V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

pospecka
28. jan 2010

akte: no a kterou jste vybrali?

joodi
28. jan 2010

Zdar ženy 😀 tak jsem vás přelítla a k tomu, co si z toho pamatuju:
Vlasy mi padají šííleně, sice mi vždycky padaly, ale takhle asi ne. V těhu mi nepadaly vůbec a teď je mám děsný 😝 tak se chystám na sestříh - že by mikádo?!?! 😀 😀
Sladký jsem jedla dokud jsem "kojila" hrooozně moc, třeba takový 400g Toblerone jsem normálně ukusovala při odsávání 😅 😀 no bylo to fakt nechutný 🤐 😀 Teď je to trochu lepší, určitě toho sladkýho nesním tolik, ale jím ho pořád já sladký vždycky jedla docela hodně 😉
Elenka se pořád neotočila, jenom na boky, ale už k tomu nemá daleko 🙂

Petro, přeju brzké uzdravení !!!!!!!

aktekram
28. jan 2010

pospec: neřeknu protože se ti odpověď nebude líbit 😀 😀 😀

bodkakroneisl
28. jan 2010

Baby ja nemam sancu reagovat aj tam aj tam 🙄
Kesika tiez som Ta chcela s malickou privitat doma, ale som to nespravila, tak vitajte sikovne babule 🙂
Pospec, Ema... Emus vies, ze byvam blizko Letnan a tiez chceme ist na vystavu..takze bud sa tam stretneme, alebo mozeme ist metrom od nas..a samozrejme pospec rada Teba a Zdenulka uchylim aj na noc ak by ste si chceli oddychnut..na aky den to vychadza??
a vlasy mi padaju priserne, vsade su a je mi z nich na grc
Kasi teda ja som vzdy vedela, ze Terezka je mooc sikovna! gratulujem a hod foto mikada aj ja chcem 🙂
fuuu idem na fb 😀

kasenka228
28. jan 2010

Pospec: jojo, pul roku bude mit 1.3, ale to je pondeli a to tatinek pracuje a on by u te prvni mrkvicky chtel byt, tak ji to dame uz 28.2. Verim, ze se to o ten jeden den nezblazni. 😉

kasenka228
28. jan 2010

foto mikada? To radsi ne. 🙂 Stejne ho "nepouzivam" a davam si to do culiku. 😉 FB mi nepripominejte, je to horsi nez kun, vubec to nejede.

bodkakroneisl
28. jan 2010

Mauik ja kojim tiez po cisarskom a to som maleho prilozila az po troch dnoch..preco?

kasenka228
28. jan 2010

Tak uz nam stoupa teplota...v zadecku 38... ten Panadol se ma dat az od 38,5, ze jo? 😒

lynn77
28. jan 2010

kasen, ja davala az od 38.5 a drz se, deti o zvladaji lip, nez my, jinak kdyz se mi pricucla ke koze, tak to bylo horke jako zehlicka na te bradavce 😖

kesika
28. jan 2010

kasen: Ak má v zadočku 38, tak to je 37,5. Panadol sa dáva až od 38,5 už po odčítaní. Aspoň tak mi to hovorila doktorka

lynn77
28. jan 2010

jo, jen pro upresneni, Laura se taky nepretaci na bricho, na bok jen veeelice lehce, asi je lina po mne 😀

lynn77
28. jan 2010

kesika, ja mam za to, ze se dava od 38 po odectu, tj. 38.5 v zadecku ne?

kesika
28. jan 2010

Lynn: Mne to doktorka hovorila inak. Proste akoby som ja mala nameraných 38,5. Takže ona v podstate v zadočku 39. 😕

natali1401
autor
28. jan 2010

ahojky..ja som tiez zufala z vlasov..mne tiez hrozne padali ale teraz.. 😨 to je des..plne sito vlasov pri kupani, pri cesani a vsade iba oberam vlasy..utieram parkety..same vlasy, mala ich ma vsade .. aj v ritke vsade..marian ich ma vsade ja vsade je to fakt hnusne... za chvilu nebudem mat co davat do copu 😠 a ja teda huste vlasy nemam.. je to des..ostrihat sa chcem dat aj ja..asi na rihanu co je asi teda to mikado nie? 😀
a pospec dala som ti hlas v tej milke a zevraj mozem kazdy den tak budem .. ale a co ti slubil ked bude topolino 🙂 ze si ta vezme za zenu v italii? 😉
inac sme mali vzdy problem so zaspavanim..to bolo vzdy revu..a vyriesila som to ..teda neviem ci to sem napisat lebo ako som povedala ze uz sa budi v noci po troch hodinach tak je to zase po dvoch ale tak co narobim .. skusim..tak jej davam posledne pitie uz v postielke a ona tam rovno uz aj zaspi .. takze supeeer 😵 cize uz pekne spinkame.. od 19.40 🙂
ideme pozerat avatara .. sice som to chcela vidiet 3D ale ked to svagor doniesol tak si to uz kukneme ..

natali1401
autor
28. jan 2010

ja viem tiez tak ze to je ako vravi kesika 😅 😕

jafnina
28. jan 2010

Dobrý večer, my jsme taky dávaly Panadol při 38,5 v zadečku bez odečítání. Doktorka nám to tak říkala.

jafnina
28. jan 2010

Chtěla jsem se zeptat. Malej má kolem zadečku takovou bílou krupičku. Nevíte jestli je to normální? Dřív tam nic takového neměl.

majamisutka
28. jan 2010

natali, avatar je super 😵 😵 😵 a jak to donesl? na DVD to ještě snad není .

kesika
28. jan 2010

Tak mám pocit, že sa to zase cez hranice donieslo inak 😀 Proste my odčítame, a vy nie 😀

natali1401
autor
28. jan 2010

na dvd 😵

aktekram
28. jan 2010

maja: my už jsem to doma na DVD zkoukli min. týden 😉 😉 je to skvělý

majamisutka
28. jan 2010

to nechápu, vždyt je to teprve v kině. Tak to máte v angličtině? kde to sehnal?

majamisutka
28. jan 2010

a kde se to dá sehnat? já jsem z toho filmu hrozně moc unešená a jdeme na to příští týden znova do kina na 3D 🙂 😵

ewwe
28. jan 2010

jafnina, ked myslis take male biele vyrazky okolo zadocku tak nina to mala ked som jej zmenila mast na zadok, ked som sa vratila k povodnej tak to zmizlo

majamisutka
28. jan 2010

holky IP , pls.

kesika
28. jan 2010

Dnes je tu nejak mŕtvo... 😕

pospecka
28. jan 2010

akte: klidně řekni, mě je to jedno, ty budeš zklamaná a plakat,že sis měla vzít Tobinku. 😀
maja: co chceš za IP? My toho Avatara máme taky,ale tm jsou nějaký obludy já se na to ani dívat nebudu. Fuj. A neodpovědělas mi na tu lžičku, jsem se chtěla revanžovat za vy cumlíky, ale kdyžn nemáš zájem ...

majamisutka
28. jan 2010

na jakou lžičku? 😅 😕

majamisutka
28. jan 2010

já chci taky domu DVD, kde se to dá koupit?

kasenka228
28. jan 2010

pospec, tak pod to bych se mohla podepsat, me ty vobludy taky vubec nelakaj. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre