V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

aktekram
10. jan 2010

kasen: my máme tři krát denně zelenou řídkou 😉 doktorka ji viděla, a že prý to oxiduje, tak si s tím nemám dělat hlavu 😀

majamisutka
10. jan 2010

ale jestli to má nahnědlou barvu s hleny, tak je to průjem. Měřila bych teplotu, a hlavně musí víc pít, kdyžtak dát trochu čaje.

natali1401
autor
10. jan 2010

caute zeny..ani nemam co dodat hehe 🙂
ja len ze ma vytaca svokra..uz ma tu zacina vsetko srat..alebo mam blbe obdobie.. vadi mi ze na malu vobec rozrpravaju tu vsetci hehe.. no ale najviac ma sere ked ma malu a ja som tam tiez a mala na mna kuka a ona jej ze nepozeraj na maminu..co stale pozeras na tu tvoju mamu no nepozeraj na nu..jej vadi ze sa na mna kuka alebo co..a vcera vecer som im bola dat dobru noc s malou a sedela som s nou v obyvacke a ona jej pod uteceme mamine .. a furt dokola..utec mamine utec..pod uteceme mame.. 😠 tak vravim ze povec babke co to t repe ty od maminky nebudes utekat ☹

kasenka228
10. jan 2010

Teplotu nema, tak nevim, tak pockam par dni a snad se to srovna. Dikes.

joodi
10. jan 2010

Dobré nedělní odpoledne 🙂 javascript:addEmoticon('😔','vBody')
Tak už jsme stihli nákup v Olympii, hlavně jsem chtěla pleny mají tam levný oranžový Pampers. Taky jsem koupila Elence skleničku bio mrkvičky v DM, ať jsme jako nachystaný, kdyby jí přepadl velehlad 😀 Naštěstí silnice docela ujdou, většinu jedeme po D5 tak ta byla jenom mokrá. V Olypmii málo lidí, asi se jim do toho marastu co je venku nechce..

Market, tak debilové jsou opravdu ti Italové - jak můžou vyrobit sedačku, na kterou ti nepůjde žádnej normální fusak? 😠 Musela bys ten pás dole co jde k pasu odstřihnout a napevno zakončit u přezky, pak by to bylo jako máme my..
Kasenko, tu cestovní postýlku máme v podstatě stejnou jako dala odkaz Ivca, malá je v ní přes den v obýváku, je supr 🙂

kasenka228
10. jan 2010

Holky diky za tip, dneska tu postylku objedname. 🙂

joodi
10. jan 2010

Kasenko, naše malá taky měla párkrát hleny v kákoši, bylo to když měla rýmu prostě byla trochu nastydlá ale horečku zatím neměla nikdy klep klep. Přešlo to samo dřív, než jsem to stačila řešit 😀 😉 Jo a četla jsem někde že to právě může souviset s tím nastydnutím a polykáním hlenů nebo co 😕

Natalik, tak to se ti nedivím, že tě štvou, to by se mi taky nelíbilo, takový kecy.. 😠 😠 😝 Ono určitě neni jednoduchý bydlet s rodičema nebo tchánovcema, na to už tady bylo diskuzí 😀, já bych do toho nešla určitě, ale chápu, že bydlení je dneska drahý... 😒

joodi
10. jan 2010

Kasen akorát musíš přesně dodržet postup při rozkládání, jinak se ti budou bočnice zpátky skládat jako nám 😀 😀 😀 No jo, nemáme návod, někde se zatoulal, tak nám to dalo trochu zabrat 😅 To bylo křiku ala "polskej krám" 😀 😀 😀

achalteke
10. jan 2010

Ženy tak včera spucl šimek celou skleničku brokolice a dneska vytlačil pěkně tuhýho bobana 😀 😀 😀 😀 dneska okusil mrkev, no padala do něj pěkně, jsem ráda že mu zelenina chutná, bála jsem se že bude vybíravej po mámě 😀 😀

petrajurinova
10. jan 2010

Natali, ty kecy si nepouštěj do hlavy. Tchyně to taky do malé hučí a Bastíkovi taky zkoušela coby miminu vykládat at nekouká na mámu když je u něho babička a ty děti mají naštěstí tyhle řeči u prde.e 😅 😎 Tak ať si babča kecá, když jí to baví.

Acha, tak hlavně že mu chutná. 😉 Vybírat si začne až toho ochutná víc.

ivca08
10. jan 2010

Achal - tak to je bombardak. 🙂

kasenka228
10. jan 2010

Acha a proc uz vlastne prikrmujes zeleninkou? Nejak mi to asi uniklo. 😕 Proc ne jen UM? Uz byl velkej hladovec?

achalteke
10. jan 2010

Kasen no říkala jsem doktorce že mě bolejí strašně pořád ty prsa jak kojím a že bych ho teda střídavě přikrmovala UM. Doktorka řekla že klidně, ale že si myslí že už je dost vyspělej na to abych mohla přikrmovat zeleninou. Já jsem teda zvolila tu i když mi to nahradí jen jedno kojení a budu přikrmovat jen zeleninou až do toho 6 měsíce a pak najedeme pomalu na ostatní....Říkala že většinou se po Evropě doporučují příkrmy už od 4 měsíce jen u nás se doporučuje 6M. Ale částečně kojit chci co nejdýl 😉 a myslím že ta zelenina mu rozhodně neublíží 😉

achalteke
10. jan 2010

Kasen koukám že nabízíš k prodeji korbu, Terka bude jedináček? 😀

kasenka228
10. jan 2010

Acha, dik za vysvetleni. My jsme mely pred vikendem trosku krizi s tim kojenim, ale snad jsme to zvladly a jedeme dal. 🙂
A nyni musim ucinit verejne prohlaseni, at se me vsichni na tu korbu neptate ( Acha, uz te predbehla Maja v IP). 😉
Doufam, ze Terka jedinacek nebude, druhe ditko bysme chteli relativne brzo, ale myslime si, ze je zbytecne v ni vazat penize, takze se ji pokusime prodat, beztak nam tu jen zabira misto. Pokud se rozhodneme, ze si ponechame sportak S4, tak korbu zase koupime, treba v jine barve anebo vyzkousime uplne jiny kocar. 😉

ivca08
10. jan 2010

Kasen 😀 😀 verejne prohlaseni 😀 😀

kasenka228
10. jan 2010

Ha, zmenila jsem foto, skoro po roce, tak se neleknete! 😉

achalteke
10. jan 2010

Kasen díky za vysvětlení a já jsem se teda fotky lekla, ale v dobrém - samozřejmě 😉

kasenka228
10. jan 2010

no ona k leknuti je, je to autoportret ze srazu prazacek se Stromovky, mam tam jen pul hlavy, ale co uz, nevadi 😀

achalteke
10. jan 2010

sem taky "převlíkla kabát" 😀 😀 😀 😀 😀

kasenka228
10. jan 2010

acha, je mozny, ze je mi to povedomy? Nepouzivala jsi to uz? A jsi to vubec ty?

kasenka228
10. jan 2010

no jo, pri blizsim ohledani bych rekla, ze to ty jsi. 😀

achalteke
10. jan 2010

kasen fakt - jsem to já a možná už jsem tady tu fotku měla 😉

achalteke
10. jan 2010

jsi mě teda blíž ohledala a shledala - jsi šikovná 😀 😀 😀 😀

kasenka228
10. jan 2010

mas nejakou dymku v puse ci co?

kasenka228
10. jan 2010

takova hipísačka rekla bych 😉

achalteke
10. jan 2010

no je přede mnou nejmenovaná květina taková ta hipísácká 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to víš, to jsem byla mladá a neklidná 😀 😀 😀 😀 😀

kasenka228
10. jan 2010

jo taaak, chapu 😉

achalteke
10. jan 2010

jdu se podívat do bankomatu jestli staré a vyklidněné přišla mateřská 😀 musim taky zjistit jak se žádá o ten rodičák či co

ivca08
10. jan 2010

tak jsem se taky vrhla na aktualizaci 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre