• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

15. novembra 2014 
pospec, a co má jinak na sobě? já dávam jen body, tričko a mikinu, ale jen proto, že je v lodgeru. A pořád jezdíte v korbičce?
My máme problém i s vajíčkem, už se tam téměř nevejde :sweat_smile:
30. jan 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majo podle me uz nebude ted nejak rapidne rust...uz se to ustali...:slight_smile:
30. jan 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emo, to už si říkám dělší dobu :grinning:
30. jan 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
posp - tak mi pak hoď výsledky dětské výživy do IP!!! :grinning: díky :wink:

ta N5110 byla náhodou držák! :grinning: já začínala s Alcatelem, ale měla jsem černej... už jsem ho na netu ani nenašla.... :sweat_smile:

http://mobil.bazos.cz/inzerat/4915711/Alcatel.php
30. jan 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idem sa pochvalit :slight_smile: nazdar zeny
tak v noci vodicka nefungovala..chcela proste mliecko.. prdela mi na moju vodu :grinning:
aaaaleeee dnes sa pretocila sama z bruska na chrbatik a za chvilu to bude robit aj naopak lebo sa ked je na chrbte uz prehne na bok ako luk a uz len kusok jej chyba k pretoceniu..ema sa budes smiat ale ja som to s nou trenovala ako vravela tvoja doktorka..mozno by to spravila aj sama bez toho ale ja som ju vzdy chcela vecer unavit tak som sa s nou na deke hrala a aj som ju vzdy chytila za rucicku a pretacala z jednes strany na druhu a jej sa to moc pacilo tak som jej tak vzdy pomahala a ona sa snazila sa pretocit ci z bruska alebo chrbatika no a dnes jej to uz slo samej .. prvy krat to spravila ked som sla zavolat svokru ze sa mala hra na deke a chcela som jej ukazat ako sa do polky vie pretocit tak bola na brusku a pridem a ona uz bola na chrbte :confused: takze som o to prisla ale potom to spravila este raz ... aj mam pre vas nahratych par videi s pretocenim a hlavne jej kricanim lebo to je brutus ako ona krici len to musim hodit na youtube..
30. jan 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natali: Gratulujeme :dizzy_face: :dizzy_face:
30. jan 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anketní otázka :grinning: :sweat_smile:

Kolik teď měří a váží vaše děti?
30. jan 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som to uz davala so plena :grinning: ale co vy na to spravit taku tu tabulku a tam by sme dali cm a kg nasich deti v 1, 2, 3 , 4, ... mesiacoch hm?
30. jan 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
do pléna nie so plena :grinning: :grinning:
30. jan 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maja: no já raději ani nebudu psát co ten můj chudáček měl všechno na sobě. :sweat_smile: Řešial jsem to s Achal a zjistila, že ho navlíkám jak za polární kruh, tak zkouším dávat míň a chodit na kratší dobu, abych viděla jestli miu to stačí a zatím jo. Já bunker nemám, tak je v dece, mimochodem Emo Tobě by se líbila, je naní motiv pejska na obláčku nebo tak nějak ani jsem si to radeji moc neprohlížela. :grinning:
mauik: One Touch Easy Dualband jsem koupila kdysi mamce. :grinning: Zatím jsem nenašla, tak bude Zdenda o hladu. :grinning:
natali :gratuluju k otočce. :slight_smile:
30. jan 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Natali dobrý nápad :wink:
tak jí uděláš? :sweat_smile:
30. jan 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maja: poslední oficiální měření mudr. je ve 4m a měl 6170kg a 62,5cm. Teď po dvou měsících to podle domácích odhadů vypadá na 6m = cca 68cm a 7,6kg. :sweat_smile:
30. jan 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Četla jsem si test připravků proti celulitidě, ale nebudu Vás zatěžovat výsledky, ještě by byl zas někdo proti. :slight_smile:
30. jan 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dneska mě v obchodě u pokladny odchytila paní a vyptávala se na bECO, tak jsem jí dala mobil, kdyby měla zájem, ať se ozve, tak pokud ještě někdo chcete b. tak se rozmyslete zavčas. :grinning:
30. jan 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
posp na celulitidu pripravky neplati, nebo snad test rikaji ano?:grinning: to abych jela do Makra:grinning:
jen klidne mluv o testech..jen mi prijde divne ridit svuj zivot podle vysledku testu:slight_smile:
30. jan 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som sa teraz zabavala..... dala som si do Wordu obrazky vsetkych mojich mobilov, ktore som mala doteraz a hladala som obrazky na nete, celkovo to bolo 6ks....ja som prastena :grinning:

pospec, no hej, ze z tschibo.de treba objednat....ze v obchodoch to nemaju :frowning2:
a kupila som si saty v Mexxe zo 129€ na 29€ zlacnene a 100% silk....umeliny neznasam. Su super, doma mi chlap povedal, ze vreco :grinning: :grinning: :grinning: V maji ideme na svadbu, tak som potrebovala nieco sviatocne :dizzy_face:
no a pri tej prilezitosti som skocila do toho Tschiba :wink:
a vysledky testov na zradlo ma tiez zaujima :slight_smile:
a ja som te nikdy nekritizovala, len som ti napisala, ze nemozes porovnavat jablka z hruskami, kedze jeden ten test od teba bol s Isofixom a druhy bez. Inac rob vsetko ako doteraz, mne sa to lubi, ked sa tak staras. Ja ale na to nemam cas a ani chut niekde nieco vyhladavat.

Maja, rano odvazim a odmeriam, ale Matilda bude mat ako Zdenus od Pospec, to viem uz teraz :slight_smile:
30. jan 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no mozem spravit taku tabulku a kto sa chce v nej zucastnit nech mi posle do ip udaje za vsetky mesiace co bol vazeny ted kludne mozete daj aj ze 3mesiace 2 tyzdne lebo my sme boli napr. merany a vazeny vtedy a to sme mali 6800g a 63,5 cm
30. jan 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a pospec, ty mas kolko tych Becov? No a pripravkom na celulitidu neverim, neodstrani ju nic uplne!
30. jan 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natali, odpisem zo zositka prehliadok a napisem ti do IP, ale az v pondelok :slight_smile:
30. jan 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si taky myslim, ze ne..mozna ciceni, zdrava zivotosprava, nepit bublinky...ale kremy asi ne....
radsi budu s ni..je to moje kamoska...i Dorka uz ji ma..:grinning:
30. jan 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vsak ja nevravim ze hned musite vsetky posielat .. :wink:
30. jan 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidis, ema, ked ju mas ty s tvojimi 50kg, tak co mam hovorit ja s mojimi 70timi :grinning: hruza, v lete sa treba rychlo opalit, kedze tmavy spek vyzera lepsie ako biely :grinning: :grinning: :grinning:
30. jan 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rping: :grinning: Asi preto milujeme opekačky
30. jan 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ping :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: myslim, ze neni nikod, kdo by ji nemel..:grinning: lepsi se s ni naucit zit...:grinning: a pochybuju, ze bych mela treba malo pohybu..se mi udelala uz na stredni, i kdyz jsem trikrat do tydne chodila cvicit a plavat...takze... :confounded:
30. jan 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak, moja mienka.....takze opekackam zdar :astonished:
30. jan 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rping: já bych kapitoli Roemer vs. Maxi Cosi uzavřela. :slight_smile: NoO Beco mám tři, ale jedno je objednaný pro konkrétní osobu a jak dostane penízky, tak pošle a pošlu (snad si to nerozmyslí, by mě asi kleplo) a dvě jsou volný. Potřebovala bych, aby už byly pryč, to jedno je totiž tak nádherný, že furt přemýšlím co prodat, abych si ho mohla nechat taky. :sweat_smile:
ema: já sobě věřím ve věcech o kterých něco vím, ale když je věc které nerozumím, tak se raději podívám na výsledky nějakýho nezávislýho testu pokud neznám přímo někoho kdo tomu rozumí a mohl by mi poradit.
ad ceelulitida: prcek má taky ten zadeček trochu do pometrančova. :angry: No a v testu se zjistilo, že z 10ti výrobků dostalo známku nedostatečně 10 výrobků. :grinning: Překvapivě.
30. jan 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no tak jsme to vyresily driv, nez si napsala...:grinning:
no ja asi moc vyzivu davat nechci, proto se nepidim po testech...:slight_smile: ale jak rikam, koukej, pokud ti to k necemu je:slight_smile:
nebo spis cekam, co kdo na to rekne...nez testy:slight_smile:
30. jan 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze, ted jsem na FB zjistila, ze je muj spoluzak buzna :confounded:
30. jan 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
posp - tak Nela měla těch vašich 6170g už ve 3m :grinning: a 64 cm k tomu :wink:

ping - já ted mám 3. mobil :sunglasses: většinou ho používám, dokud fachá, pak teprve jdu nakupovat... (Alcatel One Touch Easy, N3330, SE W300i :sunglasses: )

natali - písnu ti do IP, ale ne ted, bo žehlim... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. jan 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jééé další společnej znak zářijovek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Asi bych už měla odstranit tu mamku v beco :grinning: Jsem se jí jaksi nezmínila ,že ji někam vystavím. :grinning:
30. jan 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok