V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

majamisutka
12. jan 2010

emo, povedlo se? nebo je to neco jinýho? pošli IP dík

emamamamu
12. jan 2010

ale ja ji nemam na bunde ja jen tu bundu nemam zapnutou...a je ji teplo...a ty boty jsou fakt zazrak..ma pod tim jen puncochy a je uplne tepla....prece nelzu, ne? 🙄
ta skupina se zalozila pred peti minutama...🙂

aktekram
12. jan 2010

holky četli jste už toto, tak já to zase nechápu
http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/ockovani-proti...

mauik83
12. jan 2010

emo - jasně že nelžeš, jen to nechápu, nela měla včera na nožkách 3 vrsty - jedna hodně tlustá - a byla promrzlá... 😔

lovelygirl
12. jan 2010

Amulet díky, já jí občas ještě "přikryju" fleeskou, to už je teda asi moc 🙂 vážu kříž s kapsou, u nás jsou dost neoblíbené horizontální polohy 😀 tak já to dnes prubnu..
emo, úplně vím, o čem mluvíš, já mám deku z merinovlny z brány a je úplně super, dávám ji na noc jako zavinovačku, ona to teda zavinka asi i je 🙂 jako prvoplánově.. na jaký sraz? Já bych i šla 🙂
mateřská mi taky ještě nepřišla..

emamamamu
12. jan 2010

lovely a kdy muzes? dneska asi ne, co??
ja chci vypadnout a nechce se mi zas samotne na Hrad😀
mas tu zavinovacku? a vazes ji v noci? ja totiz vazala do plienk a mala se mi z nich uz vytahne....tak nevim, jestli ma cenu kupovat tu "drahu" zavinku... 😕
maui merino je merino, to zadna tlusta vrstva nenahradi....mala mela v kocarku puncochace, dvoje ponozky a byla promrzla, ted ma puncochace a ty capacky a je horka az na stehnech🙂

pospecka
12. jan 2010

ivča: mě to nemá kdo učit, tak se možná ani nerozkoukám.
ema&mauik:"přidala jsem si vás do přátel", ale nevím co to znamená. 😅 😀

lovelygirl
12. jan 2010

ema - ta zavinka je super, je sice pekelně drahá, ale:
je tepločká a dá se pak využít jako přikrývka, i v létě..
je pružná, takže když Esterku zavinu, což nesnáší, tak v tomhle jí to péruje, teda trochu, takže není tak nespokojená a nevyvlíkne se z toho, ani když to ničím jiným nestáhnu 🙂
já jsem si ji přála pod stromeček 🙂
takže předpokládám, že ty botky nebo ponožky nebo co jsi psala že máš, budou podobně skvělé 🙂
No možná bych šla i dneska, i když už jsme jednou byli, na kontrole TBC, takže sil už je míň.. a kde bydlíš a kam by se šlo?

emamamamu
12. jan 2010

pospec ze ted jsme tve pritelkyne...😀

holky at to blbe nepochopite, je tam neverejna diskuze, kdo chcete a mate FB, tak mi treba jen napiste a my vas tam jakoby pozvem..jinak se ta skupina neda najit...🙂
jste vitany samozrejme vsechny, tak se tady nikdo neurazejte, kdyby mu neprisla pozvanka, nebo tak🙂

mauik83
12. jan 2010

posp .- no že se kamarádíme 😀 a uvidíš naše profily, fotky, komentáře a tak 😉

my jdem na KO TBC ve čtvrtek, normálně nám na to přišla pozvánka... 😕

emamamamu
12. jan 2010

lovely bydlim v Krci, ale jsem schopna prijet vicemene kamkoli, pokud to nebude nekde u Ladronky...😀
tak ja se jdu na tu deku kouknout🙂 vim, ze tyhle prachy se vyplati...🙂

lovelygirl
12. jan 2010

mauik- nám taky.. jsem tam dotáhla kočár, čekala vedle plicního asi deset minut (TBC!!!), abych pak shrnula malé z ramínka body a ona nám řekla, to už máte dvě hexy? to už asi muselo být v pořádku, že? no je to dobré, můžete jít.. a pak jsem smýkala kočár půl hodiny sněhem domů 😀

pospecka
12. jan 2010

ema&mauik: ale vy to musíte potvrdit, ne?
Nám žádná pozvánka nepřišla. Lovely co tam malé dělali?

pospecka
12. jan 2010

Tak mám na FB 5 jmenovkyň a to jsem si myslela jak je s tímhle příjmením málo lidí. 😀

emamamamu
12. jan 2010

lovely kterou mas tu deku??
http://www.branakdetem.cz/merino-deka-bundle.htm mne se libi tahle....ale nevim, jestli neni moc mala na zavinovani?? 😕

lovelygirl
12. jan 2010

emo, kdyby to bylo někde v centru, tak bych šla 🙂

rpinguin
12. jan 2010

pospec, no keby len 5 😀

lovelygirl
12. jan 2010

já mám tuhle.. ale to ještě stála trochu míˇˇn ☹

emamamamu
12. jan 2010

lovely to by bylo asi idealni🙂 me trva se dostat sice na bus, ale v centru uz se lip jezdi🙂))

majamisutka
12. jan 2010

holky pošlete mi pls do ip jména at si vás taky můžu přidat

emamamamu
12. jan 2010

lovely na tu jsem se taky koukala... 😵 ta je super, ze nema ty lemy..a jak je velka? tam to neni napsano..

rpinguin
12. jan 2010

maja, staci ti jedno meno, nejake urcite vies a tie ostatne si len poodpisujes a mas to, nepotrebujes cely zoznam zenskych 🙂 a ich mien 😝

bodkakroneisl
12. jan 2010

Zenule ahoooj 🙂
Priala som vam na Vianoce a pisala som asi 15 min co my nove a neodoslalo mi to kua, tak to teraz budem kuskovat radsej 😖 😀

pospecka
12. jan 2010

rping: 5 jich á i stejný křestní. Já jsem tam jediná bez fotky. 😀 Nabídlo mi to kamarádky emy a mauika a nikoho jsem neznala. 😅

bodkakroneisl
12. jan 2010

Inac pisem s jednou rukou na druhej spinka Dan tak sorry ak najdete nejaky hieroglif 😀

lovelygirl
12. jan 2010

emo, naměřila jsem plus minus 106 na 110, ale jednak je to prružné a jednak mi za metr tahá dítě 😀 to bychom mohly do brány 🙂

bodkakroneisl
12. jan 2010

Snazim sa vas dociatat uz par dni, ale nejde mi to ☹ boli sme v Krumlove..v sobotu sme sa chystali na Lipno, ale ja som v piatok dostala taku sracku, ze som na zachode nechala dusu 🙄

bodkakroneisl
12. jan 2010

a v sobotu som mala o dve kg menej. Teraz mam doma taky bordel sme tu poriadne neboli tri tyzdne takze budem mesiac prat a zehlit a do toho ma syncek take nejake blbe obdobie, ze ak spim v noci tri hodky tak je to vela a stale bojujeme s kojo

emamamamu
12. jan 2010

bodko pojd ven🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre