V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

natali1401
autor
29. jan 2010

rpin u nas sa uz nefajciii 😉

mauik83
29. jan 2010

ping - sorryyyy, nepoužívá, ho, jede ve photoshopu pro Maca 😉

pospecka
29. jan 2010

Tak my jsem měli jít dneska do krčmy oba, kamoš slaví narozeniy, ale jelikož by tam hrozil pěstní rozhovor mezi mnou s jednou přitomnou slečnou, Ema ví (Cikháj), tak to Pospec elegantně odpískal, že je unaven a nikam nepůjdeme. 😀 😀 😀 Jsem se těšila jak jí řeknu, že není herečka a ono nic.
Ema a co teď Fil dělá, když není v krčmě a TV taky nedisponujete?

emamamamu
29. jan 2010

posp pracuje🙂

rpinguin
29. jan 2010

market, neboj ona zacne, je jedno kedy a tie rozpätia su dost dlhe, kedy ma decko zacat robit to a to, Maxik zacal chodiv v 10. mesiacoch a jeho o 2 tyzdne starsi kamos v 20. mesiacov a vsetko je v norme 😉 a to Polsko je fakt take lacne? Ved ked date este na benzin, nie je to potom jedno? Ci to mate potom nakup asi na mesiac, ze?

natali, no chuda, ty si asi ako prva z nich otehotnela, ze? To je potom uz take zvlastne a vlastne vy mate aj babysitting, no tak to si sa mala s nim hrabat, ze chces aj ty a hotovo! Ved je predsa jasne, ze ine baby v piatok doma sediet nebudu 🙂

pospecka
29. jan 2010

ema: to je teda odpověď. Máte jako dva PC teda předpokládám a už se raději neptám co dělá Dorka. 😀

Holky nemáte některá mobil dotykovým displayem???

kocanda2009
29. jan 2010

ema - no on je tak hyperaktivni ze bych se nedivila kdyby brzy zacal...ja ho nechavam ted na zemi rozbalenyho bez pliny aby mel vic sanci se hybat a kdyz mu dam ponozky tak do minuty jsou dole tak bych chtela neco pevnejsiho a mame plovoucku tak se poohlizim co potom protoze se to klouze jak led 😢 😢 a potrebuju neco kdyz bude v nositku
rping - koureni v hospodach mne rozciluje, nastesti muj nynejsi pritel kdyz prijde domu jde okamzite do sprchy 🙂
natali - tohle mne taky jeden cas hrozne vadilo ze jsem vsechny kontaktovala ja a nikdo mne nepozval a tak...to ze chlapy jdou bez zenskych je klasika ale za to mu hned nenadavej ze to bylo jinak, muj ex mne vzdycky bral sebou a pripadalo mu to normalni a ostatni chlapy tvrdili to same...oni se na tom nedomlouvaji,normalni je pro ne chodit bez zeny,by si pak pripadali blbe...

rpinguin
29. jan 2010

maui, no do frasa, ja vam asi nove fotky nepridam 😲
emi, no ozi, v tej garzoniere musi byt riadne intimco 🙂
joodi, ja vjso pa rusky zabyla 😀 😀 😀

natali1401
autor
29. jan 2010

no my sme bola taka parta na strednej nas bolo pat.. no a jedna uz ma 2a pol rocneho chlapca a ta bola moja best friend len sa nam to posralo a byva na opacnom konci bratislavy ako ja.. a nemame sa ani ako k sebe dostat kedze ja nemam auto a ona sa k tomu nejak ani nema.. no nic moc.. proste som to vyhrala no 😖

joodi
29. jan 2010

Natali, nic si z toho nedělej, já jsem taky poznala,že mít dítě asi znamená nějakou němoc nebo co 😕 🙄 asi se nechtějí nakazit nebo se bojí, že budeme mluvit jenom o prdíkách 😅 to by koukaly, kdyby si to tady přečetly, o co přichází!! 😀 😉 😀
Ale za sebe musim říct, že když měly kamarádky děti dřív než já, tak jsem je vídala pořád stejně často a naopak jsem byla zvědavá na ty jejich děti a ráda nasávala zkušenosti 🙂 No jo, jejich škoda 😉

rpinguin
29. jan 2010

pospec, no ved ja mam LG viewty 😉

emamamamu
29. jan 2010

posp co by asi mohla delat Dora? ze by spat?😀

marketka.27
29. jan 2010

rping, tam je strašně levný benzín, takže když vememe plnou nádrž, tak je to ještě levnější😀 Ještě jsem jí nakoupila nějaké blbosti jako pyžamka, bodyčka a tak.

natali1401
autor
29. jan 2010

no u nas v dedine je krcma kde chodievame von lenze od kedy mame malu sme neboli a si furt vravime ze uz pojdeme a mali sme ist spolu dnes..lenze volal kamosovi a pyta sa ci aj zeny idu a on ze bez ..ale povacsine chodime spolu pariky lebo sme tu vsetci pari az na jedneho 🙂 no a takto to dopadlo krava ostala doma ze hej 😠

pospecka
29. jan 2010

rping: a dá se na to zvyknout na to ovládání na displayi?
ema: nevím pracovat? 😀
Babička zkouší bECO 😀 Po pár minutách byla k.o. Zdeník se už pronese. 😀
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

marketka.27
29. jan 2010

Natali, tebe to teda dnes pěkně bere☹ Ale zase kdyby byl doma, tak bys tu neplkala na MK o veledůležitých věcech s ostatními stejně postiženými 😉

natali1401
autor
29. jan 2010

joodi ja presne ako ty..ta co ma uz dieta..som k nej furt chodila pomahat, malemu som kupovala.. mala som byt krsna no jaksik to asi padlo..som mu nakupila veci za majland a ona minule dosla a doneisla mi tri tie sackove overaly v igelite na nula az tri a mala uz mala skoro tri mesiace ked tu boli tak ich nemala na sebe ani raz.. ale srat na to.. mna to len mrzi ze proste nemam s kym hodit rec o vsektom ..

emamamamu
29. jan 2010

posp ona trenuje na olympiadu...all day long🙂

joodi
29. jan 2010

Rpin 😀 😀

natali1401
autor
29. jan 2010

no bere ale dnes uz som z toho tak vytocena ze uz im daco na to aj poviem..marian dosiel .. mi volal o desiatej ze uz ide..krcmu mame 5 min. od domu .. 🙄

mauik83
29. jan 2010

posp - Karel ma LG Arena 😉

jdu venčit a spát, pa 😉

rpinguin
29. jan 2010

natali, no uz len na to zabudni, skor by ma sralo, ze nedodrzal cas slubeneho prichodu domov ☹
pospec, mam pri tom take akoby pero a cely cas tukam len tou palickou, s prstom si nikdy nezvyknem, je to vsetko o zvyku, aj na MAc som nadavala a uz by som spät nemenila. Ty si fakt riadna nakupnicka 😉

marketka.27
29. jan 2010

Natali, dnes ho nezabíjej, zem je ještě zmrzlá ....

natali1401
autor
29. jan 2010

tak bru noc..docitam zajtra.. marian ide na nocnu tak mozem znova kecat 😀

kocanda2009
29. jan 2010

posp - si mi pripomnela jednu situaci s mym bejvalym - rozesla jsem se snim pac si neco zacal s jistou marketou co v te dobe studovala medicinu a chlubila se ze bude doktorka, no po pul roce uz studovala jen fyzioterapii pac na medinu proste nemela a rok na to prisla moje teta a povida ze ten muj ex je sikovnej ze chodi s pani doktorkou 😀 😀 jeho maminka se chlubila trochu predcasne a bylo to trapne
rping - nevim jak vypada ten tvuj program ale vetsinou se to da zmensit kdyz das save as a tam snizis procenta a nebo tam nekde musi byt resize v menu
natali - pokud mu rekl ze bez tak holt to neni jeho chyba...ale klidne priste rekni ze i tak jdes 😀 😀
sakra to uz je hodin, jsem jeste mela za ukol vymyslet novy nabytek a zase nic....

rpinguin
29. jan 2010

aha Natali, tak fajn, si pohovorte, a tym zenskym to musis vytmavit a inac, ked ja nieco dostanem, co mi je na figu, tak to tej dotycnej osobe poviem a potom som sice nevdacna, ale je mi to sumifuk 😕

rpinguin
29. jan 2010

zeny, robim kojo pauzu 😉

kocanda2009
29. jan 2010

tak uz nam taky prisel tatinek 😀 😉 a klasicka otazka "tam chatujes?" takze dobrou maminy...snad zase nekdy se zucastnim na delsi dobu povidani, je tu s vami fakt sranda

joodi
29. jan 2010

Natali, já pár kamarádek v okolí mám, ale zase nemám svoje auto tak se nevidíme často. No snad se to změní..

joodi
29. jan 2010

tak já jdu taky do hajan, ještě umeju lahvičky a převařím H2O atd... Teď jsem si uvědomila, že jsem chtěla dožehlit tu kopu, co mám před sebou 😅 no jo, tak zítra ráno.. Jedeme na víkend pryč, budu tady v pondělí večer. Budu se vás snažit aspoň číst, ale nevim nevim. Tak pááááááá 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre