V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

marketka.27
9. jan 2010

jj, svoje miniaturní tanga mám taky v šuplíku na samým dně☹ Vzducholoď v tangách ... to prostě nejde. A ještě jak jsem taková o iks kil větší, tak jsou mi po stranách vidět konce jizvy, ne, že by to viděl někdo jiný než já 😀

emamamamu
9. jan 2010

jo a zjistila jsem, ze se Dorka predemnou jakoby stydi, kdyz me spatri...proste se zacne smat a utece hlavou, koukne zase na me, smich a utece hlavou.... 😀 😀 😀

emamamamu
9. jan 2010

jo, tak premyslim, ze mam na sobe bombardaky.....😅 ale ven tanga..me vadi, kdyz to mam pod kalhotama porolovane... 😀 😀

mauik83
9. jan 2010

joodi - nechápu, která část nápravy na tvým kočáru se otáčí... 😅

a k Lodgeru - my sice používám i zimní vložku, ale na sobě má Nela jen tenkej bavlněnej overálek co nosí doma, tenkou čapku, rukavičky, capáčky a jednu mikinu... jinak nic 😉 a je v poho 😉

pospecka
9. jan 2010

ema: zdeník se taky stydí. Myslela jsem, že je to náhoda, že se tak tváří, ale fakt se asi stydí. Sranda, že? 😀
ad lodger: teda já zírám, to je hotovej novodobej beran. 😀 Že bych se po něm taky koukla? 😀 Ale ne,nemusím mít všechno.
Wo ist rping?

emamamamu
9. jan 2010

no ja davam malou do lodgeru jen v bodynu a elastakach, kdyz nekam jedem a stejne je spocena (myslim v autosedacce..a netopime, protoze se to nestihne zahrat....😀)
a v kocaru ma taky dva dlouhe rukavy, puncochace a ty boty, co jsem koupila a je teplounka 😵
posp ja normalne nestiham, co Dorka zacla posledni tyden delat...😀
dneska u nas byla kamoska, tak zacla plakat, asi uz vnima cizi lidi a na mne visela a furt na ni koukala a na me, jestli to jsem fakt ja... 😀 😀

dneska jsme si krasne uzily, byla hodna cely den, tatku jsme vyslaly na Moninec, udelala jsem ji masaz i s hudbou, pak koupacku, veceri a usla ani nepipla😀

marketka.27
9. jan 2010

K Lodgeru: já jí teda dávám body, dupajdy a na to takovou tenkou fleecovou kombinézu, ale určitě to přeháním, bývá hodně teploučká. Měla jsem z toho strach, koupila jsem ho, protože se mi šíleně líbil, sama sebe jsem přesvědčovala, že to bude v poho. Předčil moje očekávání.

marketka.27
9. jan 2010

Neumím dát Lodger do autosedačky 😠

pospecka
9. jan 2010

ema: unás jeta obří pokrok poslední týden. Sice jsme mladší o měsíc, ale asi ta mudr měla pravdu, že máme věk počítat od původního TP. Mám strach, když teď víc vnímá, aby nezačli vadit cizí lidi. 😒 To bych nerada. Dneska spal přes den 1a3/4hodiny a teď je protivnej. ☹ Co ouška, dobrý?
Jdu přiložit kozu. 😒 O5. 😠

emamamamu
9. jan 2010

jakto?🙂

mauik83
9. jan 2010

emo -akej že to máš šátek? Moby? nebo Medley? to je pružnej, viď? Já bych na nelušu asi měla koupit tkanej, když už má 6,5 kg, co? 😕

pospecka
9. jan 2010

Ráno jsem si umyla hlavu a hrál si sám, tak jsem si ji šla vyfoukat a když jsem přišla, tak spal. Vydržel 3/4hodiny a u té tchýně spal hodinu.Možná to byl následek včerejšiho očko.

emamamamu
9. jan 2010

posp vsak zdendynek se mel narodit o mesic pozdeji, tak cekal na svuj cas 😵 😵 tak to ma byt!
maui no uz kup asi tkany..nebo si pujc elasticky....elastik je tak do pul roku zhruba...coz je za dva mesice..ale myslim, ze kdyz mas Beco, tak asi satek nepotrebujes....
ja mam asi nositko radsi, v satku je mi silene vedro, Dorce taky, tak se vzteka... 😒

pospecka
9. jan 2010

Beco maminy, kolik maj vaši prcci kg?

emamamamu
9. jan 2010

posp jakoze spal moc, nebo malo?
5 kg🙂 a nemame novo vlozku 😀 😀 😀 😀

joodi
9. jan 2010

http://www.mutsy.nl/products/urban_rider/steering
Maui, speciálně pro tebe, natáčení Mutsy 😉 🙂

mauik83
9. jan 2010

emo - jí se taky v šátku zatím moc nellíbí, mám jeden půjčenej - Vatanai - ale pořád doufám, že ji přemluvim, aby se jí líbilo 😀 mě Beco vyhovuje na den, ale na doma mi přijde, že jsem v něm jak v horolezeckym postroji a třeba s ním vařit mi přijde divný, to raději ten šátek... 😅 jenže do šátkový kolíbky ji už dávat nechci a vertikálně, jak máš dorku na fotce u linky, se jí zatím nelíbí, ještě trochu klimbá hlavičkou, tak se bojim... až bude maximálně zvědavá, tak se jí to snad začne líbit...

posp - nela měla 22.12. 6170g, takže teď už asi 6500g 😀

joodi
9. jan 2010

Market, Lodger mi jde do autosedacky skvele, normalne protahnu tu cast mezi nohama dirou ve fusaku(ta je jenom jedna) a ty pásy taky(do těch spodních zatím) a je to 🙂

mauik83
9. jan 2010

joodi - no napadlo mě, že to budou zadní kolesa, ale to pak nemá smysl, ne? Nebo to máš přehazovací rukojeť? Dyk i u kola (myslim klas. cykl. kolo) se natáčí přední, ne zadní... vlastně i u auta... nechápu 😅

emamamamu
9. jan 2010

maui a kdyz ji ms privazanou, tak na ni mluvis nebo si ji nevsimas? kolibce se nedivim, to vidi akorat tak tvou bradu, nebo satek...🙂

joodi
9. jan 2010

Elenka měla před měsícem 5070g a v pondělí jdeme na KO tak jsem zvědavá - docela hodně teď povyrostla 🙂

majamisutka
9. jan 2010

Já si taky nejsem jistá jestli nosim správně beco 😅 Potřebovala bych, aby mi to někdo zkontroloval....
a 7kg nosit delší dobu už je celkem znát... 😝

marketka.27
9. jan 2010

joodi, spodní pás, co jde mezi nohama, to je mi jasné, ale nevím jak pásy, jsou napevno uchycené nahoře i dole. No jsem asi blbá, ale fakt si s tím nevím rady.

mauik83
9. jan 2010

emo - no ona začne řvát téměř hned, jak ji do šátku dám, takže se ji snažím pohupováním a mluvením uklidnit, ale nejde to, prostě se jí to asi nelíbí... ale jak říkám, vertikálně se bojim, ještě klimbá hlavou,.. proč vlastně?

emamamamu
9. jan 2010

Elinka ma dneska narozky! tak vsechno nej! 😵

emamamamu
9. jan 2010

maui tak na ni vubec nemluv, idealne kdyby byl domaKaja, tak si povidej s nim, nebo bez ven se psem...tam ti usne a doma pak udelas, co potrebujes....
nesoustred se na ni..delej, ze tam neni...ona sice poknika, ale pak ji zaujme nejaka cinnost, kterou budes delat a bude koukat🙂 zkus to🙂

pospecka
9. jan 2010

Ach jo, pro dnešek se loučím, malej je fakt divnej, asi jdeme šťourat bobana. 😖
ema: moc.On přes den nespí vůbec.

joodi
9. jan 2010

Emo děkujem za přání 😵 😵

Market, prostě rozepnu pásy sedačky a vložím do ní rozeplej fusak a protahuju všechny 3 pásy dírama 😉 pak vložím dítě, zapnu pásy sedajdy a zabalim fusak na sucháče a jedeme 🙂

pospecka
9. jan 2010

Vzala jsem ho, brk si, prd si a jeklid. Bojím se položit. 😔

marketka.27
9. jan 2010

Joodi, myslím, že je naše autosedačka asi jiná, jakou máš sedačku? Zkusím to porovnat, jak tam ty pásy vlastně jsou.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre