V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

emamamamu
17. dec 2009

maji tak at malemu nic z Hexy neni..🙂a hezke Vanoce v teple domova😀

majamisutka
17. dec 2009

Díky 🙂

Holky, kde seženu punčocháče na malýho? a na mě možná taky 😅

bodkakroneisl
17. dec 2009

Si ma mohla tiez skor varovat Emus 😀 Ty si na tom bola?

Maji, Domcovi źelame ocko bez nasledkov!! Ja som puncochy videla tam kde som kupovala tie nalepky na Andelu ..

emamamamu
17. dec 2009

bodko kdybys mi rekla na co jdes, tak bych te upozornila 😀 😀 😀 😀 se furt rechtam tomu, zes rikala, ze to bylo psycho😀

majamisutka
17. dec 2009

holky oč jde? já jsem hrozně zvědavá 😅

bodkakroneisl
17. dec 2009

A z tych masazi budem mat nieco myslis? No ono mi to okrem ineho prislo ako hromadne sedenie na psychiatrii 😠

emamamamu
17. dec 2009

no bodko ja uz bych na to znova nesla, ale tvuj Danik je mozna jiny, nez Dorka, ale mala proste nevydrzi v bdelem stavu dele, jak hodinu a pul a to z tu posledni ctvrthodinu jen rve...😅
takze dve hodiny masazi pro nas byly uplne na prd...ze jsem si to na ni nemohla vyzkouset, neb jsem jen kojila a pak mi usla a spala...
treba tady http://www.maternity-care.cz/index.php?clanek=9 jsou ctyri lekce po hodine..to bych asi i dala...🙂
a mne to v Acku bavi s Katarinou, i Tamara je hodna,..ale troch to neni mj salek kavy..na ty masaze kdyztak bez spis na Katarinu..to je zivel...🙂

majamisutka
17. dec 2009

tak už jsem našla : http://www.benito.cz/price_list.asp?level=1&Q_p...

mají tu iakci 1+1 zdarma 🙂

bodkakroneisl
17. dec 2009

Maji aka dobra stranka !

bodkakroneisl
17. dec 2009

Emus diky moc za tip...Inac aj Danik pri tom zaspal dvakrat a ked nespal tak mal vytrestene ocicka, ze kua to kde som sa ocitol, zenske co vam hrabe?? a ja som zo zaujimavosti,chcela vydrzat do konca 🙂

emamamamu
17. dec 2009

a cos videla na konci, svetlo?😀 😀
a vysvetli maji o cem se bavime🙂)))))

bodkakroneisl
17. dec 2009

nie nie nech tam ide a co na to povie ona 😀 😀 😀

emamamamu
17. dec 2009

😀 😀 😀 😀 a pak si budeme tajne povidat vsechny tri...😀 😀 😀

bodkakroneisl
17. dec 2009

Inac vcerajsia scena so skusanim beca...sa pototo aky sme drbnuti...nasli sme si ulicu na mape,kde to je, maleho naobliekali a nalozili do autosedacky a tra da da..som sa tesila jak blba ako to vyskusam a potom kupime na radu pospecky v nedelu...noooo a ono sme to vobec nenasli na tej adrese co maju na nete a oni su tam ani neni, nikdo o nich tam nic nevie!! ozaj idem tam volat ma nasrali..lebo sme presli 36 km za dve hodiny - Praha cela zapchata 😖 🙄 😠

bodkakroneisl
17. dec 2009

Maji prihlasime Ta s Domcom na Tanec pro maminky s nelezoucimi miminky, chces?? 😀

bodkakroneisl
17. dec 2009

Nebooj uz som tam bola ja aj Emca 😀

emamamamu
17. dec 2009

bodko..😀
a byli jste v Naplavni? tak nekdy muzeme dat sraz a ja tam s tebou zajdu, stejne si tam musim vyzvednout triko🙂
a jako Acku to mysli vsechno hezky.. 😅 😅 noane? 😀 😀 😀

majamisutka
17. dec 2009

nechci díky 😀

emamamamu
17. dec 2009

nebo se muzes stavit u mne a vyzkouset si u nas kravickove 😀 😀

mauik83
17. dec 2009

emuš - kde se daj sehnat ty návleky na kola kočárku??? 😕 🙂

jsme ted byli asi hodinku venku (čistýho času tak 20 min, zbytek v krámech) a je tam teda pěknej samec... 🙄 Měla na sobě overálek, kombinézu, čepisi, rukavice, fusak a dekl kočárku, tak snad to stačilo. A hlavně jí mažu obličej krémem, aby mi neomrzla... 😵

majamisutka
17. dec 2009

krémem z vody? 😀 😀

emamamamu
17. dec 2009

😀 😀 😀 😀 hm ja jsem asi fakt mlada a blba, ale ja to vubec neresim, nemam teplomery, ani kremiky, ani si nemyslim, ze ji je zima...😀 kdyz potrebuju ven, tak proste jdeme..at je treba minus padesat...😀
dneska jsem extremne zdechla, uz hodinu si pisu seznam do obchodu a v mezicase rikam Dorince "uz jdemeee"...a litam tu v podprde... 😀 😀 😀 😀 😔 😅

marketka.27
17. dec 2009

mauik, čím mažeš? Já většinou na pusu používám HIPP, ale teď jsem ji namazala Infadolanem, pro jistotu.

emamamamu
17. dec 2009

jo a maui uz nevim, myslim, ze www.radi.cz, ale nejsem si jista, zadej do googlu navleky na kola kocarek🙂

mauik83
17. dec 2009

maji - jasně, z termální 😀 😀 😀 😀

mauik83
17. dec 2009

mažu Weledou do zimy 🙂 na pusinu nic nemáme 😕

díky emo

mauik83
17. dec 2009

majo - no a mě dr. řekla, že mi ji naočkuje radši před Vánocema, když teda budou různý návštěvy, aby už byla chráněná... 🤐 ale pokud maj 2 týdny sníženou imunitu, tak potěš koště... 😠

marketka.27
17. dec 2009

Píšu na pusu - myslím na obličej 😉 , na pusu taky nic nemám, ale mázla jsem ji přes rty taky tím Infadolanem.
emo, měla jsi už někdy omrzlinu? Dost to bolí. A mimčo omrzne raz dva, ta kůže je ještě strašně tenká. Já vím - už mlčím a nepoučuju 😀

mauik83
17. dec 2009

market - 😀 aha 😀 Infadolanem? není na opruzeniny??? 😀 😀 😀

emamamamu
17. dec 2009

market ano, Dorka ma 99% sanci, ze bude omrzla...😀 😀 😀
a ja taky nechavam ockovat po Vanocich, at si doktorka rika, co chce..budeme se potkavat s celou rodinou, prejizdet autem, pojedem pres celo CR a rzhodne nechci, aby zrovna v tom nasem cirkusackem obdobi mela snizenou imunitecku kocicku pipinku pulinku 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre