Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

retaux
1. okt 2009

Ja ešte kým som kojila, tak v pohode, ale keď som skončila... 🙄 Brucho mi rástlo a váha sa nestačila čudovať, keď som sa na ňu postavila 😔

svoradinka
1. okt 2009

no to ja zacinam teraz pomaly priberat,musim si davat pozor co zjem 😀

svoradinka
1. okt 2009

luci a malainka ti spinka,mne Matko ano,kako je Tomasko v skolke tak vzdy poobede spi.

retaux
1. okt 2009

Jasné, ona spí každý deň od jednej. A budí sa tak o tretej, ale niekedy potiahne aj do štvrtej. Ona si, našťastie, rada pospí.

svoradinka
1. okt 2009

to mas super aspon si oddychnes......a uz ste jej povedali ze bude mat surodenca? Aj Matko si rad pospi,ale ked je doma Tomi tak sa mu ani moc nechce a mozno aj preto lebo niekedy cez vikend spime aj do 9h.

dominka11
1. okt 2009

ahojte kočky, tak už vám píšem z nového bydlení, akurat nam pred chvilkou zapojili net, tak som hned musela zapnut počítač 😀 večer si vás prečítam, ked už budem mat klud.

luci, teba som včera videla a tie vlasy máš dobre 😉 sekne ti to.

baby a stretko nebude?

anjelikbambulka
1. okt 2009

čau domi,
kubko spinká? mne emmka zaspala 12,30 a ešte buvá...

pridala som foto, spravte kuk 🙂

dominka11
1. okt 2009

aaaaaaale kdeže, že spánok, spal asi hodku ked sme prišli, ale potom tu bolo asi 10 chlapov, vonku sa robilo, tak ho zobudili.
oj, zuzi závidím ti 😀 ja som dnes stihla akurat spravit jest a vyvešat z práčky pri tomto tu.

retaux
1. okt 2009

Ahojte!
Svori: povedali sme jej, akurát sme asi nemali, lebo teraz hocikedy začne rozprávať, že "príde braček" 😅 😀 Nedá si vysvetliť, že to možno bude sestrička...
To sa nám nestáva, žeby sme spali do 9tej. Lucka býva už o 7mej hore. Aj skôr.

Anjelik: Emmka je zlatučká. V tej veľkej posteli ako taká bábika 😉

Domi: ďakujem. A poriadne koníkuj, aby si vyskúšala, či vám ten net dobre zapojili 😀

dominka11
1. okt 2009

luci, budem sa snažít 😉
no emmka je fešanda 🙂

imis
1. okt 2009

zuzicka,ako keby som to vedela.Pridem domov a maci ma uz caka,ze Maruska,pod,trosku pospasujeme.A ja reku Marcelko neblazni,ja som dnes uz orgazmus mala 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Presne si trafila na moju nôtu,endorfiny lietaju este teraz.Dakujeeeeeeeeeeeeeeeem!

zuzu80
2. okt 2009

imis, moja a ty ako si domov prisla 😀 😀 😀 😀 na perach zvodny usmev c. 3, pohodila si hrivou, sexi chodzou si precupitala okolo marcela???? A moze ti on odolat, potom?
to ja som sa ledva doplazila, uces ala prietrz mracien a moj so sdesenym pohladom "bolo ti to treba?" 😅

a nemaaaaaaaaaaaaaaaaaaaas zaco 😉

zuzu80
2. okt 2009

a dobre ranko vrable 😉

zalejem kaficko a potom sup do prace

anjelikbambulka
2. okt 2009

dobré ránko

zabinka
2. okt 2009

dobre ranko!!

no baby....endorfiny...orgazmus....take cvicenie chcem aj ja!!!! Nemozete to mat skor???

ja uz mam kaficko zaliate, rychlo vypijem a utekam s Martinkom na kardiologiu. Dufam, ze dopadneme dobre.

anjelik, mala Emmka je zlatunka 🙂 😉

imis
2. okt 2009

Ahojte!
Zabi,nech vam vsetko dobre dopadne na kardio-neznie to dobre,uz ani ten nazov,ale hôrny muzik to zvladne lavackou 😉
Zabi,keby to cvicenie bolo skor,tak ja by som to brala aj 5 krat do tyzdna 😀
Baburence,dnes idete na tekvicak? Ci pise sa to moderne tequicak? 😅 My asi vybehneme a zajtra chceme ist okuki nejake auto na autosalon pre mnoziacich sa Bedusovcov,lebo,ked obsadime nasu feldu,uz nik iny nema sancu s nami sa zviest. 😀 😎

dadadulka
autor
2. okt 2009

dobré ránko žienky 🙂

ako...? vidím, že zuzu opäť excelovala, imis celá happy 😀 😉 keď aj mužíkovu špásovačku
tvrdo odmietla, hmmm... 😀 😀 ej ej ej... 😀

ja sa chystám dať seba samú trochen ´do gala´, bo vlasy aj telo si to vyžadujú, aj Gillette women naštartujem
a potom by som chcela zrealizovať menší výbeh do mesečusec...
no a včera bolo u nás hlučne hlučno, drobec si zmyslel, že spraví svojej mame nerv-tréning,
skúšal a skúšal a skúšal, koľko vydrží, takže ku koncu lietalo takmer všetko, od Matúša, ja za ním,
až po hračky a hrnce... 😝 suseda pod nami isto len prekvapene čula, že aký masaker sa deje u nás 😅
ale pripisujem to soplíkom, bo včera dosť malý soplil a kýchačkoval, tak aj nálada bola na prd...
dnes to už vyzerá oki 🙂

imis vajcá nahaj, keď budem potrebovať, cinknem 😉

imis
2. okt 2009

Dadus,no uz som chcela hasicov volat,nech vypacia dvere.Sak reku ti neziju. Ale tak ako vidim dobre je. A suseda pod tebou ma 3 deti a u nich je taky hurhaj,ze vas ani pocut nemohli.

dadadulka
autor
2. okt 2009

Zuzi malá Emmi je tlatunká, má taký šibalský kukuč 🙂 😉

zabinka tak nech prehliadka dopadne OK 😉

zabinka
2. okt 2009

ahoj imis,

neznie to sice dobre, ale ideme len na kontrolu po dvoch rokoch. Tak dufam, ze sa mu to hadam zlepsilo a uz nebudeme musiet byt sledovani. Zistili mu selest, ale vraj z toho vyrastie.
My sa tento rok na autosalon nechystame, lebo ja zajtra musim pracovat. Idem sluzobne do Trnavy, takze volno dovi. Ale co uz. A v nedelu zacina mm liga, tak sa tento tyzden budeme cez vikend stretat len vecer a rano. 😒

Radko vcera kvoli tekviciam odmietol odist z druziny skor, vraj prenho mame prist az o 17:00. Tak ho tam mm nechal a isiel domov az podvecer.

imis
2. okt 2009

Zabi,co za liga? Aky sportovec je tvoj milacku?

Baby,ako sa vari hrstkova polievka? 😅 (kde je hanbiaci sa smajlik?)

zabinka
2. okt 2009

imis volejbalista a hraju 2. ligu. 😉

s hrstkovou polievkou ti moc nepomozem, este som ju nikdy nerobila. 🤐 😨 , iba jedla.

No nic, ja padam, ak sa bude dat, este sa zastavim a keby nie, tak vam vsetkym prajem krasny vikend. 😉

zuzu80
2. okt 2009

imis a co kupujete velkokapacitny autobus? Ako bocak popri materskej mozes robit zmluvnu mestsku dopravu 😉

A co bude na tekvicaku? Okrem tekvic samoska, kulturny program?

Zabinka tak zajtra mas pracovny vikend? Tak nech rychlo ubehne...vcera som mm videla, mali este nejaku bojovu poradu v telocvicni po treningu 😉

imis a hrstkova? za hrst sosovice, za hrst hrachu, za hrst fazule, za hrst korenovej zeleniny, za hrst zemiacikov za hrst cibule a niekolko hrsti vody z vodovodu, 😉

imis
2. okt 2009

dik zuzi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 toto ma nevedelo napadnut! 😉 Uz sa vari-vygooglila som.
Na tekvicaku samoska klik-klak. Je vo Vrabloch nejake podujatie bez klik-klak? Potom............neviem,tusim lampionovy sprievod,nejaky serm a klaun ci co. No,ocuvajme o 11:00 rozhlas. Po mrtvolach povedia program.

retaux
2. okt 2009

Ahojte!
Aj my sa dnes chystáme na tekvičák 🙂 Dúfam, že sa to Lucke bude páčiť.

Mne je dnes asi takto 😝 😝 😝 😝 😝 😝 🙄 😝 😝 😝 😝 a to majú prísť znova roboši a dávať nám nové radiatory.

Ja hŕstkovú tiež vôbec nevarím. A ako hanbiaceho smajlíka používam tohto 😔 😀

retaux
2. okt 2009

A teraz na super vážnu tému:

ako to bude s tým rodičovským príspevkom????
Týka sa to len prvorodených detí alebo aj druhorodených? A čo ak idem z materskej do materskej. Viete mi niekto povedať? 😕

zuzu80
2. okt 2009

Luci to asi treba zavolat rovno pani ministerke Tomanovej, bo v tom sa ani diva svina nevyzna 😀 😀 😀 😀

klauduska
2. okt 2009

Ahojte Vrable!!!

hrstkovu ja varim,tu mame mnamky!!!ale sikulka imis uz nasla,taaak nist....A bude nove afto???Len ci take velke budete mat kde parkovat,ked VAs pocet deti nie je este konecny.... 😅 😉 😀

zabi...drzim palce na kontrole a prajem zajtra, nech Ti to rychlo ubehne... 😉

luci...a co to,nevolnosti dali o sebe vediet?Tak toto fakt nezavidim,ked sa msuis v tomto stave o malu starat a este aj ti robosi do toho.... 😒

imis
2. okt 2009

Klaudi a co myslis,preco s tebou kamosim? Vsak si clovek na spravnom mieste a nejaku parannu garaz susedovcom by si nevybavila? 😀 😀 😀 😀 😀
Luci,no toto je ta otazka,ako je to,ked ides z materskej na matersku.............Ja viem len tolko,ze mne teraz pridaju a o rok zase zoberu 🤐

imis
2. okt 2009

A to auto samoska ze nejdeme este kupit.Jedine,ze by Tomanova zdvihla rodicovsky na ca 800-900 eur 😉
Ale o nejaky rok,dva uz budeme musiet urcite.Tak sa ideme inspirovat. A ktovie-ked Pan Boh da,aj motyka vystreli,alebo Bedo team auto kupi 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre