V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

emamamamu
3. jan 2010

maji tak tohle bych ja obrecela...😀
mozna ji koupim nejake z merinovlny....zitra kuknu a uvidim...
a nejedete nekdo na hory nekam v cechach?kamoska chce jet do
Rakous, ale na to, ze nelyzuju, nesnouborduju se mi to zda zbytecne sedet za ty prachy v hospode a cekat na ne😀

emamamamu
3. jan 2010

http://www.malvik.sk/Oblecenie-pre-deti/topanoc... libi se mi i tyhle, ale do toho snad nemam csanci Dorce tu nohu narvat, ne? 😕

bibnka
3. jan 2010

maji, my jsme na tom stejně. Doma jsem se potkala se spolužačkou, která má barborku starší od Tomáška o měsíc a měla 5,5 kg ve třech měsících. Holt chlapi jsou chlapi.

Holky, jenom jsem vás přišla pozdravit, jdu spát. V noci jsem vstávala co dvě hodiny, pak šílená čtyřhodinová cesta autem a nakonec vybalování všech kufrů. Fuj hnus. Zítra se zase zapojím do debaty, te´d jdu chcípnout do houští. 😉

Dobrou a snad málo kojící noc.

marketka.27
3. jan 2010

Helou ženy, hlásíme návrat v plném počtu 🙂

majamisutka
3. jan 2010

emo, na ty jsem taky koukala 🙂

majamisutka
3. jan 2010
rpinguin
4. jan 2010

ranecko,
strasna noc, nejdem ani opisovat 😠
ema, to co jej tam akoze ceses? 😀 no hladala som, ale vlasy som nenasla, ale ma super vianocny outfit 😉

zdravim market a bibn 🙂

petrajurinova
4. jan 2010

Ahoj. Chystáme se k doktorce (Isabellka kašle a má rýmu a Bastíkovi se zase objevil nějaký exém) tak jenom nakukuju, než Bastík posnídá.

Emo, Isa má podobné botičky do kočárku, ale v červené barvě a ty naše mají zipy na té straně botek, kterou jsou otočené k sobě, takže obouvat to jde snadno, ale zouvat ještě snadněji - Isina to zvládá sama i ve fusaku, nějak tou nohou zakroutí a bota je dole.

Majo, my už bodíčka velikosti 3-6 odložili před vánocema 😅 Nevím co té žirafě budu oblíkat, natahuje se nějak strašně rychle. 😅

kasenka228
4. jan 2010

Dobre rano!
Emus, ten kocar, to je dvojkocar, ne? Co bude vozit dole? 😀
Na Terku je videt v tom sportaku striskou, da se odklopit to cerne a je tam slida, tou je videt dovnitr.
My jedeme lyzovat do Janskejch Lazni na Cernou Horu.

emamamamu
4. jan 2010

kasen aha, ja ten sportak jeste nemam prozkoumany..a v tom PaT kocarku se da pridelat sedacka pro druhe dite, no...😀 tak ze bych tam treba mohla vozit Filipa, kdyby ho bolely nozicky...😀
a nikdo jste asi ty Kikko boty nevideli v realu, co? potrebuju vedet, jestli tam nejaky zip je...😅 no dneska omrknu tu Branua uvidim, stejne to je palka, 400 za boty, ktere nikdo ani neuvidi..musim to nejak vymyslet😀

marketka.27
4. jan 2010

Dobré ránko, nedočítám, jen jsem prolítla poslední stránku.
Tak my jsme krkavčí rodiče,naše dítě botičky nemá😀
Ping, bylo to úžasné 😉 , tatínkovi bylo špatně ještě na Nový rok 😀 , dítě mi málem zešílelo o silvestrovské noci - krásně to zpočátku zvládala, kravál jí nevadil a spinkala, byli jsme si s taťkou dokonce na chvilku potanečkovat, jenže potom se majitel hotelu s šestkou v krvi rozhodl, že bude střílet z pušky a to rovnou pod naší terasou. No a to ji probudilo a nešlo ji utišit. V sobotu napadl sníh, do neděle úplná kalamita, ale podařilo se sjet dolů. V sobotu se nabouraly hned pod hotelem tři auta, tak jsme měli trochu strach.
V sobotu jsme dotlačili v tom sněhu kočárek z Goduly na Kotař a zpět(pokud někdo znáte Beskydy😉), teda taťka dotlačil a měl toho tak akorát🙂 Takže jsme si i trochu pochodili🙂
Jinak po svátcích totálně rozhozený režim, nevydrží ani minutu sama, tak to tento týden bude asi tvrdé. Usíná nejdřív kolem 21,30h 😠
A dnes jdeme na první lekci plavání (zatím na suchu)
Jo a jaké máte cestovní pstýlky? My jsme dostali, ale je hrozná, nemá polohovací dno, takže je v ní zima a když jsem se k malé shýbala potřetí, tak už jsem toho měla taky plné zuby, spinkala s náma v posteli. Zvednout ji odtamtud nějak slušně vůbec nedokážu, pořád mi nefunguje břicho, takže s břemenem se z takové hloubky prostě nenarovnám, tahala jsem ji jak králíka z klobouku.

mauik83
4. jan 2010

ping - no dovol!!! 😠 Nela má vlasů,,,, vůbec nevyplešatěla, jenže vzadu nad krčkem jich má nejvíc a nejdelší, tak dělaj tmavej pruh a z dálky to vypadá, že má jen to... 😀

Volala jsem dr. - ve středu jdem na očkování pneumo - vybrali jsme si vakcinu Synflorix a nic platit nebudem, jen musíme všchny dávky stihnout do 7. měsíce... dávky jsou myslim 3 a měsíc od sebe, takže to stíháme 🙂

a zítra v 11h jdem na náušničky... ☹

mauik83
4. jan 2010

market - my máme Zopu a má závěsné llůžko pro mrňata, takže v poho 🙂 nejlevnější s patrem, sehnali jsme za 1200,- kč 😉

http://www.babydracek.com/zbozi/1132--cestovni-...

marketka.27
4. jan 2010

mauik dík a jste s ní spokojení? My jsme měli vybráno http://dino.cz/cestovni-postylka-daily-plus-ora...[030542], před Vánocmi byla v akci, ale nechali jsme se ovlivnit, že na co kupovat postýlku, když máme ... No a pak jsme s tím zázrakem vyrazili a je to na h ... Tady fakt neplatí, že darovanému koňovi ...

natali1401
autor
4. jan 2010

ako furt viete tu stranku blogovu kde ma dorka fotky..ja to neviem nikde najst a ja si ju nepamatam 😅

a este raz davam otazku s prosbou ze kto chodi nakupovat do polska nech mi prosim napise rp ze tam chodi nakupovat mam jednu prosbu .. dakujeeeem 😉

emamamamu
4. jan 2010

my jdem na oringle v patek v jedenact 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😀
a mala spala v noci po ctyrech hodkach...jsme meli zase asi toho idiota spurta, teda 😀 😀

emamamamu
4. jan 2010

nezapomente to tady napsat verejne 🙄 🙄 🙄

mauik83
4. jan 2010

market - ta stranka už není 😒 a dostali jsme tu postýlku k vánocům, tak jsme ji akorát stihli rozložit, ale vypadá ok, nám bude stačit, nechtěli jsme vymoženost se stříškou, pultem moskytierou a olotočem... 😅 je obyč, ale účel splní 😉

co děláte? my se s Nelušou válíme v posteli... 😀 😀 😀

mauik83
4. jan 2010

emo - já si kvůli tomu připadám hrozně - že jako vedu svou dceru schválně ji nechat mučit... 😅 😅 😅 😒 😲 😝 😝 😀

pospecka
4. jan 2010

Dobré ráno, tak hodný celou noc psící Zdeněčke nás opustil a máme tu nočního raubíře. Už jsem si odvykla a jsem k.o.
ad botičky: my nemáme. Připadne mi to jako hovadina pro dítě co nechodí. Dokonce někde psali, že dokd prcek nechodí po svých, že se botičky nemaj dávat, že jim akorát przní nozu. Dávám mu ponožky a pletený papučky a když je velká zima, tak i punčocháčky.
ad cestovní postýlka: nemáme, nechcem. Na ty dva týdny dovči v roce zbytečný. Bude spát s náma.
ad hory: jedeme do Beskyd, bud v únoru nebo červnu. zatím vede červen, větší dítě, teplo, výlety. Nelyžujem, neběžkujem, tak co tam v zimě.
rping: já jsem hroznej mákupčí, já vím. 😅

mauik83
4. jan 2010

emo - co napsat veřejně??? 😕 ten blog? si sem sama dávala odkaz, ne?

marketka.27
4. jan 2010

mauik: http://dino.cz/cestovni-postylka-daily-plus-ora...[030542] ale ta vaše se mi zdá lepší v tom, že se dá zvednou ta matrace celá (dá nebo se mi to zdá?), tady u té je ta část na zvednutí malá, jen pro mimčo, jak bude větší, tak už by zase musela spát "na zemi". Nechci aby spávala s náma v posteli, tři noci jsem se nevyspala, malá taky ne.

pospecka
4. jan 2010

mauik: já sedím a přemýšlím co dát malýmu na sebe, neb se chystáme ven, jdu do špitálu ukázat z kamošce. Dělá na tom zubním jak mi tahali tu 8.
ema: to se neboj, že se někdo takovej nenajde co to sem hodí. 😀 jo a jedeme sem http://www.valachy.cz/hotel-horal/

pospecka
4. jan 2010

marketka: já jsem taky rozlámaná ze spaní se zdeňuškou, ale nevyužili bysme to. Navíc, tam kam jedeme ty postýlky všude pujčujou na místě, tak kdyby bylo nejhůř.

mauik83
4. jan 2010

market - jj, je k tomu speciální závěsný lůžko přes celou postýlku a do něj dáš tu matraci, co máš normálně naspodu... je to něco jako se prodává závěsné lůžko k postýlkám Hauck, jenže tady bylo v ceně, kdežto Hauck lůžko samotný stojí 500,- Kč 😠 a my tu postýlku máme v obýváku, takže ji využijem i mimo cestování... 🙂

no já ten odkaz klidně hodim 😀 😀 😀

pospecka
4. jan 2010

Už máte zajištěnou letní dovč? My tento rok poprvé už s takovým předstihem jo. 😀 Tak snad se nic nevyvrbí a budeme moct jet. Sice opět do Chorvatska, ale pojedou nás tři možná i čtyři auta, tak bude veselo.
ad šupiny na hlavičce.Zdenda jetaky furt má, ale už teda výrazně míň, tak snad to brzo zmizne uplně. Zjistila jsem ,že to je původ toho zrzavýho odstínu jeho hlavy. 😀

mauik83
4. jan 2010

market - 😅 sorry 😅 je pěkná, ale zbytečně drahá a to malý horní lůžko zase vymyslel nějakej idiot!!!!!! 😠

emamamamu
4. jan 2010

pospec to je mi prave jasne...😀 ze se najdou i taci...😀
a my nemame ani pletene backurky a mala ma porad ledove nohy, rozhodne ji nejdu koupit kozacky na paradu😀

pospecka
4. jan 2010

ema: a já dokonce přesně vím kdo by toho byl schopnej, ale nevím jestli ji má. 🙂
Proto jsem Zdeňulíkův blog skoro nikomu nedala. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre