Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

imis
7. okt 2009

dadu,netaraj,ved aka driecna si bola,ked ste isli von. Inak,si super,ze este aj von chodis.Ja som to skusila raz a macinovi som odpadla rovno pred mestskym uradom 😎

imis
7. okt 2009

Na,kde ste zasa? Dobre,chceli ste to. Idem aj ja upratovat 😠

zabinka
7. okt 2009

baby, ked ste uz take rozbehnute v tom upratovani, nedojdete aj k nam? Tam by ste sa mohli vysantit 😀 😀 😀 😀

Eliske aj my prajeme vsetucko najlepsie k meninkam. 😉

anjelikbambulka
7. okt 2009

ahojte babule,

aj my želáme Eliške všetučko najlepšie, najmä veľa veľa zdravíčka 🙂

idem sa vám pochváliť zase s pokrokmi nášho drobca... od soboty sa už prevaľuje aj z chrbátika na bruško... takže už to zvláda na obidve strany 🙂 šikuľka naša malinká 🙂
no ale teraz pri tom trpím, pretože sa vrtí hlavne vtedy, keď netreba 😉 Ke´d treba papať, prebaliť, obliecť...

klauduska
7. okt 2009

Ajojte!!!

Aj my prajeme Eliske vsetucko naj,naj,naj!!! 😉

A inak vidim,ze ste stihli dost aj popisat aj poupratovat.... 😅 Ja som vcera tiez trosku upratovala stolik s PC a povyhadzovala nepotrebne veci,ktore sa tam akosi (ani neviem ako... 😀 ) casom nazbierali.... 😕

POcasie nam teda na hody moc priat nebude,ale tak co uz...tento rok ma to este az tak netrapi....

domi...a Vam,ako sa byva???Pochval sa,nach zavidime trosken... 😉 uz si si zvykla?

klauduska
7. okt 2009

A co,uz tu nikoho niet???

anjelik...super,mala Emuska je teda sikovnucka...po kom asi.... 😉 🙂 Aj ja sa Vam musim pochvalit,nas maly je tiez taky sikovnucky v brusku,ze sa dokaze pretacat do vsetkych stran zo vsetkych poloh.... 😀 😀 😀 Veru,riadne to uz citit..... 😅 Je to mile....

zuzu...a co,spokojna s tupperwarom,co dobreho budes piect na hody???Budu hodari?

zuzu80
7. okt 2009

no nazdar 😎

kde ste vsetci? sa opalujete,alebo cooooo?

anjelik, Emmuska je sikovna, nech vam aj nadalej robi radost 😉 , len teraz uz musis viac striehnut, lebo male sidlo bude raz dva tam kde to budes najmenej cakat 😉

Klaudi, este som neotestovala...urcite budem nieco piect, ale este absolut netusim co 😕 A hodari? Pozvali sme kolegu, ale maju momentalne chorucku malinku, tak este nevedia.... ale sak snad opusteni neostaneme...ked nikto nepride votrieme sa niekam my 😀 😀 😀

dadadulka
autor
7. okt 2009

zuzu ja už ´po´ 😀 som opálená aj zahriata od sporáka, bo som tam vystála jamu pomaly 😀 😝

anjelik Emmuške blahoželáme k 4. výmesačiu 😉 a nech je aj naďalej taká šikula z nej 🙂 🙂 😉

klaudi toto sú tie pravé orechové pohyby bába, však... 🙂 už sa teším aj ja na prvý kopanček 😵

svori zatiaľ sa to dá predýchať, uvidím do večera...

dadadulka
autor
7. okt 2009

imis a ešte ´driečnejšie´ som sa potom hneď aj domov pratala, až mi slzy tiekli 😔 tak mi bolo 😝 😝 😝

zabga88
7. okt 2009

ahojte žienky! ako sa mavate? 🙂

dadadulka
autor
7. okt 2009

baby v Lidli už Mikuláši nastúpení 😀 😲 môžeme sa na Vianoce pomaly chystať 😀
skoro som na riť padla, keď som uzrela tie salónky a figúrky 😅 😕
aaa... samozrejme mi hneď také čoko guličky plnené skočili do koša, no nezober to 😀 😀

dadadulka
autor
7. okt 2009

zabga ahoj, ako máš?

dadadulka
autor
7. okt 2009

ako v práci? hovor... 😀

zabga88
7. okt 2009

no aj ja som dnes akurát rozmyslala ze o chvilu mozeme chystat stromcek 🙂 to ubehne rychlo 🙂

vikinka je strasne mrzutá ma aj sopliky a strasne zacala byt zlá 😠 uz som z nej unavená 😢

dadadulka
autor
7. okt 2009

chúďatko malé, plne ju chápem, tiež mám nádchu a už ma aj hrdlo škriabe 😠

zabga88
7. okt 2009

stale sa bacha o zem a ja uz stracam trpezlivost z takého milého dietatka zostal cert 😠

mna dnes strasne boli hlava

dadadulka
autor
7. okt 2009

moja zlatá, to z tej choroby hnusnej 😒
aj mňa to znervózňuje a niekedy by som to tiež niekde o zem bachla 😒

retaux
7. okt 2009

Ahojte!
Aj my blahoželáme Eliške k meninám, želáme všetko naj 😉

Takisto všetko najlepšie aj Emmke k výmesačiu 😉

Ja mám tiež doma neskrotné dieťa 🙄

O Lidli sa ani nevyjadrujem 😠 😠 😠 😝 To ako má mať človek potom správnu vianočnú náladu, keď oni (ešte ani október nebol) už vytiahli vianočné čokolády a sladkosti 😠 Ide ma z toho poraziť.

A k tomu videu - poznám ho. Je to naozaj super, myslím, že všetkých rodičov, ktorí majú akokoľvek postihnuté dieťa treba obdivovať. Musí to byť nesmierne ťažký život ☹ Ale ten chlapec na tom videu mi pripadal, že je nielen fyzicky, ale aj riadne mentálne postihnutý. Ani by som nepovedala, že to bol jeho nápad s tým maratónom. Skôr mi to pripadalo tak, že otec robil to všetko pre nejakú dobrú vec a niekto k tomu vymyslel iný príbeh (text).

Tak som sa vyrozprávala a môžem ísť. 😀

dadadulka
autor
7. okt 2009

tak sa len rýchlo vyliečte, dúfam, že aj ja sa chuchmania do piatka zbavím 😉

retaux
7. okt 2009

A potrebujem súrne, súrne radu od obyvateliek Vrábel - poraďte, kto ma v piatok namaľuje. Ja som sa chcela ísť objednať na mestský úrad, ale Katka má dovolenku 😠 ☹ Tak som teraz zúfalá. Veď ja si ani maskaru neviem poriadne nacapiť na oči, nieto ešte sa namaľovať a vyzerať k svetu 😢 🙄 Neviem, čo mám robiť. Nepoznáte niekoho?

dadadulka
autor
7. okt 2009

Luci súhlas 😢 😔

fiona8
7. okt 2009

ahojte babenky maminy aj nemaminy
ani neviem co skor, som taka unavena ale stastna!!!!!! mame nejaky pomaly net tak nejde mi na nic klikat ani fotky dat do albumu,........vrrrrrrrrrr...........aj sem pokial som sa doklikala na 122.stranu musela som to klikat rucne, boze....neviete kde je problem...?? alebo v tom,ze mame novy program windovs vista a je na hovno....ach!!!
malinky je nadherny, akurat spinuska na balkone, a ja neviem co mam skor robit...ci zehlit, vysavat, alebo dat do pracky...maminy ako to robite?? carujete😀DD inak gratulujem Eliske k meninam a aj Lucke a Dadke k tehulkovaniu, hlavne vela zdravia🙂) a chcem sa opytat dali ste deticky zaockovat proti rotavirusom? tu vakcinu si treba kupit stoji okolo 150eur? davali ste si to baby? malinky je celkom dobrucky, dnes bol trosku viac mrzuty....tak som mu zvysila davku mliecka a spinka uz 3tiu hodinku🙂) nekojim nechce ceckat, a mliecko si odsavam ale to mam par kvapiek☹ davam mu nutrilon HA.....PROSIM ak viete ako si mam ten moj problem odstranit napiste mi postu lebo pokial sa sem zase doklikam tak ma porazi....papapaaaaa

retaux
7. okt 2009

Fion: trochu sú aj s koníkom teraz problémy, tak možno preto 😉

dadadulka
autor
7. okt 2009

luci poznám jednu Danku, ktorá maľovala aj mňa na svadbu, má malého Olivera, len neviem aké má
priezvisko... ale tel. č. ny som mala mať na ňu

dadadulka
autor
7. okt 2009

a je to fajn baba 😉

dadadulka
autor
7. okt 2009

fion klíííííííííííííííííííííííídeček moja 😉 neboj týmto prvotným stresom sme prešli takmer všetky žienky 🙂
na všetko prídeš, chce to len čas a nestresovať, teraz sa hlavne venuj malému, a keď hajá, aj ty si ľahni,
keď budeš oddýchnutá, všetko pôjde ľahšie, nebojkaj 😉

dadadulka
autor
7. okt 2009

inak tiež niekedy začnem dumať, že aké to bude žúžo, keď tu bude mimi 😅
jeden mi bude hulákať do ľavého a druhý do pravého ucha, nooo bude veselooo 😀 😀 😀 😅

dadadulka
autor
7. okt 2009

fion môj malý nie je zaočkovaný

dadadulka
autor
7. okt 2009

oki babule, prajem pekný zvyšok dňa papa 😎 😎 😎

zuzu80
7. okt 2009

Fion to chce len pevne nervy, o chvilu chytis rytmus dovolenkovo-matersky a uz to bude vsetko frcat 😉 A kon je nejaky zdochnuty, vcera sa vobec ani nepohol 🙂

Luci mna napada Dominika...na autobusovej stanici....sikula 🙂 a Lucka Trubiniova 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre