• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

15. novembra 2014 
ema: já bych šla, vyzvedneš mě? :grinning: :grinning: :grinning:
5. jan 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, my jsme se terd probudili :sweat_smile: Vy jste toho zas nadatlovaly....

K tomu špatnému nošení: ono se to projeví až v pozdějším věku, skolioza a problémy s páteří. Já teda skoliozu mam a pořádnou...nejspíš z toho jak mě máma nosila :grinning: a šourám nohama, jak má tu páteř křivou a když nosim podpadky tak je mam hned sešouraný k jedné straně :grinning: :grinning: :sweat_smile: :frowning2: a pořád chodim ohnutá...
5. jan 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak mi za chvili vyrazime k doktorce, tak doufam, ze bude vse ok a pusti nas do dalsiho mesice. Akorat mladej se ted naprosto totalka zesral, takze je po prirustkach.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. jan 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majo aneb "nasi me tak taky nosili a ziju"... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a pojd do lesa, co?:grinning:
5. jan 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivco a proc si m vytahovala ten spunt uz ted?:grinning: zase propadnes... :grinning: :grinning:
5. jan 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kdo jste byl na předporodním kurzu, tam správné nošení děti neučili?
5. jan 2010 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Posp Zdenda je taky plešounek? A je pěkně naducanej ksichtíku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....
a nosim dítě tak jak mi velí rozum a instinkt ...
Ivčo hlásim že mi už taky sereme, každý den a po probiotikách zdá se :dizzy_face:
5. jan 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maja u nas byli predporodni kurzy celkem k nicemu..bohuzel to nebylo jako v americkem filmu kde se vsechno do podrobnosti ukazuje a zkousi al ejen nam cosi povedeli a vybrali za to prachy
my kakame jednou denne - ale spise teceme takze to ma pak vsude, hlavne kdyz mu dam paprsku(darek od tety) jinak latkovky to vzdycky pojmou :grinning: za chvili tez razime k doktorce
5. jan 2010 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majo, nas ucili na predporodnim rodit, ne nosit :wink:
ja kakam klidne i dvakrat denne....podle toho, kolik jim... :grinning: :grinning:
5. jan 2010 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
učili jak rodit? no ja žádný kurz nemam a taky jsem porodila :grinning:
no každopádně si myslim, že by tam tohle učit měli, nebo v pak porodnici.
5. jan 2010 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Píšu jak magor a neuloží se to :angry: ...Koč jaký používáte látkovky? Nám to vždycky proteče...a z IB už rosteme, zdá se mi že už jsou mu malé...budu se muset poohlédnou po něčem novém
5. jan 2010 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majo taky myslim, ze porodi kazdy blbec, ze na tom neni moc co k uceni... :grinning: :grinning: :grinning: zato nosit spravne je umeni :grinning:
5. jan 2010 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Majo já byla v Hořo na předporodní kurzu a nic jsem se nedozvěděla teda všechno jsem už věděla z koně :slight_smile:, takže předporodní kurz k ničemu
5. jan 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kurz na noseni taky nemam a nosim :wink: ...ale asi blbe...ach joooo...vlastne ani nevim, jestli nosim blbe, nosim tak, jak mi rekla fyzioterapeutka...
5. jan 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leo, co kocarek?
5. jan 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja chodila na predporodni kurz a stejne nas tam ucili kojit a spravne nosit...:grinning: a naco mam pravo u porodu.....ani jednou jsme se snad nebavili o tom, co delat u porodu, pac kazda jsme jina, jak jiste vime:grinning: :grinning:
5. jan 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
acha: jak si můžeš vůbec dovolit napsat o mým dítěti, že je naducaný :angry: :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: . NENÍ. Jen je trochu křečkoidní typ. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A vlásky už mu taky začly růst, tak snad neporostou moc rychle mě se plešatý miminka líbí víc. :slight_smile: Jdeme na procházku. Je tam -0,2stupně, tak jen v kombinéze bez fusaku, tak snad mu nebude zima. :grinning:
5. jan 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas jsou minus ctyri...:grinning: a ja nevim, jestli ti mam dat obed, nebo uz radsi jit ven:grinning:
5. jan 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mě se taky víc líběj plešouni, taky mam dva doma :slight_smile:
5. jan 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kasen kočárek objednáváme nový, už nevěřím že se mi vrátí. Teď jsem byla v garáži a opět vrata dokořán. Takže koupíme nový kočárek a budeme čekat až nám ho zase někdo ukradne. Jinak hledám nový byt
5. jan 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kasen tak si kup něžnou náruč rodičů, jestli chceš nosit správně.
5. jan 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jnak já jsem nervozní taky skoro při každé návštěvě. Navíc nejen to, že ho všichni nosej špatně, ale navíc téměř všichni z rodiny z mužovi strany na Domína sahaj a ani si neumejou ruc a ekdyž je na to upozorním, tak prej at si zvyká :angry: :angry: Co by jste s nima dělali? Navíc když sahaj na výtah a na všechno okolo, na zvířata a pod. A pak si Domča cpe ručičky do pusy... :angry:
5. jan 2010 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji na to nemuzu odpovedet...:grinning: mne je to totiz jedno...:grinning: vetsina z nich si ruce umyje sama a kdo ne, tak ne, no...:grinning: kdyz uz ji nechavam ockovat a ma v sobe rtut, tak nebudu resit vytah od ajca... :grinning:
5. jan 2010 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maja: já jsem hrozná držka a pro poslájní do pr.. si nejdu daleko, takže bych si malýho vzala do ruky a řekla jim ,že ať si zvykaj oni, že se na něho budou maximálně dívat, když jsou prasata a nemejou se. Jak si někdo neumyje ruce, tak nemá šanci malýho dostat do ruky.
5. jan 2010 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pospec, tvuj komentář bych na FB okomentovala jako : To se mi líbí !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
5. jan 2010 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky prosím vás nikdo tady psal že se dá Beco půjčit, můžete mi prosím hodit ještě jednou odkaz. Kočárek má totiž dodací lhůtu 4-8 týdnů :angry:
5. jan 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauko nina spala celu noc, no posledny tyzden sa budi 3-4x ale ani neplace len cumi, po prvom zobudeni jej dam pit, a ona sa zobudi o 1,5h zasa ale uz jej nedam pit a ona sama zaspi po chvilke, neviem preco je to tak, nezobudi ju ani hluk ani nic, nerozumiem, hladom to nemoze byt, tak cim

a zaspavanie hroza v poslednom case iba na rukach, a cez den uz nespi skoro vobec iba pri cecku si vzdy zdriemne, co sa s nou porobilo? :rolling_eyes:
5. jan 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, jak jste pokročily s vyřizováním rodičáku? Já jsem tam dnes volala a prý mi na OSSZ nepotvrdí výši lednové MD dřív, než mi přijde, tak ať se stavím v únoru. To je výborné ....
5. jan 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok