V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

kasenka228
10. jan 2010

me teda jeste neprisla...a o rodicak mam nastesti uz zazadano...nemam rada lejstra

kasenka228
10. jan 2010

Ivco, super...uz davno jsem se te chtela zeptat...ta predchozi fotka...nebyla z maturitniho tabla? 😉

majamisutka
10. jan 2010

čoveče ja si říkám, co je tady za nový maminy a to jste vy 😀 😀 😀 😀 😀 jsem vás malem nepoznala, ještě že tu jsou i jména 😀 😀

kasenka228
10. jan 2010

holkyyyyy, tady je nejaka maja, si spletla diskuzi, ne? Co sem leze? 😀 😀 😀 😀

petrajurinova
10. jan 2010

Koukám, že se hromadně mění fotky. 😀 Tak já taky zkusím najít a umístit něco aktuálnějšího 😅

kasenka228
10. jan 2010

Majo, koukala jsem ti do albicka, uz jsem to jednou rikala, ale Domisek je v tech cepickach fakt bozi....ale proc pisu....kde se da sehnat takovej fajnovej krtecek na tu zed v koupelne?

kasenka228
10. jan 2010

musim, ditko se nam vzbudilo, zatim caues.

ivca08
10. jan 2010

kasen: byla 😀 😀 😀 😀
ditko se mi taky vzbudilo a uz je u zdroje 😀 😀 😀

majamisutka
10. jan 2010

kasen je to takový pěnový, koupila jsem to tady u nás v jednom obchodě s hračkama, ale ten obchod už zrušili, ale myslim, že to určitě někde seženeš 😉 myslim, že i v obi a v hornbachu jsem to viděla 😉

achalteke
10. jan 2010

samá kočena tady 😀 😀 😀 😀 😀

pospecka
10. jan 2010

Ahojte, vítám nové maminky. 😀 😀 😀 Tak nám zrovna odešla návštěva. Byla se tu na Zdendu konečně podívat i třetí babička a zvládli jsme to dobře. Měla jsem trochu strach, že si nebudeme rozumět (není češka), ale už se dost naučila, tak to bylo fajn. 🙂 No a Zdenda tu její návštěvu oslavil po svým. Po 11ti dnech a dvou marných dolovacích pokusech udělal bóbika. 😎
kasen: myslíš z maturitního? Mě to přišlo, že tam Ivča nastoupila na druhej stupeň ZŠ. Byla tam taková mladá. 😀
Mimochodem, mamka mi dneska donesla fotky když jsem byla malá a jak jsem je znala z paměti, tak si říkám co je to za dítě, jak mám ted v oku Zdendu. No a aby toho nebylo málo, podoba Zdeník-já, veškerá žádná. 😅 😔 Ještě že jsem si hi porodila já a ne Zdeněk, asi bych si ho nechala otestovat DNA testem. 😀

kasenka228
10. jan 2010

maji a da se to pak jednoduse sundat? Jak je to pridelany? Me mamka koupila takovy ty hacky na prisavku a mame v koupelne taky poveseny nejaky hracky, at ma na co koukat. 😉

kasenka228
10. jan 2010

Jojo, Pospec, myslela jsem maturitni, to bylo jak z maturitniho vysity, taky jsem mela takovou fotku alá panenka nevinna.

majamisutka
10. jan 2010

to není přilepený po celé ploše, jen v částech 😉 sundat to půjde lehce

pospecka
10. jan 2010

kasenka: my jsme se takhle fotili na ZŠ maminkám k MDŽ. 😀

aktekram
10. jan 2010

ahojky, až se jsem vás dočetla zjistila jsem že jsem tu správně 😀 😀
nemám foto na výměnu, abych se opičila 😀 😀

Podle vzoru Emy jsem dnes malou nechala nahatou na dece v obýváku pod hrazdičkou a za chvilku byla otočená o 180° a nohy mezi nohama hrazdičky, nechápu..
k otočení na bříšku nám chybí už jen malilinko (ale se zatím točíme jen na pravou stranu), z bříška na záda to taky po delší době jde.
Naše motivace, jakmile se Peťka hezky otočí na bříško tak nás už vyřadí z rehabilitace a ze cvičení vojtovky.

kasenka228
10. jan 2010

Holky, no to mi reknete, na co je davate, kdyz jsou nahate? Ja kdyz ji polozim na podlozku, tak je v mziku pocurana a muzu ji obleknout...to ji mam dat na igelitku?

aktekram
10. jan 2010

kasenka: má pod sebou chundelatou deku, a na ní přebalovací podložku (zatímnepočuranou), ale když cvičíme vojtovku vždycky jednu pokřtí 😀

kasenka228
10. jan 2010

no to je pak desna spotreba tech podlozek... chtelo by to nejak vychytat

pospecka
10. jan 2010

kasenka: Zd. když je nahulatej, tak většinou taky nečůrá, ale stejně dostává přes pipíka látkovku, kdyby náhodou a většinou to ta látkovka natáhne, když tu pustí.

kasenka228
10. jan 2010

no tak Terka se pocura hned, dela mi to i kdyz ji sundam plinu, tak hned spusti, potvora 😉

pospecka
10. jan 2010

kasen: vidíš, ty říkáš potvora a no se třeba drží, aby neměla takovou spotřebu plinek. 😀

pospecka
10. jan 2010

a no= a ona

kasenka228
10. jan 2010

jak jako drzi? To muze prece pustit do te plinky, nez ji sundam, ne? 😉
A tak me napada, kolik denne prumerne spotrebujete plenek?

marketka.27
10. jan 2010

Povinná výměna cestovních dokladů 😲 ????

pospecka
10. jan 2010

kas: No že se snaží nenačurat do plinečky, abys ji mohla zase použít a čeká až ji sundáš a pak čůrá. 😀
A kolik plinek, no jak si vzpomenu nebo spíš jak zjistím, že máme plno. Na noc 1 max 2 a přes den kolem 4-5. Kupujeme Pamp. Premium Care, takže si Zdeník nestěžuje a má sucho i v načůrané. 🙂

pospecka
10. jan 2010

Mark: cožeeeee?????????????

kasenka228
10. jan 2010

pospec, no my prave taky tak, najednou mi to prijde malo, proti zacatku, kdy jsem jak ovce prebalovala po 3 hodinach ve dne v noci 😕

pospecka
10. jan 2010

kasen: já myslím, že je to v poho. Když se nám neosypávaj, tak není co řešit. A mažeš nebo pudruješ něčím? Já ne. Jen utřu ubrouskem a bobky teda sprchuju. Připadne mi zbytečný ho šudlat nějakou chemií, když to není třeba.

emamamamu
10. jan 2010

mala kdyz pocura podlozku, tak ji prehnu, Dorte posunu a mze curat dal....kdyz se muze valet ve srackach v pline, tak proc ne na podlozce?🙂
navic mam takovou gumovou casualplay na ni dam plinku a klidne i sestkrat vymenim😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre