• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

15. novembra 2014 
ahoj Bodka :slight_smile:
14. dec 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emus, ty ji tady furt pomlouvas a ona Ti pres den spi, ze i napeces? Ze se nestydis :grinning: :grinning: :grinning: Nas mladej si dam 3xpulhodinku, z toho jednou venku v kocarku, jednou na me v babyvaku a akorat jednou, ze nejsem v akci taky a to jak rika posp. papam ja :grinning:
14. dec 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fandíme šmajdovi !!!!!!!!!!
14. dec 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
huráááááááá jde do finale :slight_smile:
14. dec 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som to zapla na koniec :sweat_smile:
14. dec 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zeny a kto vypadol? asi Dominika, ze? To tak musi byt, scenar chce asi CZ_SK finale :slight_smile:
14. dec 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj vypadla Dominika Stará, ale stejně mě rozbulela :sweat_smile:
14. dec 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majus, ty si nejaka citlivka :wink:
ema, co si piekla? ja som piekla medovnicky, Maxik sa hadze furt o zem, co by ich stale jedol a ja nedovolim tolko :grinning: este chcem asi vanilkove rozky a linecke, takze mam zabavku :slight_smile:
14. dec 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rping, super, hospodyňko šikovná:slight_smile: A až to dopečeš, tak můžeš přijít k nám, já už máme napečeno, ale nejsou lidi na mazání a plnění:grinning: A ještě mám hotové "lepidlo" na vosí hnízda, tak je taky třeba si s tím pohrát :grinning:
14. dec 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jee Market, ja neviem, o com hovoris, ja nie som moc zienka domaca, vsetko len z receptov, spamäti neviem vobec nic urobit, asi len cestoviny s nejakou omajdou, na vsetko potrebujem recept :grinning:
14. dec 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: Koukám, že všechny pečete. Já už mám dopečeno (vanilkové rohlíčky, šlehačkové, perníčky, linecké a marokánky), teď ještě dodělat něco málo toho nepečeného (vosí hnízda, čokoláda, punčové kuličky) a začít si užívat vánoc :wink:
14. dec 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rping, já zase nejsem schopná nic vyrobit podle receptu :grinning:,díky tomu je každé moje dílo jedinečné :grinning: :grinning: :grinning: Vždycky z toho vyjde nějaký "zgrc", jak říká můj vzácný manžel, když tvořím podle návodu :sweat_smile:
14. dec 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze zgrc :grinning:
ozi, nepecne som robila aj ja.....podla receptu, je to pre blbych :wink: Rozpustite cokoladu a nahadzete do nej normalne cornflakesy a potom sa to malou lyzickou povybera na ten papier pecuci a necha stuhnut a hotove su schokokrossis :grinning:
14. dec 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já jsem se letos rozjela a nadělala toho víc, než obvykle, jen nevím, kdo to poslepuje a nazdobí, to už se mi fakt nechce. Předem vím, že to pak skoro sama všechno sežeru :grinning: A fuuuuj, dala jsem do "dobrých koláčků" porprvé v životě tresť místo rumu a voní to jak žvýkačka :unamused:
14. dec 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
esteze existuju online slovniky, uz teda viem, co je tresť, ale neviem, ako je to po slovensky, zeby nejake umele dochutovadlo? No neviem :frowning2:
a co to lepis?
14. dec 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, něco takového :slight_smile: Linecké, dobré koláčky, ořechová kolečka, medvědí tlapky, kokosové sušenky, laskonky, sušenky. Jenom rohlíčky neplním a nemažu :slight_smile: A abych se nenudila, tak jsem si od všeho udělala i košíčky na plnění a takové lekníny taky na plnění a přilepení na nějaké kolečko. Chybí mi dodělat ta vosí hnízda, rumové kuličky a čokoládu. A po vánocích zase tři kila nahoře:grinning:
14. dec 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to sa mne podari aj bez pecenia (zdravim Achal a Horalky) :grinning:
14. dec 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jak poznám, že malé nedělá ta zima dobře? Chodíme denně na dlouhé procházky a zatím se mi zdá, že je jí to jedno, v kočárku má teploučko.
14. dec 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ked sa chova ako doteraz, tak sa ma fajn, mne ta zima ale dobre nerobi :grinning: , dnes som vydrzala pol hodku, ani na ihrisko sa mi nechce s Maxikom, mrznem, ved to ani jeho nemoze byvit, tak sa doma hrame a Matilda dospava na balkone. Vybrala som ju s uplne studenym nosom a rukami, dlshie ako hodinu ju tam ale nechcem aj tak nechavat.
Tak dobru nocku!
14. dec 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emo - to jsem zkoušela, ale nějak mi to nešlo... :frowning2:

kasen - no přesně to řek Karel, když tu fotku viděl... radši ji smažu... :sweat_smile:

v jaké poloze hlavy spěj vaše mimča v becu?

Jéžiš, vy toho pečete,,, já udělala jednu dávku lineckýho, ale už jsme to skoro sežrali, takže napeču znova a dvojitou, pak možná vanilkový rohlíčky a úlky a tradááá :grinning:

sem se taky chtěla zeptat, od jaký minusový teploty se raději nemá chodit s mimčem ven? :confused:

díky a dobrou :slight_smile:
14. dec 2009 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. dec 2009 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
he he tak suprstár už si nemusim pouštět, to sem ráda že šmajda postoupil a naši obrečeli dominiku....dneska v noci vstávačka čtyřikrát, přijde mi že mě snad přejel parní válec či co :rolling_eyes:
15. dec 2009 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
"dobré" ránko,
je možný, aby naše dítko mělo spurt pravidelně jedenkrát týdně??? :grinning: :grinning: :grinning: Minuly týden se budil z pondelí na úterý po dvou hodinách a tenhle týden zase a pokaždý sál jako o život, takže žádný, že by proste nevedel co by. Asi daň za usnutí, vcera totiž usnul bez hysteračku, v postylce, stacilo mu, ze ho drzim na rucicky. A hups, v 23 byl vzhuru a od ty doby kazdy dve hodiny, ale vzdycky u kojeni usnul, pri presunu se probral, ale hned zase usnul a spal.
15. dec 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano:slight_smile:
mala si to trochu popletla a v osm usina na pul hodky s tim, ze je jeste den...:grinning: takze pak hodinu nosicka houpacka, jidlo a o pul desate definitivni uleh...:grinning: nevadi:grinning:
dneska jsem ji ja blba nechala rzvazane ruce a ona se normalne prestehovala o metr...takze my jsme byly s Filipem na jedne pulce postele a ona mela celou pro sebe, hahahaaa :grinning: :grinning:
15. dec 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko, u nás noc na prd, malá se pořád budila, pořád chtěla jíst :unamused: . Dokonce byl večer trochu problém s usínáním, respektive spaním, usnula pokaždé tak na 10 minut. Hlad, hlad, hlad. Dvakrát mě vytáhla z vany hned potom, co jsem do ní vlezla :angry: . A mám najednou nějak málo mlíka, sice trochu kape, ale úplný opak normálního stavu :frowning2: . Zkoušela jsem to zkontrolovat odsávačkou - protože se mi to nějak nezdálo, ale pár kapek na dně, normálně odsaju stovku. Malá se samozřejmě vzteká :angry: , je zvyklá, že jí to teče skoro samo. Doufám, že se to zase spraví. Teď je teda klidná a hraje si v lehátku, já piju jak velbloud, ať se to mlíko zase nastartuje :sweat_smile: .
15. dec 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak mladej jako bonus za horsi noc ted usnul v kocarku, stacilo jen lehce pohupovat. :slight_smile: Akorat, ze nejak zapomnel, ze si pred timhle spankem dava dopoledni svacinku, takze za chvili ocekavam budicek hlady :unamused: Nebo je z ty zraci noci tak najedenej, ze si da delsi pauzu pres den :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: At je to trosku veselejsi a mama nevi, co ma cekat :grinning: :grinning:

Emus, to vas obdivuju, ze spi s vami, ja jakmile je malej u me, tak se proste nevyspim. Furt mam strach, abych ho nezalehla a tak. Navic, kdyz spi u me, tak chce byt namacknutej na me, takze vetsinou je bleskovej presun do postylky. Necham si ho u sebe vzdycky az tak kolem sedmy rano.
15. dec 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivco mne to alepson neprijde, ze vstavam co dve hodiny..jen se prevalim a kojim, u toho usneme oba a tak az do rana..si nedokazu predstavit, ji nekam prenaset..by se stene vzbudila a kdyz citi mne, tak hned usne...:slight_smile:
15. dec 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no me uz se to taky parkrat stalo, ze jsem usnula u kojeni, ale pak jsem byla tak neskutecne rozlamana a nevyspala, ze ted ho radsi vzdycky sunu do vlastniho.
15. dec 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. dec 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok