V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

mauik83
9. jan 2010

vlasy mi taky šíleně padaj... 😠

jdu mrknout do srazu 🙂

achalteke
9. jan 2010

Maui tak to je fakt drsný 😝 😝 😝 😝 😝 u nás to docela jde, sníh teda napadl ale nijak extra moc, ráno dojel Honza do práce autem v poho

mauik83
9. jan 2010

achal - no tady fakt hrůza, některý auta jspu zavalený metrem sněhu, jak to vítr nafoukal... bydlíme v hist. centru, takže úzký uličky bez protahu, mrtě zaparkovaných aut - většina z nich nemá šanci vyjet... 😝 po příjezdu jsme zaparkovali na hlavní štráse, ale jestli tu silnici protáhnou pluhem, nahrnou nám to za zadek... 😠 😠 😠 vrtulník by se ted šiknul... 😀 😀 😀

mauik83
9. jan 2010

a buchoslav se poprvé vykáknul a měl malý bobečky jak křeček... 😀 😀 😀

achal - taky jsem se tě chtěla zeptat, jak venčíš pesana, když seš sama doma???

ivca08
9. jan 2010

Tak u nas taky narez, ted jsme prisli z venku, malej musel do beca, protoze kocarem bysme asi neprojeli. Bylo to protazeny rano a na tom uz bylo zase 20cm. Takze my jsme chodili sem a tam pred barakem a tatka odhrnoval pred garazi, aby kdyby nahodou bylo potreba, slo vyjet. Ale pred chvili uz to projeli znova s pluhem, tak uz budeme snad moct i s kocarem.

emamamamu
9. jan 2010

bdete se divit holky, ale normalne ja nemuzu ven s kocarem!!! bych vubec nevyjela, jediny odhrabany snih je u nas pred vchodem protoze to udrzuje Fil s jednim sousedem..!!!!
nechapu!
bych i Dorte vzala do wuzku a nejde to... 😲 😲 😲
necekane, v lednu a snih? co ted? paaaani, to je poprve v historii ceska, nevime, co s tim...to se odhrabava?
😅 😅 😅 😅
byli jsme ted pro kamosku na letisti, priletela opalena jen ve vetrovce, byli na Flipinach 😀 😀 a tady katastrofe... 😅

joodi
9. jan 2010

Emo, tak to pro tu kamosku musi byt docela šok 😀 My jsme venku byli, já tlačila z kopce a manža do kopce 😀 bydlíme na vesnici a tak bylo na cestě k lesu sněhu habaděj, ale šlo to, tolik ho zatim nenapadalo. Jinak nám to tady protahuje traktor s pluhem v 5 ráno, vždycky ho slyším, protože jsem vzhůru 😀
Maui, tak hlavně, že je hafanovi už líp!!

joodi
9. jan 2010

dnešní procházka "u rybníka" 😀
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

ivca08
9. jan 2010

joodi, tak takhle u nas vypadalo to odhrabany, 😀 😀 😀 😀
schvalne jsme to zmerili na strese myho auta a bylo to 38 cm. Brutus!

joodi
9. jan 2010

ivco, teeda tak to tady zatim nemame, tak jsem zvedava, kolik napadne do pondělí..

achalteke
9. jan 2010

maui když jsem sama doma těch 12 hodin - tak ráno vyvenčí honza než jede do práce, po poledni přijede matka a jde s nim na 1,5 ven a pak ho vyvenčím já když honza přijede o půl sedmé domů a když matka nemůže bere si ho h. do práce...od jara ho budu venčit ale už já s malošem v becu 😉

achalteke
9. jan 2010

jééé Joodi máte Mutsy? Ten jsem taky chtěla....jak se s ním jezdí?

joodi
9. jan 2010

Achal, je super, houpe, nevrže(jako jiný docela drahý kočárky do znám), ovládám ho jednou rukou, jenom na tu zatáčecí nápravu si člověk musí trošičku zvyknout 😉 Když jedu terénem nebo sněhem, tak si nápravu zaaretuju a je to jako klasický čtyřkolák 🙂 Líbí se mi hlavně, jak je jednoduchý, jenom jedno tlačítko na rukojeti a dvě páčky (brzda a aretace) hned u nohy. Mám na něj i adaptéry na maxi cosi. Výtak nemusím řešit, ale zatím jsem se vešla i do toho v paneláku a do všech dveří. Korbička je hezky vysoko. Sportovní sedačku budeme dokupovat až bude potřeba, asi vezmu zase Active Black.

achalteke
9. jan 2010

jo mě právě vždycky fascinovala ta zatáčecí náprava, koukám na to jak z jara když ho vidim někde a líbí se mi designově 😉

joodi
9. jan 2010

a moc jich tady nejezdí, potkala jsem asi dva a ještě 3kolky, tak je docela originální 😀 Chci si ještě dokoupit ten velký nákupní košík.

achalteke
9. jan 2010

hm je fakt parádní 😉

joodi
9. jan 2010

jojo přesně tak,manža to nazval lunární vozítko 😀 Když jsem byla na gyndě, tak se doktorovi moc líbil, chlapům se obecně moc líbí 🙂 Já jsem potřebovala stabilní kočár do šilenýho terénu na vesnici,ale zároveň lehce ovladatelný ve městě. A Mutsy to splňuje.

joodi
9. jan 2010

dík, no jsem z něj nadšená, no 😀 😀

joodi
9. jan 2010

hlavně se mi neokoukal, toho jsem se bála..že třeba budulitovat, že "přeberu" a nakonec vyberu drahej křáp 😅 Ale ne, jsem spokojená 🙂

achalteke
9. jan 2010

tak to je dobře 🙂

joodi
9. jan 2010

akorát babičky si ho vždycky nechají zaaretovat, že to "pro ně není" 😀 😀

emamamamu
9. jan 2010

joodi a jak se ti najizdi na chodnik..jako na obrubnik myslim...🙂

joodi
9. jan 2010

Proč já to Beco nechtěla už před vánocema??????? 13.12. se mi vrátila kamarádka z USA, mohla mi ho tam koupit 😠

joodi
9. jan 2010

Emo v pohodě, většinou jsou ty nájezdy upravený snížený, tak to je skoro rovinka. No a na nějakej velkej si zaaretuju nápravu - to udělám během pár vteřin nohou, ta páčka je ze strany kde stojím. 😉 Ale bez aretace by to byl trochu problém, to přiznávám 😀

emamamamu
9. jan 2010

no nam se taky libil, ale ja mam doted proste pocit, ze kdyz se jakoby zapru do rukojeti, abych s nim hupsla na obrubnik, tak se v polovine zlomi😀
taky jsem myslela, ze je aretace u prednich kol 😅

joodi
9. jan 2010

Jinak jestli jsi měla na mysli to zvedání - opření se do konstrukce, tak to jde normálně. Jedna kamarádka se mě na to ptala, protože jí ta hodně jednoduchá kostra kočárku připadala že se zlomí, když se do toho opřu 😀 😀

emamamamu
9. jan 2010

no..proste ja najizdim tak, ze zatlacim do rukojete, cvepredu se zvedne a hupsnu na chodnik...
a u tohodle kocarku se bojim, ze zatlacim a ono to dole uprostred prdne..😀
jedes na sraz?😀 ze bych si to vyzkousela...😀

joodi
9. jan 2010

Tak jsme myslely na to samý 😀 nene je to v pohodě, dokonce jsem s ním i několikrát drncala schody nahoru, v tom "kloubu" je to nějak speciálně vyztužený a zároveň odpružený, no nerozumim tomu moc, ale funguje to. Ale vypadá to trochu podezřele, to jo 😀

joodi
9. jan 2010

No pokud bude sraz v Hošticích, tak to mě teda láká dost!! 😉 😀 a Lipno zbožňuju, ale tam je to nějak plný, co?

emamamamu
9. jan 2010

no na Lipne je plno az do podzimu..ale vypadalo to uplne uzasne..popripade by mohl byt na Moninci, tam je to taky super!!! Pojed taky, ja chci videt Elinku i s tema kukadlama zive! 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre