V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

ewwe
17. mar 2010

dnes mala tiez kakala, 1x po prikrmoch a islo to tazko, som ju lutovala bolo to uplne ine ako pred mrkvickou 😕

zuziiicek17
17. mar 2010

no veru ine,take huste a smradlave co 😀
dopelacke 😀

ewwe
17. mar 2010

zuzi presne take dospelacke 😀 😀 😝

zuziiicek17
17. mar 2010

joj baby,dnes bol misko strasne zlyyy 😒 az som na neho nervy nemala ☹
newiem ci mu nahodou nejde dalsi zubok

jahody11
17. mar 2010

no to mas pravdu, jej sa usta zatvoria iba ked spi,inak vkuse melie, a najviac na intenzite nabera vecerto ani spravy nepocujeme 😀 a smiesne su jej take veci ako ked si davam vlasy do copa a zatrasiem s nimi, tak sa ide pocikat alebo ma chlpateho plisaka tak aj z neho sa strasne smeje, teda ona sa smeje len co oci otvori v kociari, je pravda ze je dost velky spachtos, rano vstane o 7:00 a o 9:30 uz ide spinkat do kocika, vstane o 12:30 cca, potom ide okolo 14:30 zas do koca a tm spi aj 17:00az 18:00 a vecer okolo 21:00 uz spi a to do rana stvrtej-piatej.......

gabinka79
17. mar 2010

Jahody, tak to Ti môžeme so Zuzkou takého "pohoďačika" iba v tichosti závidieť. Sofinka je riadny živel a ako som videla na FB, tak Miško za ňou v pohybovej aktivite nezaostáva.
Dnes sme robili nákupy - príprava na príkrmy. Kúpili sme stoličku, mištičky, lyžičky. Chcela som ešte nejaké plastové podbradníky (látkové máme), ale malej v kočiari bolo už dlho, tak sme šli domov.

Zuzi, koľko má Miško zúbkov?
A Ela je ako na tom so zúbkami?
Naša malá zatiaľ nič. 😅

zuziiicek17
17. mar 2010

No veru .,ze ti mozme zavidiet taku malu princeznu ukecanu 😀 😀 😀 aj ja by som cela aby bol taky milucky
maly ma jeden zubok,ale tak vrieska v poslednej dobe ze newem z coho ineho by to mohlo byt

zuziiicek17
19. mar 2010

Cawko baby ,mame druhy zuuuub 😀

saza007
19. mar 2010

zuzi supeeeer, tak uz aspon vies, preco bol taky nespokojny 😅

zuziiicek17
19. mar 2010

NO ved to,som si nemyslela ze pride novy zubok tak skoro 🙂 dufam ,ze teraz uz bude aspon dva tyzdne pokoooj....mam dost 😀 inac som kupil dnes malemu novy sportacik,hlboky kocik sice bol dvojkombimnacia,ale bol velmi velky a vobec mi nevyhovoval,neviem na co som mysleala ,ked som ten stary kupovala 😀 😀 ale ten novy je taky milucky,velmi sa z neho tesim 😉

ewwe
19. mar 2010

cauko, zuzi gratulacia k dalsiemu zubku, my este nic ani zdaleka, papame vo velkom tuk tuk, spapa 150 ml, mam ju v autosedacke a ta je prikryta starou dekou, lebo ta mrkva je potvora a najnovsie robi brusaky, chce silou mocou sediet 😀

ewwe
19. mar 2010

cauko, zuzi gratulacia k dalsiemu zubku, my este nic ani zdaleka, papame vo velkom tuk tuk, spapa 150 ml, mam ju v autosedacke a ta je prikryta starou dekou, lebo ta mrkva je potvora a najnovsie robi brusaky, chce silou mocou sediet 😀

zuziiiicek17
20. mar 2010

Ach,dakujeme 🙂 ale znicena som z maleho uuplne ...tak vrestal,i ked zase mozem byt rada ,ze nie je taky ako niektore ddeti ,co nespinkaju ani v noci.Sice bol takmer od polnoci prilepeny na prsniku,ale aspon som pri tom mohla spat 😀

jahody11
20. mar 2010

my tiez zatial ziaden zubok.. tak moja puska je pohodacka ale ked je hore, tak neobsedi ani minutu, keby mohla, tak by uz chodila, krasne sedi, lezie dozadu obracia sa z bruska na chrbatik a opacne ale vie sa vyhrat sama. to je super... len som zvedava,kedy nam vyndu zuby 🙂

jahody11
20. mar 2010

inak,mame novu podlozku do kociara 🙂

zuziiiicek17
21. mar 2010

U som na nu pozerala na fb,velmi pekna 😉

ewwe
21. mar 2010

jahody a aky mas kocik znacku?

marusik
21. mar 2010

je tu ešte niekto, kto ešte drobca neprikrmuje - len stále dojčí? 🙂

zuziiiicek17
21. mar 2010

Uz asi ani nie 😉 )a ty preco stale len kojis ? mala necHCe PAPat alebo este nechces ?

jahody11
21. mar 2010

ja mam quinny speedy SX super kociar, velka spokojnost. 😉

ewwe
21. mar 2010

jahody ja som tiez nad nim uvazovala, ale kedze je siroky ,kolesa, tak by sa mi nezmestil do vytahu

jahody11
21. mar 2010

No ja som vo vytahu tiez LTT ale aj keby som nevosla, tak by som ho vzala, byvame len na prvom poschodi takze pohodka, niekedy aj sama ju taham hore a ide to duper lebo ma velke kolesa 🙂

inak mala je dnes akasi nervna, zeby zuby? sa mi nechce verit 😀
zuzi, ked sli tvojmu Miskovi zubky aj slintal??

zuziiiicek17
21. mar 2010

Juuuj,sliny vsade boli az podbradnik musel mat stale.NO treba vydrzat tych par dni a uvidis ako sa budete tesit z prveho zubku 😀

ewwe
21. mar 2010

tak nina slinta straaaaaaaaaaaaaaaaaasne, a uz asi dva mesiace a zuby nikde 😲

zuziiiicek17
21. mar 2010

NO hej aj misko tak dlhoo slintal,ale si mylsim ze to hned spoznate,lebo to budu taki mrzuti drobci a ani sasky nepomozu

gabinka79
21. mar 2010

My máme za sebou prvú lyžičku mrky. Malá sa dosť trápila s prehltaním. Zo začiatku to vyzeralo, že sa bude dusiť. Uvidíme, ako budeme napredovať zajtra.
A zúbky sa tiež ešte neukazujú, napriek tomu, že Sofinka je nervózna a slintá aspoň dva mesiace (tak ako u Teba Ewwe). Počkáme, či bude zajtra nejaké prekvapko. 🙂

jahody11
21. mar 2010

tak Ela slinta velmi malo . tak zuby asi nebudu, ved raz pridu 😀 a gabi neboj, za chvilku bude hamat ako profesionalka, Ela uz papka nadherne len som prisla na to, ze jej nemozem davat velke susta do pusy lebo potom ju nadvihuje, mam lyzicky od aventu, take malicke a tie su idealne, sice jej musim davat do pusy aj 200 krat obed ale dnes som stopovala, vecer spapala kasu za 7 minut a ani raz nevyplula, super , klop klop aby to ta ostalo 😉

zuziiiicek17
21. mar 2010

NO mne dnes maly vymyslal a nechcel jest zo svojej lyzice ,svoje jedlo ale ked videl obedovat mna tak mlaskal,tak som ho oklamala a davala som mu z mojej lyzice jeho mrkvu s maskom 😀 a spapal

jahody11
21. mar 2010

veru, na deti treba len finty 😀

gabinka79
21. mar 2010

Ja som malej kúpila lyžičky z DM (babylove). Ešte uvidím, či sa ujmú. 🙂 Mrkvu som dávala po malých sústach, iba tak na špičku lyžičky,ale nevedela, ako má pracovať s jazykom. (zrejme v tom bol problém) A myslím, že jej to ani veľmi nechutilo. Pri každej lyžičke sa tvárila, akoby zjedla citrón. Nič nevypľula, za to ju riadne napínalo. 😅

jahody11
21. mar 2010

treba len skusat dalej 🙂 ona si zvykne, ja uz davam trojkombinaciu, mrkva, zemiak a cuketa a velmi jej to chuti, pekne iba popucim vidlickou aby sa naucila prehltat aj hrudky 😉
no, pridala som nejake fotky do albumu a mozme ist spinkat 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre