• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

15. novembra 2014 
my jdem na vítání 13.ledna :slight_smile:

emo - já jsem prodávala babyvak... :slight_smile:

a dnes večer jdu na šampaň party, Karel bude hlídat, koupat, krmit, uspávat... :grinning: ale budu 5 min od domu, takže v nejhoršim naklušu... :sunglasses:

budete nosit ven v becu i v tomhle počasí? když mrzne??? :confused:
14. dec 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emo a za kolik se dá v USA koupit to beco?
14. dec 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nosim normálně
14. dec 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maja: 139 dolarů a 40dolarů pošta, takže ...
14. dec 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré skoro poledne,
na superstar nekoukám, tak nemám favorita :sweat_smile:
Měla bych začít doma něco dělat, a tááááák se mi nechce
14. dec 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
acha - ven?? :confused:

posp - to víš, no... :grinning:
14. dec 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maui no, proč by ne :sweat_smile:
14. dec 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
posp - jenže mimo USA nechtěj expedovat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
14. dec 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ema: to by bylo cooool.
acha: jak dlouho ho pak rozmrzuješ na radiátoru? :sunglasses:
14. dec 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a jak moc Šimdu do těch mrazů do beca oblíkáš??? máš přes něj svoji bundu???

musim ji jít převlíct, je úplně mokrá...
14. dec 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji my ho melai za dvojcicku:slight_smile:
maui nosime...miminkum je u nas teplo, pac jsme vsichni teplousi uz od narozeni...:grinning:
male je v nem kolirat i teplo..nechapu..:grinning:
14. dec 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jste prdlý, jdu přebalit, naložit dítě do beca a se psem do lesejka, pic
14. dec 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emo - jak moc je ustrojená? máš přes ní bundu? bojim se ji vzít v tom ven, zatém v tom vydržela jen pár minut doma.. :sweat_smile:
14. dec 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maui asi tak: body, teplejší ponožky, dupačky, chlupatou kombinezu s kapucí, čepku, rukavičky a když sněží tak ho strčim do bundy, nohy má pak teploučky a za krkem je taky teplonkej
14. dec 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ma jen puncochace, body s dlouhym a medveda..jako tu HaM kombinezku chlupatou:slight_smile:
14. dec 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ema - jenom??? do mrazu???
14. dec 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
PETRO JÁ SE Z TEBE POSERU :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sorry caps.....
14. dec 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. dec 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maui no jenom..a cepku a ponozky..to staci...
14. dec 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
acha: 7minut 14vteřin. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
14. dec 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zeny, ja ked som na zaciatku videla Smajdu, tak sa mi zdal taky suchar, skaredy este k tomu ako Bendig, ale on sa fakt vypracoval, ze nechapem....Chodura som od zaciatku nemusela, presne ako Petra pise... este musim pozret vcerajsok :wink:

Achal, ema pise, ze Beco nesedi hubenym :grinning: :grinning: :grinning:

inac fotila som prave decka, hruza, ked je jeden super, druhy sa tvari ako debilek a naopak :angry: ani neviem, ci mam dat nieco do albumu
14. dec 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ping jasne, ze mas...! :dizzy_face:
14. dec 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heh, jsem ji převlíkla a ted mi usnula sama a bez keců v postýlce a dokonce bez zavinky a plíny na hlavě... mám dilema, jestli ji tak nechat, pže jak mává ručičkama, tak má takový narušovaný spaní, nebo ji ještě svázat v zavince... :confused: :sweat_smile: a to jsem ji chtěla hodit do beca a jít na nákup... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nechám ji chrupkat, berušku :slight_smile:
14. dec 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mě Chodur neepřijde nějak namyšlenej... :confused: ale Šmajda - přesně jak píše Ping - ze záčátku hrůza, nesympoš, ošklivej, ale je čím dál lepší a už se mi líbí :grinning: asi by si zasloužil to vyhrát... :slight_smile:
14. dec 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak jsem chtela dneska taky zase vytahnout Beco a vzit malyho na nakup do naseho hypermarketu :grinning: a zjistila jsem, ze maji od 12.30 do 15.30 poledni pauzu, takze pujdeme na klasickou prochazku s kocarkem a nakup asi nechame na zitra. Takhle pozde uz s nim ven nepujdu.

Jinak jsem pred chvili vytahla po hooodne dlouhy dobe rourku, silene se mi tu kroutil a jecel a zabralo to, uz je zase spokojenej pod hrazdou. Nevim, co to ma bejt :angry: :angry: :angry: Od rana prdel o stosest, ze ho to i budilo a ted nejakej zarazenej hajzl!!!
14. dec 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vca: v hypermarketu už se asi chystaj na letní sezónu. To je otvíračka jak v Italským letovislu. Tam maj přes poledne taky siestu. :grinning:
14. dec 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nahodou tu na mistni pomery maji otevreno docela dobre - kazdej den do 17, akorat v pondeli a patek maji tu debilni siestu :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak jsme ted prisli z venku, byla jsem uplne zmrzla a mela strach co malej, ale je naprosto v pohode a teplounky ma i rucicky (coz casto nemiva), tak jsem to snad odhadla dobre :slight_smile:
14. dec 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivca: a měla jsi ho v kočárku nebo v Beco? Mě ta "italská" otvíračka vyhovuje. Já bych zakázala!!! otvíračku v obchodech v neděli a o svátcích. Připadne mi to naprosto nechutný a to nemluvm o tom, že Tesco jede NONSTOP. Chudáci Ti prodavači. V Rakousku je u Vídně obřío bchoďáka v neděli maj zavřeno a lidi se nepos...
14. dec 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok