• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

15. novembra 2014 
Mauik, jaké vlastně bylo skóre těch tvých propočtů pohlaví? Mi jsi pokud si vzpomínám taky vypočetla kluka :sweat_smile: .
19. jan 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jé, jak jste to holky počítaly? :slight_smile:
19. jan 2010 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na strane 300 vám želám brú noc :wink:
19. jan 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tady to je, už se mi to nechce doplňovat, sorry :sweat_smile:

http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3713771&vReferer=

vyšly 2/3 :wink:
19. jan 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jedu, tak papap
19. jan 2010 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kas&olalka: mazec, ale možná to dělaj ty vlásky. Mě občas Zdeník dřív připadal podobnej s jednou holčičkou tady s diskuse, ale nebudu psát s kterou aby se maminka neurazila, když je Z. takovej ksichtil. :slight_smile:
19. jan 2010 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olalko, vy jste čekali na mimi 10 let :confused: :confused: :confused: to je teda mazec. My rok a byli to muka, 10 let si ani neumim představit :frowning2:
Ale hlavně že jí už máte :slight_smile: a povedla se vám :slight_smile: je rozkošná :slight_smile:
mauik a podle čeho jsi to počítala? :slight_smile:
emuš, pa a napiš jak jsi dojela :wink: štastnou cestu
19. jan 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lovely - podle stáří krve rodičů :wink:

posp - já se neurazim... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

už fakt jdu, CZest
19. jan 2010 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
JÉÉ, HELE CO JSEM NAŠLA, A CO ŽE TO MÁ EMA ZA KOČÁREK? :grinning:
emamamamu • 1d • 18. březen 2009 v 11:21
S4 se mi nelibi hlavne kvuli te ceny..to uz bych zatu cenu spis chtela ten novy Concord nebo i stary..nebo Jane...jsme mysleli, ze po tech slevach nas vyjde dobre..ale nevyjde...
19. jan 2010 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pospec a ty máš s4 taky z polska? za kolik jste ho kupovali? My ho koupili v malvíku za 24 tis :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. jan 2010 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
všem dobrou noc.. jsem utahaná jako kotě, jezdila jsem dvě hodiny v těch břečkách :frowning2: paa
19. jan 2010 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lovely: ty už máš kočárek?
19. jan 2010 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeej, tu dnes nikto ešte nebol? Alebo mi zase blbne koník :rolling_eyes: Tak ak som prvá, teším sa :grinning: Dobré ráno všetkým :slight_smile:
20. jan 2010 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko, jakou jste měli noc? Já jsem od jedné do dvou zpívala ... sousedi museli mít radost. A Karinka čučela, usmívala se a byla spokojená. Když jsem přestala, byl řev. Jinak dobrý, spí mi v těch polohovacích válečcích, měla jsem strach, že se jí to nebude líbit, ale bez problémů.
20. jan 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
market: :grinning: máš bohatý repertoár
20. jan 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavi zeny,
vcera som sa rozhoodla pozerat na Slunce seno jahody :grinning: , dnes dam Par Facek....ozi, pospec, ta zenska, ktora tam hrala minirolu a chcela kupit ten mlyn s manzelom neni to ta Jarka Placha z Vypravej? Tam je sice tmava a vo Slunce seno jahody blond. Ty sa vyznas. Mam je problemy, ze? :grinning: :grinning: :grinning:

Inac, vcera sme mali druhe ockovanie a Market Matilda sice revala ako pavian, ale to je normalka, ale inac nic. Vsetko ok, este aj na nakupe sme boli, takze sa nicoho neboj!
No a ma 7520g, volam ju spekacka :slight_smile:
Noc ok, no co je ok, ze? Krmila som o 1.00, o 2.00 davala dudel, o 3.00 dosiel Maxik, takze odnasanie do jeho postielky a o 4.00 kojenie a o 6.00 vstaval Maxac. Ja niekedy asi skolabujem :astonished:

Emus, uzivaj domoviny, aspon ti vasi pomozu, cestu nejako vyriesis. Ludia pomozu :wink:
20. jan 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile: Tak mala sa pred chvilkou prvykrat pretocila na brusko :slight_smile: Normalne som sa rozplakala... :grinning:
20. jan 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: tak k vcerajsku, kesika- pozdravujem manzela :grinning:
10 rokov sme cakali na Lujzicku, tak to byva niekedy, ze s vlastnym muzom nic a potom sa supne s inym a je to tu :grinning: ale kesi neboj, nas pripad to nie je, mala je cely tato. tak ci ti nasi chlapi nie su rodina, ktovie, co nasi svokrovia vyvadzali :grinning:
20. jan 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krásné ráno,
jsem jen na skok, balím Petrušku na dopoledne k babičce, a taky toho mám jaksi moc :grinning: :grinning:
20. jan 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a k spievaniu- to ja som si malu tiez naucila, ale oblubila si 3 pesnicky a ked place, zaberu iba tie. takze spievam stale dookola, najlepsie v aute, ked idem od rodicov a spievam polhodinu to iste :grinning:
20. jan 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Olalka: Keď bude čas, dám do albumu fotku malej s tatinom :grinning: Len tak pre istotu... či nepoznáš a tak :grinning: :grinning:
20. jan 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem uspat dracicu, dnes od rana chrli ohen, snad sa mi zobudi slniecko
20. jan 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kesika - ani ne, zpíváme pořád dokola asi pět písniček, už se přistihuju při tom, že malá spí a já si v kuchyni vyzpěvuju Komáři se ženili ... :astonished:
luskata: Gratulujeme k bruškateniu :dizzy_face:
kesi :grinning:
20. jan 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno,
máte někdo zprávu od Emy a Dortíka? Mě se neozvala, tak snad dojely holky dobře. :slight_smile:
rping: Vyprávěj nesleduju :slight_smile: , ale ta herečka se jmenuje Hana Čížková a hrála ještě v Kameňáku manželku od Josefa Laufera, jak k nim furt leze ta její maminka a pak vyhraje v loterii nebo hrála v Trhala fialky dynamitem tu francouzskou policistku, další role mě nanapadaj.
http://images.google.cz/images?gbv=2&ndsp=18&hl=cs&sa=3&q=hana+%C4%8D%C3%AD%C5%BEkov%C3%A1
luskata: GRATULUJU, je to super pocit, tak od teď oči na šťopkách. :sunglasses:
20. jan 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Malá je už hore, tak idem pri nej žehliť, kým sa bude hrať. Majte sa, hrajte sa, usmievajte sa :wink:
20. jan 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak už je tu 9000 příspěvků, budeme se stěhovat? Tipla bych, že se to k 10tis přiblíží v půl roce věku vaši prťátek, tak co myslíte?
20. jan 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok