Veľké stretnutie mamičiek a detičiek. Marec 2010

alusha
6. jan 2011

Ahojte maminky, tak zakladam novu temu, aby sme to tu mali vsetko pokope, mozete sem davat nejake linky na ubytko a tu sa spolocne dohodneme, kde, kedy, co a ako... a hlavne, piste, kto sa chce zucastnit a v akom pocte 😀 😀 😀

janula.h
19. apr 2011

Baby viete nad čím som rozmýšľala?Že sa asi musíme stretávať častejšie lebo asi nie sú ich bacily na seba zvyknuté 😉

fukylove
19. apr 2011

@janula.h 😀 tak to isto nie su... taaaaaaaaaak - kedy bude dalsie stretko???? 😀

petraw
19. apr 2011

@janula.h s tými bacilmi to je ale naozaj pravda, že deti si musia zvyknuúť na iné bacile tak ďalšie stretko by prišlo vhod 😀
a kedy si myslíte,že by to bolo fakt reálne??? 😎

janula.h
19. apr 2011

@petraw po Veľkej nooci??? 😀 😀 😀 😀 😀

petraw
19. apr 2011

@janula.h no mne je jedno 😀 😀 😀

pukica
19. apr 2011

@janula.h
@petraw ste sa nejak rozbehli... 😀

asshanti
19. apr 2011

takze uz sme aj my chori... maly zvracal a vecer hnacka... ☹ drahy ma nocnu, tak dufam, ze nebude zle...

petraw
19. apr 2011

@pukica 😉

@asshanti ty brďo babeny nestrašte ma!!! a Alexíkovi skoré uzdravenie 😉

asshanti
19. apr 2011

@petraw - dik Peti. 😉 zaspal o 19:15, potom sa 3 - krat na sekundu zobudil, ale uz pekne dlho spinka bez pohybu, snad bude dobre... 😔

alusha
autor
20. apr 2011

dobre ranko, tak uz aj my sme chori, teda zatial len manzel... zvracal v noci... decka su zatial v pohode, davidko ide do skolky, tak dufam, ze ho to tam nechyti 😒

petraw
20. apr 2011

ahojte 🙂

@alusha ako sa páči Davidkovi v škôlke???, manželovi skoré uzdravenie 😉 inak tieto choroby vracanie, preháňanie to je strašný humus, nenávidím to!

mne sa malý v noci o 3 zobudil a naťahovalo ho, vyvracal len také sliny a spal ďalej, teraz je úplne OK aj mlieko vypil a papá koláčik teraz tak hádam mu bolo len ťažko z tej kaše čo vypil večer 😉

@asshanti Zuzi ako malý?

alusha
autor
20. apr 2011

@petraw paci sa mu zatial, kazde rano sa tesi, aj mi porozprava co robili, len cez obed vraj nespinka a pritom doma taha aj tri hodiny, asi je to na neho prilis vela novych dojmov... trosku ze posmokli, ked idu z vychadzky, ale ze len chvilku🙂) a pytal sa ma, ze preco tam nie je aj vas Adamko, ze sa chce s nim tam hrat 🙂

ja tiez neznasam zvracanie, no uz aj mne zacina byt nejako divne... dufam, ze to prejde...

vsetkym chorym skore uzdravenie...

brusko6
20. apr 2011

Babule,Domik stale ni nechce jest..😢 iba cajik a mlieko,vece aspon kasicku spapal..ale toto ma uz zacina hnevat..@alusha no tak rychlo sa vyzdravte..😢 niekto nas asi fak preklinal..

janula.h
20. apr 2011

baby a prečo píšete do tejto témy???je odomknutá 😲

petraw
20. apr 2011

@brusko6 neboj možno má len nejaké blbé obdobie 😉 koľko potrebuje si spapá, neboj neumre od hladu 😀

@janula.h veď nikoho zatiaľ neohovárame 😀 😀 😀

asshanti
20. apr 2011

@petraw - Petka, uz je to lepsie, dakujem. 😉 pisala som do marcovej temy, boli sme u dr., asi to bude zubkami, ale uz nezvracia, nastastie. 😉
@brusko6 - neboj, mozno je prepapkany... my mame tiez dietku, len cajik, piskotky, vyvar... 😉

lindauciatko
20. apr 2011

baby aj ja dakujem za super vikend, bolo to fakt mile na stretku,detsky kutik praskal vo svikoch!
Ste vsetky zlate 🙂

pukica
21. apr 2011

@brusko6 mojaaaaaaaa mne tamika za tri dni zjedla 10lyziciek,malych,ryze a tam to haslo,pila len mlieko a vodu... dnes konecne zjedla kusok briosky neboooj bude dobre,rozpapka sa ked bude mat chhut

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre