Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

imis
9. okt 2009

No pekne som sa to ja zapojila,ze do VRABLE prispievat.Ved sem nikto nepride ako je den dlhy. To Nitrancanky nam riadne vypaluju rybnik,pisu o sto tristo. Lucka je ospravedlnena,ta dnes tusim diplom prebera 😉 ,ale vy baby ma uz riadne s................srdite 😀 Ved uz musite mat byty ako z reklamy a "desatoro" napecene. Dnes sa ide do Lifu!!!!!! 😀

zuzu80
9. okt 2009

imis do Lifu? My ideme dnes smer Ohajo s Petom na hodovy koncert ZonaA a Slobodna Europa....rano som uz mala nastylovany silny punkersky uces, tak som s nim ani nic nerobila, nech som medzi tou mladezou in 😀 😀 😀 😀

dadadulka
autor
9. okt 2009

ahojte dievčence 🙂

tak pomaly nám začína hodová nálada, len to počko keby bolo trošku lepšie... 😎

fionka maličký je nádherný 🙂 len si to užívaj, lebo detičky veľmi rýchlo rastú 🙂 😉 ste zlatí, držkajte sa 🙂

babule tak ja idem OFF, prajem vám veselé hody aj hodence papa 🙂 😉

zuzu80
9. okt 2009

dudu, tak si uzite hody a nieze pojdes na kolotoc 😀 😀 😀

fiona8
9. okt 2009

baby podarilo sa mi dat fotky🙂

klauduska
9. okt 2009

ahojte!!!

fionka...krasnucki ste,Jurko je taky maly anjelik krasny!!!A ako sa inak ty citis alebo si sa citila po porode?Prebehlo vsetko OK?

A kde ste vsetky,uz hodujete? 😒

zabinka
9. okt 2009

kaludi, ja iba ak v praci. 😵

fionka, maly je krasnucky a pristane vam to. 😉

klauduska
9. okt 2009

zabi...nooo,nakupis zakusky a hody v praci ako vysite.... 😉

ja som spravila ten medovy rez a teda riadne sladky je..... 🙂 🙂 🙂

eliska1986
9. okt 2009

Ahojte maminky!Ako čítam tak uz riešime hody.Mate uz vsetko nachystane?a co deturence uz vam spinkaju?

imis
9. okt 2009

Ahoj hodarky! Tak ako? My sme dnes uz aj kolotoce obehali,uz aj Tobco sa vozil s chalanmi-patri do partie 😀
A Ahoj Eliska! Kto si,co si? Predstav sa nam trosku,hm?

dominka11
10. okt 2009

ahojte, imis my sme boli tiež včera pozriet kolotoče, na jeden som aj išla, na big tower 😀

dominka11
10. okt 2009

fionka, pekne fotočky 🙂 a ešte si zmen tie týždne na Mám 1 dieťa 😉

klauduska
10. okt 2009

Cafte kocky!!!

imis...veru anchystane,ale hodari ziadny.... 😒 Teraz som sama,manzelino maka v praci.... 😒 Ale pridu nas pozriet znamy co su u nasich-tak aspon ich pohostim tym co som nachystala.... 😵

anjelikbambulka
10. okt 2009

Ahojte kočandy!!!!

No to máme ale počasie ☹ ☹ ☹ Hrúúúúúúza ☹
K nám zajtra príde kamoška s manželom a 1,5-ročnou dcérkou... Tešili sme sa na kolotoče, no ale asi z toho nič nebude...

Dnes sme Emmke dali prvýkrát mrkvičku, chutila...

fiona8
10. okt 2009

DOMI
nejde mi to zmenit,,,,

eliska1986
10. okt 2009

AHOJTE MAMINKy
,AKO HODUJETE MAME NA PRD POCASIE

zabga88
10. okt 2009

Ahojte! ako vikendujete? my sme dnes boli v solnej jaskyni bpolo fajnovucko trochu sme si oddychli ale uz zajtra mi chlop odchadza a ktovie na kolko ☹

eliska ahojky ako sa mas??? mala rastie??? zdrava je?

zabga88
11. okt 2009

Dobré ránko prajem!

Akurát mi muz odisiel a ktovie na ako dlho ☹ mozno sa vrati az pred vianocami

tak ja radsej idem napchat calamadu do pohárov kym mala spinka 🙂

imis
11. okt 2009

cahojte! No to pocasie je des. Esteze sme sa v piatok vykrutili 😀 Vcera boli u nas nasi a kedze kolotoce mame pod oknom,stale som vrzukala do ocina,nech ide so mnou na vysokansky retazak,ze mu to ukazem cez okno,aka je to parada a v noci nadhera. Tak sme otvorili okno-prave zacinala jazda. No vyniesli ich hore,chvilku sa vrteli tak ako sa ma,potom kolotoc spomaloval,az tam nakoniec len tak povievali vo vetre,ujko dole splasene behal,ludia na kolotoci nevedeli co sa deje. Potom sa snazil dat ich dole,ale kolotoc sa tocil dozadu a nie a nie ist dolu. Tocili sa dozadu asi 4 minuty a az potom sa im podarilo nejako klesnut. No ked sme toto videli,zatvorili sme okno a uz som viac neotravovala 😀 😀 😀

imis
11. okt 2009

a to najdolezitejsie som zabudla! Co hovorite na futbal?................................ ☹ ☹ ☹ ☹ Sme ani zaspat nemohli od nervov. To tam mohol ist nas Simeon kludne namiesto Vitteka.Hral by to iste,ak nie lepsie. Simeon si vie aspon loptu zastavit 😀 Fandili ste baby?

zabga88
12. okt 2009

🙂 Dobré ránko prajem!

Museli mat ludia pekny zážitok z kolotočov podla mna sa tak skoro povozit nepojdu 🙂

mne je zle ked sa na to dlhsie pozerám.

imis
12. okt 2009

Cahojte vrable! Tak ako pohodarky? Mame po hodoch,ste v pohode? Ja mam dvoch chalanov uz v skolke a dvaja mi doma spia(Maci,Tobi). Zuzicka,dnes nepridem na endorfiny,maci taha dvanastky od 14:00 do 02:00,takze vecer nebude doma. ☹
Co je toto za pocasie? Som este chcela deti dnes vyvencit,ale asi budeme doma zakusky dojedat 😉 😀

zabga88
12. okt 2009

kde ste všetky??? ešte papate kolačiky??? 🙂

toto pocasie ma uz hneva! sa má riadne ochladit a na dnes hlásili silný vietor na poobede 😠

dadadulka
autor
12. okt 2009

pekné uprškané ránečko 😉

joooj, ten dážď to tuším myslí vážne 😅 ale pokým sa nemusím nikam trepať, nech si prší 😅 😉
hody dopadli fajn, zákusky, kolotoče, návšteva, dobrá nálada a aj slniečko trochenko vykuklo 😎

zuzu si ma pobavila s tým kolotočom 😀 neboj, nevozila som sa 😀 😀 ja mám ´hody´
v žalúdku už takmer 4. mesiac a to mi teda bohate stačí 😀 😀

dadadulka
autor
12. okt 2009

baby idem pochváliť môjho rytiera malého, už chodííííííííííí sáááááááááááám 😵 😵 😵 😵 😵
juuuj taký je podarený, vykrúca riťkou, akoby sambu pritom tančil 😀 😀 😵

dadadulka
autor
12. okt 2009

veru, veru žienky, dnes má fundžať riadny vietor, podvečer len domka sedkajte a čajík popíjajte

http://tvnoviny.sk/spravy/domace/vystraha-juhoz...

klauduska
12. okt 2009

Cafte babulky!!!

imis...tak to ina show......v telke zasa davali,ze v Cechach na jednej puti normlane vyletelo 7 ludi z kolotoca.... 😕 3 tazko zraneni a 4 lahko.....no divocina......A vies co stal listok na ten retazak?Vraj 4 eura!!! 😕 Trosku prehnane....Inak mne s araz pradavno stala taka prihoda na kolotoci,na tej piratskej lodi,este na starom ihrisku,ze ked sme boli najvyssie,tak sa tam proste zasekla a nesla im dolu...dobre som si vtedy koleno narazila a museli sme z tej vysky pekne zliest dolu.... ☹ hroza,odvtedy som na nej nebola.... 😉

My sme inak boli vcera na obede u svokrovcov a nepytatjte co sa udialo...... 😅

dadadulka
autor
12. okt 2009

klaudi čooo??? hovooor... 😀 😀

dadadulka
autor
12. okt 2009

prišli prvé kontrakcie? 😀

klauduska
12. okt 2009

baby to fakt s tym vetrom???To aby som muskatiky dala dole.... 😉

dadi....tak maly uz brazdi po celom bytiku sam???To budete mat nahanacky.... 😅 😀

No,svokra na mna vyhupla s tym,ze ..... "potykajme si".Ja som skoro na rit spadla,normalne som sa zacala potit a branit sa,ze nie,nie,ja si s Vami nechcem tykat..... 😀 😀 😀 Ked si predstavim,ze niekomu skoro 10 rokov vykam a teraz jej mam tykat,tak mam z toho riadny strach..... 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre