• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

24. augusta 2015 
autor
klaudi určite je to nezvyk, tiež si neviem predstaviť, že by som svokre okríkla Nazdar! :grinning: :grinning:
ale napr. moja mami tiež navrhla vladkovi tykanie, tak raz jej tyká a raz vyká, na striedačku :grinning:
12. okt 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
je nová doba... :grinning:
12. okt 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, daduš nestraš ju :grinning:
12. okt 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadi...myslim,ze aj mne to pekne dlho potrva,kym si na to zvyknem a budem este asi dlho pouzivat vykanie....ale tak neviem,hadam si na to casom zvyknem.....co uz,ked to navrhla,take nieco sa asi neodmieta,nie?

A co ty,este Ti byva stale zle?Brusko uz aj rastie trosku?
12. okt 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dani ja nemstraším, eeeeešte to... :grinning:
12. okt 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nevoľnosti sú už našťastie mierumilovné voči mne, hurááá, aj napapať sa môžem :slight_smile:
a bruško už nestiahnem, pomaličky začína vykúkať drobčok :dizzy_face:
12. okt 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som nedokázala tykať svokrovcom, proste starším vykám a hotovo, či babke, či tetám :slight_smile:
12. okt 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to je fajn,ze Ti byva uz lepsie....a brusko uz vykuka?Musim Ta omrknut,ked Ta stretnem,nejak na Vas teraz nemam stastie..... :unamused: Asi teraz bude aj toho menej ked uz zacalo taketo pocasicko,neznasam tieto uprsane dni.... :angry: :angry: :angry:
autor
klaudi, ale tebe to riadne ubieha, o chvíľu máte Filipka domka :slight_smile: :wink:
veru mi hovor,ved uz len na to cakame....vsetko uz nachystane.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: len drobcek v tej krasnej postielke nam chyba.... :grinning:

daniel...aj ja som bola tak zvyknuta,vykat a hotovo....ale co som mala robit...??? :confounded:
12. okt 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dani hold, my sme ešte stará škola, slušná a úctivá mlaď :grinning:

klaudi no asi tak, že staré gate sú mi malé a tehu gate ešte veľké :grinning: tak už len dobré kamošky
tepláčky ostávajú, tie nesklamú... :grinning: takže pestujem teplákovú kultúru :sweat_smile:
12. okt 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
klaudi veď sa neondi :grinning: normálka, prídeš na návštevu, úsmev na tvári a veľký pokrik AHOOOOOJ !!! :grinning:
12. okt 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dnes bude malý papať žĺtok, to zas bude puch vaječný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. okt 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadi....pre mna to bol obrovsky sok,keby vies,co som si vsetko preskakala s muzickom,kym som ho dostala.... :grinning: :grinning: :grinning: od svokry myslim...to by si ju musela poznat.....zaciatky boli strasne a som rada,ze po svadbe sa konecne vsetko k lepsiemu zmenilo.....Tak teda uz dost o vykani.... :wink: uz som ticho... :wink:

inak,teplaky su uz aj moje verne kamosky,tie mam teraz najradsej.... :dizzy_face:
12. okt 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. okt 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadi...ufff,to prisline kafeee na mna..... :unamused: uz teraz sa toho bojim...no niektore babule vraj v pohodke zacina so sexom este skor ako skonci sestonedelie..... :confused:
12. okt 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nedávaj jej linky :angry: však nech sa nechá preklvapiť, a ja osobne si to nemyslím /čo sa týka linku/ :grinning:
12. okt 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jasnééé... to len tak na pobavenie :grinning: :wink: je to indi vindi, jak tenkrát poprvé :grinning:
12. okt 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sia vrabelska mafia :wink:

imis, ani ja dnes nejdem, hody som cele komplet prelezala s horuckou v posteli :unamused: Dnes rano som bola hrdinka, ze idem do roboty, ved uz vladzem stat na nohach a hned rano cesta do Ruskova...teraz som sa vratila, no ale asi idem naspat do postele a cestou sa zastavim u doktorka, nech mi nieco napise....
12. okt 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu...tak rychlo do postielky a cajik s liekmi naordinovat.....Rychle uzdravenie.... :wink:
12. okt 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzu skoré uzdravko a horúčku pošli het :wink:
12. okt 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my napapaní, fčul odfukujeme a ja ešte nejaký ten koláčik natlačím :slight_smile:
12. okt 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vietor sa už pomaly tuším rozbieha :confused:
12. okt 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
klaudi ratuj muškátiky :astonished:
12. okt 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem vam zienky :wink: uvarila som si Coldrex, takze horucku poslem het......len musim este dokoncit robotu a potom uz fakt domov

co dnes bude este aj vichrica? :astonished:
12. okt 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute,co sa to tu deje? Zuzu choroba ta premohla? Vidis,lebo vela robis v tej robote :slight_smile: .Tak sa rychle vyliec,nasad probiotika s citom pre vek :grinning: ,nech uz ta ziadna grippe ani nic podobne neprekvapi.
Aka vichrica,co vichrica? To naozaj? A ja s kocikom+dalsie dve deti zo skolky mam peso ist? Macino isiel do roboty na aute. No,tesim sa prenesmierne,zas tie vetriska zacnu a do aprila neskoncia :angry:
A k tomu sestonedeliu- siiiiiiim vas,kto by cakal sesto nediel na milovacku? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. okt 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Našťastie hody dopadli celkom dobre nato, ako to v sobotu vyzeralo. Ja som sa len bála, aby sa Lucka trochu povozila na kolotoči, lebo neviem, neviem ako by som jej to vysvetľovala :confounded: :slight_smile:

Piatok bol super deň, užila som si to, naši boli na mňa hrdí :dizzy_face: :dizzy_face: Lucka poslúchala a večer sme sa išli ešte trochu pokolotočovať. MM ma nechcel pustiť na žiadny kolotoč :cry: :sweat_smile: Ale veď jeden rok to bez tých kolotočov nejako vydržím.

Zuzu: rýchle uzdravenie prajem.

Dadu: gratulujeme malému chodcovi.

Klaudi: ja by som nemohla svokrovcom tykať. A aj som im to povedala, keď sme sa raz o tom bavili. Proste aj keby mi to navrhli, odmietla by som. Kľudne to môžeš odmietnuť. Veď odmietnuť sa dá aj slušne a nemusia sa hneď uraziť :wink:

Dnes sa Lucka čvachtala v mláčkach v gumákoch a pršiplášti - to bola radosť :dizzy_face: Bolo celkom fajn, ale už sa dosť ochladilo, keď začal fúkať ten vietor.
12. okt 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
imis, dam na tvoje rady a vichrice sa neboj, chytte sa vsetci kociku, ktory bude nastaveny v tom spravnom smere a raz-dva ste doma,len si drzte klobuky :grinning: :grinning: :grinning:

imis ja som po porode bola ochotna celibatovat aj sedemsto nediel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. okt 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci gratulacia!!!!! A chceme vidiet fotky slavnostne-sa tesime na ne :wink:
12. okt 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Imis: ďakujem. Budú, budú určite fotky, len musím počkať na ne, lebo ich má brat vo foťáku. Ja mám v našom len dve. Tak keď dodá, tak vám ich sem hodím :wink:
12. okt 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok