Veľké stretnutie mamičiek a detičiek. Marec 2010

alusha
6. jan 2011

Ahojte maminky, tak zakladam novu temu, aby sme to tu mali vsetko pokope, mozete sem davat nejake linky na ubytko a tu sa spolocne dohodneme, kde, kedy, co a ako... a hlavne, piste, kto sa chce zucastnit a v akom pocte 😀 😀 😀

luly13
6. jan 2011

tak predbezne aj my s andrejom a adamom. sice andrej je z toho mierne v soku 😅

fukylove
6. jan 2011

@luly13 - Lucinka - spracuje dovtedy, neboj 😀 bude tam dost oteckov 😀 😀 😀

fukylove
6. jan 2011

predbezny stav - 10dospelych/8 deti 😀

tinockaaa
6. jan 2011

@luly13 aj Adrián, ten prvá reakcia bola "chod si" 🙂 tak ho ukecávam že tam bude bazén a ešte nejakí spolutrpitelia

fukylove
6. jan 2011

tak teda ja som zvedava, kolko chlopov dostane na vyber a ostanu doma 😀 😀 😀 len aby som sa nedosmiala, ked si ten moj postavy hlavu... 😀

brusko6
6. jan 2011

Baby vy ste taoe sikovneeeeee!!😉

A ja som teraz akoze ta zla,ze som myslela na nas vsetly,aby sme necestovali vela s drobcami? 😢 😉))))
ja sa na vas tak tesim,ze chcem byt s vami cupi lupi..😉 a nie po
celodennom cestovani..ale sak inac pravdou je,ze slovensko je male..ehm..uz som dlho nebola
mimo sk,tak som vo vytrzeni..
Ci nikto sa ma tu na mazor nepytal..
Luca uz bud ticho,si trapna..

tinockaaa
6. jan 2011

@brusko6 😀 ty si vystačíš v pohode aj sama na debatu, má to úvod jadro aj záver 😀 😀 😀
tak povedz tatry by mohli byť?

fukylove
6. jan 2011

@brusko6 😀 ja z teba zdochnem... ze Luca 😀 a ze trapna 😀 😀 😀 pisem ta do zoznamu - dvaja krasni velki a jeden krasny mensi 😀

brusko6
6. jan 2011

@tinockaaa Martinka to je asi tou samotou,dr.to volaju priznaky schizofrenie:-/
a tatry moozu byt,dokonca som to pozerala a to poznaame..tusim..ja ten kraj moozem kazde peto..😉
@fukylove pis si...pises si? No pisete si?? Pis si..ehm..to bol kratky uryvok mojho jedneho zakaznika..😉 aaale o tom vam poviem uz asi osobne😉

esmemia
6. jan 2011

Predbezne hlasim seba a malu 🙂...paci sa mi to,Tatry milujem a spojenie vody a hor,nic lepsie a este vy k tomu,no ako ceresnicka na torte

palinkovamaminka
6. jan 2011

aj ja predbezne hlasim 1 zenu a jeden a pol chlapa 😀

streserka
6. jan 2011

ja prihlasujem dvoch dospelych a jedno babatko. osobne poznam tento hotel, ale asi zmenil majitela, tak sa mohlo par zauzivanych veci pomenit - je v jasnej - nizkych tatrach a nieje cennik na april - maj. http://www.juniorjasna.com/sk/ubytovanie/

asshanti
6. jan 2011

baby, aj my sa predbezne hlasime - 2 dospeli a jedno dieta. 😉 paradicka, uz sa tesim, nech je to kdekolvek! 😵 😵 😵

janula.h
6. jan 2011

to len môj sa teší že sa stretneme?? môj je taký babský pupok on rád kecá s babami 😀 😀 😀

janula.h
6. jan 2011

@brusko6 😀 😀 😀 nesranduj schíza v takom mladom veku ??? 😀 😀 😀

luly13
6. jan 2011

@janula.h to nezalezi od veku 😅 . nasa suseda ma 30 a teda schizu riadnu. vcera vystihla andreja pri vytahoch, ze ona mu v dobrom vravi, ze kto im s mamou robi zle, tych pan boh potresta. ze si mame davat pozor. proste total paranoja, ze my im robime zle. a pritom sme asi jedini, co sa k nim spravaju v baraku slusne(normalne ich pozdravime, podrzime dvere). dvaja susedia im uz dali aj na drzku. par trestnych oznameni na policii.
tak teraz mi normalne lepi, aby nieco nevyviedli. lebo fakt to znela ako vyhrazka 😠. a im to proste nevysvetlis. chore hlavy

luly13
6. jan 2011

toto nie je sukromna tema, co? 😅

janula.h
6. jan 2011

@ luly13 ee poď vedľa 😀

janula.h
6. jan 2011

@luly13 a kebyže si ich nevšímaš??kokos žiadna sranda 😖

petraw
6. jan 2011

tak predbežne sa hlásime aj my 2+2 😀

pukica
6. jan 2011

boze ja by som mala ist spaaaat ale vy mi nedovolite
som nakukla pred odchodom do postele ze co sa tu deje a ono tu je nova tema,boze ja som sa uz skoro zacala balit,tak sa tesim na to stretko,no @brusko6 ma pravdu ze by nebolo odveci vyspekulovat nejaku zlatu strednu cestu,ja prirodu zboznujem,tatry by som brala vsetkymi 10timi ale pre nas juzanov nemotorizovanych by to bolo o drzku vlakom...

poslušne hlásim pukiovci v zložení malá šéfová a dvaja podriadeni :D takze dokopy 3ks

alusha
autor
7. jan 2011

fukylove, no aky je stav prihlasenych zatial?? tak vacsine by vyhovovali tie Tatry? baby, ak je vam to daleko, tak dajte nejake tipy na strednom Slovensku 🙂

alusha
autor
7. jan 2011

http://www.hotel-remata.sk/index_sk.html

nasla som toto, len su do februara zatvoreni, je to 20km od Bojnic, mohli by sme ist aj do ZOO, je tam aj bazen

janula.h
7. jan 2011

http://www.avicenna.sk/indexSK.html aby segra bola tu a chválila si 😉

alusha
autor
7. jan 2011

@janula.h tam tusim bola annie v tejto Avene a v Liptovskom Jane sa mi velmi paci, no baby, vyberajte 😀

janula.h
7. jan 2011

mne by najviac tie Tatry sú najbližšie,ale aby sme boli niekde v strede 😉

alusha
autor
7. jan 2011

nam je to jedno, my radi cestujeme 🙂 budeme hlasovat 🙂

janula.h
7. jan 2011

@alusha 😉 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre