• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

15. novembra 2014 
akte: no a kterou jste vybrali?
28. jan 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdar ženy :grinning: tak jsem vás přelítla a k tomu, co si z toho pamatuju:
Vlasy mi padají šííleně, sice mi vždycky padaly, ale takhle asi ne. V těhu mi nepadaly vůbec a teď je mám děsný :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak se chystám na sestříh - že by mikádo?!?! :grinning: :grinning:
Sladký jsem jedla dokud jsem "kojila" hrooozně moc, třeba takový 400g Toblerone jsem normálně ukusovala při odsávání :sweat_smile: :grinning: no bylo to fakt nechutný :zipper_mouth: :grinning: Teď je to trochu lepší, určitě toho sladkýho nesním tolik, ale jím ho pořád já sladký vždycky jedla docela hodně :wink:
Elenka se pořád neotočila, jenom na boky, ale už k tomu nemá daleko :slight_smile:

Petro, přeju brzké uzdravení !!!!!!!
28. jan 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pospec: neřeknu protože se ti odpověď nebude líbit :grinning: :grinning: :grinning:
28. jan 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ja nemam sancu reagovat aj tam aj tam :rolling_eyes:
Kesika tiez som Ta chcela s malickou privitat doma, ale som to nespravila, tak vitajte sikovne babule :slight_smile:
Pospec, Ema... Emus vies, ze byvam blizko Letnan a tiez chceme ist na vystavu..takze bud sa tam stretneme, alebo mozeme ist metrom od nas..a samozrejme pospec rada Teba a Zdenulka uchylim aj na noc ak by ste si chceli oddychnut..na aky den to vychadza??
a vlasy mi padaju priserne, vsade su a je mi z nich na grc
Kasi teda ja som vzdy vedela, ze Terezka je mooc sikovna! gratulujem a hod foto mikada aj ja chcem :slight_smile:
fuuu idem na fb :grinning:
28. jan 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pospec: jojo, pul roku bude mit 1.3, ale to je pondeli a to tatinek pracuje a on by u te prvni mrkvicky chtel byt, tak ji to dame uz 28.2. Verim, ze se to o ten jeden den nezblazni. :wink:
28. jan 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
foto mikada? To radsi ne. :slight_smile: Stejne ho "nepouzivam" a davam si to do culiku. :wink: FB mi nepripominejte, je to horsi nez kun, vubec to nejede.
28. jan 2010 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mauik ja kojim tiez po cisarskom a to som maleho prilozila az po troch dnoch..preco?
Tak uz nam stoupa teplota...v zadecku 38... ten Panadol se ma dat az od 38,5, ze jo? :unamused:
kasen, ja davala az od 38.5 a drz se, deti o zvladaji lip, nez my, jinak kdyz se mi pricucla ke koze, tak to bylo horke jako zehlicka na te bradavce :confounded:
28. jan 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kasen: Ak má v zadočku 38, tak to je 37,5. Panadol sa dáva až od 38,5 už po odčítaní. Aspoň tak mi to hovorila doktorka
28. jan 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo, jen pro upresneni, Laura se taky nepretaci na bricho, na bok jen veeelice lehce, asi je lina po mne :grinning:
28. jan 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kesika, ja mam za to, ze se dava od 38 po odectu, tj. 38.5 v zadecku ne?
28. jan 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lynn: Mne to doktorka hovorila inak. Proste akoby som ja mala nameraných 38,5. Takže ona v podstate v zadočku 39. :confused:
28. jan 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojky..ja som tiez zufala z vlasov..mne tiez hrozne padali ale teraz.. :fearful: to je des..plne sito vlasov pri kupani, pri cesani a vsade iba oberam vlasy..utieram parkety..same vlasy, mala ich ma vsade .. aj v ritke vsade..marian ich ma vsade ja vsade je to fakt hnusne... za chvilu nebudem mat co davat do copu :angry: a ja teda huste vlasy nemam.. je to des..ostrihat sa chcem dat aj ja..asi na rihanu co je asi teda to mikado nie? :grinning:
a pospec dala som ti hlas v tej milke a zevraj mozem kazdy den tak budem .. ale a co ti slubil ked bude topolino :slight_smile: ze si ta vezme za zenu v italii? :wink:
inac sme mali vzdy problem so zaspavanim..to bolo vzdy revu..a vyriesila som to ..teda neviem ci to sem napisat lebo ako som povedala ze uz sa budi v noci po troch hodinach tak je to zase po dvoch ale tak co narobim .. skusim..tak jej davam posledne pitie uz v postielke a ona tam rovno uz aj zaspi .. takze supeeer :dizzy_face: cize uz pekne spinkame.. od 19.40 :slight_smile:
ideme pozerat avatara .. sice som to chcela vidiet 3D ale ked to svagor doniesol tak si to uz kukneme ..
28. jan 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja viem tiez tak ze to je ako vravi kesika :sweat_smile: :confused:
28. jan 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý večer, my jsme taky dávaly Panadol při 38,5 v zadečku bez odečítání. Doktorka nám to tak říkala.
28. jan 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chtěla jsem se zeptat. Malej má kolem zadečku takovou bílou krupičku. Nevíte jestli je to normální? Dřív tam nic takového neměl.
28. jan 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natali, avatar je super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a jak to donesl? na DVD to ještě snad není .
28. jan 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak mám pocit, že sa to zase cez hranice donieslo inak :grinning: Proste my odčítame, a vy nie :grinning:
autor
na dvd :dizzy_face:
maja: my už jsem to doma na DVD zkoukli min. týden :wink: :wink: je to skvělý
28. jan 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to nechápu, vždyt je to teprve v kině. Tak to máte v angličtině? kde to sehnal?
28. jan 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde se to dá sehnat? já jsem z toho filmu hrozně moc unešená a jdeme na to příští týden znova do kina na 3D :slight_smile: :dizzy_face:
28. jan 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jafnina, ked myslis take male biele vyrazky okolo zadocku tak nina to mala ked som jej zmenila mast na zadok, ked som sa vratila k povodnej tak to zmizlo
28. jan 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky IP , pls.
28. jan 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes je tu nejak mŕtvo... :confused:
28. jan 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akte: klidně řekni, mě je to jedno, ty budeš zklamaná a plakat,že sis měla vzít Tobinku. :grinning:
maja: co chceš za IP? My toho Avatara máme taky,ale tm jsou nějaký obludy já se na to ani dívat nebudu. Fuj. A neodpovědělas mi na tu lžičku, jsem se chtěla revanžovat za vy cumlíky, ale kdyžn nemáš zájem ...
28. jan 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na jakou lžičku? :sweat_smile: :confused:
28. jan 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já chci taky domu DVD, kde se to dá koupit?
pospec, tak pod to bych se mohla podepsat, me ty vobludy taky vubec nelakaj. :wink:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok