• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

15. novembra 2014 
joodi: :grinning: ... a preto ju dávam do vaku aj cez deň :grinning: :grinning:
ema: Ja som dnes zapadla s kočíkom do záveja tesne pred náklaďákom a oblial ma studený pot, keď som si predstavila, že to v tej brečke neubrzdí.
A už neviem, na čo by som sa ešte posťažovala :grinning: :grinning: :grinning: Možno ma ešte niečo napadne :grinning:
29. jan 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kesika stezuj si svemu stinu kdo ti poda kopretinu...:grinning:
mala uz odpadla..a ja asi atky...mluju ockovani, asi priste te krave pichnu injekci do oka, at uz neotravuje:grinning:
29. jan 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kesi jojo :grinning: :grinning:
Pospec, foťáček pěknej, to je škoda :unamused:
Emo, malá sice měla po pneumo zvýšenou teplotu a ještě nás to dvakrát čeká, ale můžu se utěšovat tím, že teda nebude debilní :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
29. jan 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kesika: ty budes mit taky Beco? Tak ja ho mam od dnesniho odpoledne. Cely den jsem vyhlizela postovni vuz, ale ten stale nikde, tak jsem se na pul 4 vydala rovnou na postu a bylo tam! Myslim, ze kvuli tem 3cm snehu ( na Muzeu 4 :slight_smile: ) ani nevyjel. :slight_smile:
Dotaz: mate tam jeste tu novovlozku? Ma tam byti do 7kg pisou a Terka ma neco malo pres 6,5kg...nechali byste ji tam? Nejak nevim.....zda se mi uz dlouha...
29. jan 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to si nedokazu predstavit, co by dneska vyvadela, kdyby mela jeste to pneumo v sobe :confounded: :confounded: to bych byla debil asi ja..:grinning:
29. jan 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte........ako pomozem malej zabubat ked je unavena, ale spinkat sa jej nechce :frowning2: a vidim na nej ze bubkat chce a neda sa jej a dokaze preplakat aj dlhe hodky :cry: pomoooc mate s tymto skusenost???
29. jan 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ema: Ja si teda neviem predstaviť, ako môže doktorka takto reagovať. Neskutočné :angry:
29. jan 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kasenko, uz ji tam nemame :wink:
Emo, já jsem to právě aspoň odmítla dát najednou, protože jsem se bála reakce :pensive: No, odmítla, mě Mudr naštěstí nic nepřikazuje tak jsme se dohodly :slight_smile:
29. jan 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
salma: Moja keď je unavená, tak nechce jesť, ale keď jej dám dudel, hneď zaspí. Zobudí sa po hodine a naje sa.
29. jan 2010 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joodi: ale víš jak jsem se vidělsila, když jsem přišla do pokoje a z postýlky čouhaly nohy? :grinning: :grinning: :grinning: Konečně už vím, která se tady v těhu pochlibila tou krásně ušitou soupravou do postýlky. Jsem si nemohla vzpomenout.
maja: já jsem ho nikdy nesmazala, ale když jsem vymazala z alba fotky, tak se přestal zobrazovat a jak jsem tam ty fotky dalla, tak se zase ukazuje.
29. jan 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Salma, nám pomáhá čajík nebo trochu mlíka, cucne si a usne. Když je hodně unavená, tak ptaky brečí a nemůže zabrat..
29. jan 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
salmo uspi na mici, nebo tak..:slight_smile: nejakym rytmickym pohybem:slight_smile:
joodi no moje by hexu neposunula ani kdybych ji tam klecela na kolenou...:grinning: :grinning:
29. jan 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kesi, dudel taky někdy stačí :wink:
29. jan 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pospec, joo Elenka se mi snaží ten mantinel demolovat, musím tam našít víc úchytů nějak jsem to podcenila :grinning: :grinning: a nám nečou haly jenom nohy, do toho ještě kopala do ovládání monitoru dechu :sweat_smile: :grinning:
Emo :grinning: :grinning:
29. jan 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ite se budi..to asi pochopila tak, ze to je jeste spanek pres den...:grinning:
29. jan 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kasen: kesika bude mít taky bECO. :grinning: :grinning: Je tu ještě někdo kdo bECO nemá? Ještě je k mání. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
maja: babička mě asi chodí šmírovat, tímto ji zdravím :grinning: , nebot pár dní poté co jsem si postěžovala, že chtěla beco platit a nehlásí se k tomu mi to opět nabídla. :grinning: :grinning: :grinning: Takže jsem toho využila a pumpla ji o limitku Blue Scooters. :grinning:
29. jan 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pospec: :grinning: :grinning: :grinning: Mňa z teba picne! Všetko využiješ!
29. jan 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pospec: gratulace a babicku pozdravuju. :grinning:
29. jan 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
premyslim, co chci ja..ze bych tady zahrala smutne oci:grinning:
29. jan 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Joodi a kolik Elenka vazi? Holky, jestli bude ten sraz, a my tam vsechny s Becem, tak to bude neco. :wink:
29. jan 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kac ono uz i ty casualy jsou dost trapne :grinning: :grinning: :grinning:
29. jan 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pospec ty jsi obchodnik :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. jan 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ema: a to nemluvím o Lodger bunker. :grinning: :grinning: S tím už jste taky trapný. :grinning: :grinning:
jdu zkusit uspat lumpíka. mizím, ale ještě se ukážu.
29. jan 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Víte jak se to říká: hloupý kdo dává, hloupější kdo nebere. :grinning: :grinning: :grinning: Ale teĎ užj du, snad tu ještě někdo budete až se vrátím. :wink:
29. jan 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
priste az si neco koupim, tak budu drzet hubu:grinning:
to jsem vzdycky mela rada originalitu.. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
29. jan 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ema: že to říkáš zrovna ty, modrá laguno. :grinning: Malej si hraje s tátou, tak tu ještě čumákuju.
29. jan 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
posp ja si koupila akurat cssuala, jinak jsem vsechno koupila prvni a vy jste se mi vysmivaly :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a púak si to koupily taky... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. jan 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecer
dnes jsme take vyzkouseli beco, ale jen doma, prcek je uz velkej chlap takze i vyhled ma docela fajn
venku jsme ale byli s kocarkem - no v prvnich minutach jsem premyslela jestli neexistuje neco jako retezy na kola kocarku, protoze tady u baraku to vubec nebylo odhrnuty, damik pekne usnul a asi po pul hodine se vzbudil - vzdycky hned jak se vzbudil v kocarku tak silene vyvadel a dneska se rozhlizel a uzival si jizdu a dokonce se na mne tlemil - huraaaa moje dite v kocarku uz nerve - tak jsem s nim dookonce zvladla zajit i na postu :grinning:
na spani prcka stale ukladame v rychlozavinovacce...jinak by bud nespal nebo by to vypadalo nejak podobne jak na te fotce :grinning: :grinning:
29. jan 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jak vás tak čtu, tak jsem zjistila, že jsem naprosto originální, když nic z toho nemám. :grinning:
no tak se muzes utesovat, ze aspon jedina mas kravickovy :grinning: nebo ne??
posp. kolik jich proboha bylo?
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok