V roku 2009 priletí k nám bocian

wolfskinka
12. máj 2009

Ahojte babenky z temicky ... V roku 2008 sa nepodarilo ale rok 2009 to isti ...

tak vas tu vsetky vitam a zelam si aby tato temicka bola pre vsetky z nas uspesna a tehulkovska ...

😵 😵 😵 😵 vela stastia tfuj tfuj tfuj a len same // testiky

lilix
13. máj 2009

martina05 ja na teba velmi myslim, lebo sme na tom rovnako. neboj ked budeme poctivo brat lieciky preliecime sa. 🙂

betyna8
13. máj 2009

jasne babule,preliečite sa a budete sa môcť naplno venovať snažilkovaniu 😉 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

shandy
13. máj 2009

bre ranko bambulky bocianove 🙂
wolfi, to je mi luuuto 😒 , ch jo....nesmies to vzdavat, to umele by mohlo vyjst. Wolfi ale to je dost nizka sliznica nie? papas na to nieco?
Betyna moj graf sa so mnou hra stale a nadalej
http://www.fertilityfriend.com/home/251771
martina, lilix, preliecite co treba a vrhnete sa na muzikov 😵 😵 , drzim palce..
a kde je jarulka?? 😕 😕

kolienko
13. máj 2009

dobré ránko......

ja zíram, zavreli mi moju temičku...... ale neva, beriem to tak, že ta moja sa ozenila.Tak ja zelám manzelke mojej docela úspešnej témičke,nech sa jej darí a nech prinesie nové tehulky, aby sme mohli ich dieťatko (tému číslo III) pokrstiť názvom: Samé tehule 😀

Wolfi, je mi to velmi ľúto.naozaj je to nespravodlivé. už by sme ti to tak všetky dopriali.
Mati, budem na teba myslieť. nebosjkaj. všetko bude ok a aj sa skoro vyliečiš.

kolienko
13. máj 2009

shandy, jeje...... teplotka sa trosku zdvihla.... no neviem neviem....

kolko dnové mávaš cykly????

srdienko, vloz sem prosím ta môj grafík z FF

wolfskinka
autor
13. máj 2009

lilix neni uz mi kazal vysadit aj utrogestan

shandy nic ..

shandy
13. máj 2009

kolienko bre ranko, pekny graficok mas 😉 🙂 🙂
tu je: http://www.fertilityfriend.com/home/257744
ale kolienko, to su len natahovacky, moj maximalny cyklus 33 dni, takze cakam, este ma cas potvora 😀 😀 , bude ako ma byt 😉
wolfi, tak skus pit aspon tu alchemilku prvu cast cyklu do ovulky, mohlo by to helfnut.

shandy
13. máj 2009

ale ako krasne si mi povedala, ze srdienko, az sa tu cervenam 😵 😵 😵

wolfskinka
autor
13. máj 2009

shandy alchemilku .. dobre kupim si to a to je caj ?

baby drzt epalce nech cim skor dostanem kramy nech mozem cim skor zacat

lilix
13. máj 2009

wolfi kolienko ma pravdu.. 😔
ja som dnes takto
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

martina05
13. máj 2009

No baby tak som prišla od lekára a odkedy som prišla len plačem.... Hormonálny profil je OK, chlamýdie ani mykoplazmy nemám jediný problém je tá ureoplazma. Tá ale podľa lekára nesúvisí s tým, že nemám ovu /minulý mesiac podľa folikulometrie/ a príčinu tohto problému nepozná.... Liečiť ureoplazmu zatiaľ nemôžeme, lebo manželovi na preventívke pri pečeňových testoch zistili zlé výsledky a lieky, ktoré by sme mali brať obidvaja mu to môžu ešte zhoršiť a keď som to dnes gynekológovi povedala, rozhodol, že najprv musíme zistiť u manžela príčiny zlých testov, preliečiť to , potom SPG, potom liečenie ureoplazmy a potom keď nebude ovu IVF ....................Takže je to zlé a plačem koľko vládzem. Lekár mi povedal, že DUphaston by som už ani brať nemusela, keďže hormóny sú OK ale bpjí sa že zase stratím cyklus a potom by bola stimulka a IVF nemožné. Moc o týchto veciach zataiľ neviem ale mám z nich strach ...........................

Tešila som sa že začnem merať teplotu a príde to /diky Beta za pomoc/ ale teraz už nemám ani silu ani chuť ani odvahu, lebo mám pocit, že aj tak to nebude dobré ..........................

betyna8
13. máj 2009

no shandy nechame sa teda prekvapiť čo nám tvoj grafik ukáže 😉
kolienko,veď tvoj vypadá tiež fajnovo 😉

wolfskinka
autor
13. máj 2009

shandy a ako sa uziva ta alchemilka ?

martina05
13. máj 2009

Bety prepáč, že som ti tak škaredo povedala, že "beta" nebolo to úmyselne - preklep, lebo revem a píšem....

martina05
13. máj 2009

Jeeej Lilix už meriaš aj ty????????

lilix
13. máj 2009

matiii tak mi zostalo smutno. ale IVF je tiez riesenie, kooolko bab tu tako otehotnelo a su teraz najstastnejsie na svete. lebo maju babatka. sak ked bude treba podstupim to aj ja. tiez si hovorim, ze ja nemam tolko sil o to bojovat. ani odvahu. ale naberes ju moja.neboj.
ked sa z toho spamatas.. je to sok, urcite, ale nezufaj. su na tom zeny este horsie.
len sa vyplac, aj ja som revala. ani som nevedela preco. uz mi hrabalo.
nesmies si vsugerovavat, ze to nebude dobre.. cosi!
a dr. ti nemoze stanovit diagnozu z jednomesacnej folikulometrie nie? preco to este nemera nejake 3 cykly.debil

shandy
13. máj 2009

martinka, to je mi luto, ale nevzdavaj to!!!
Pozri ureaplazma je liecitelny problem, len sa to trosku odlozilo, ja som mala kedysi tiez velmi zle pecenove testy, prekonala som infekcnu mononukleozu, o 2 mesiace uz boli v pohode. vtedy mi zakazali aj antikoncepciu, musela som chodit na odbery kvoli pecenovym testom kazdy mesiac, a si predstav paradoxne, co sa lekari bali, ze mi antikoncepcia poskodi, tak mne sa po nej tie vysledky zlepsili 😀 😀 , takze nevesaj hlavu.

A co sa tyka tej ovulky, resp. neovulky. To usudil z jedneho cyklu, ze nemas ovulku? Nemohlo to byt tak, ze to proste prepasol? Ja by som na tvojom mieste skusala zatial merat tu teplotu. Uvidis, ci potvrdi diagnozu tvojho lekara, alebo sa ukaze, ze si mozno mala akurat anovulacny cyklus. A to ze na pricinu tvoj lekar zatial neprisiel, neznamena, ze na nu nepridu inde. Urcite si skus dat konzultaciu v niektorom CAR a hlavne neplac, nechapem tych lekarov, ze ako ta takto mohol vystresovat...

shandy
13. máj 2009

Spravne lilix, martina, ak nie CAR, zaplat alebo dohodni si minimalne konzultaciu este u ineho lekara s tym, ze mu nehovor, ake mas problemy. som zvedava, co z toho bude...na to mas pravo. maximalne si to cele zaplatis, ale ja myslim, ze to za to stoji. Lepsi by bol ten CAR, pretoze sa venuju specialne tomu, ak si s tym nevie rady on ako lekar, mal by ta v prvom rade poslat tam...

shandy
13. máj 2009

Bety, no veru, ja som uz teraz prekvapena 😀 😀 😀 , ze ako si zo mna robi ritku 😀
som odovzdana osudu 😀

wolfskinka
autor
13. máj 2009

baby napiste mi o tej alchemilke ako sa to uziva ... dakujem

shandy
13. máj 2009

jaaaaj wolfi, takze od menzesu po ovulku, je to caj, kupis ho v lekarni. staci tak 0,5 litra denne podla mna, mozno aj stvrt, keby tu bola jarulka, ta to pije, ja ho mam kupeny, ale chystam sa nan od dalsieho cyklu, tak cakam na tu mrchanu...

betyna8
13. máj 2009

martinka mala by si sa držať rád shandy a bojovať a zisťovať, vieš koľko lekárov sa pomýlilo alebo nesprávne odhadlo diagnózu 😉
shandy čakáme na záver tvojho odovzdania sa 🙂

wolfskinka
autor
13. máj 2009

aha tak ja tiez zacnem dufam, ze to teraz cim skor dostanem

betyna8
13. máj 2009

aj ja som pila alchemilku 🙂 , cez víkend sme boli na Vychylovke a tam jej rástli celé lúky, wolfi, ty chodievaš na tie prechádzky do rajeckej doliny,tam možno rastie tiež a mala by si čerstvý čajík 😉

kikina666
13. máj 2009

bety kupim si v lekarni ja nepoznam bylinky ... len mi povedz ako casto si to pila a ktore dni cyklu

shandy
13. máj 2009

kikina ty nam tu robis schiiizu 😵 😵 😵

matusik111
13. máj 2009

ahojte kocky, ak mozem povedat nieco k tym cajikom,... ja mam skusenost aj s pakostom smradlavym , a mne sa asi viac paci ako alchemilka. Ja som pila pakosta v januari a mala som teploty nad 37 a tento mesiac som zacala tiez a mam takyto graf http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0

a este , ked som ho pila (+Gynex) cely cyklus v januari, tak som mala " super ovulkovy vytok 😵 " a teraz nic a ni c a nic ☹ , a mozno to je preto , ze som zacinala alchemilkou.
Buduci cyklus idem zacat cely pakostom a poviem vam ci je daky rozdiel.

wolfskinka
autor
13. máj 2009

matusik dik za info

betyna8
13. máj 2009

no ja som ju pila iba raz denne,po ranajkach a tak ako pisu babky, v prvej polovici cyklu.Niekde som citala aj pochvaly na čaj pakost smradľavý,vraj to pomáha k otehotneniu, aj som si ho kúpila v lekárni na Bulvári.Sice v popise nieje o tomto účinku nič, za pokus to stálo.niektoré baby písali,že im to odporučil lekár.

martina05
13. máj 2009

Babulky ste zlaté ďakujem za rady a povzbudenie.... S tým meraním máte pravdu....Inak včera som mala 36,49...nie je to nejako málo?????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre