• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

24. augusta 2015 
imis...ty si aka ultra rychla...!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: A ja ma dilemu uz 2 mesiace co vymysliet na Vianoce.... :unamused:
13. okt 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ty klaudi na vymyslanie zabudni.Budes este sestonedielka,nemusis nic,len nedostat zapal prsnika. Este len to su vianoce :confounded: Takze ty musis vymysliet akurat,co si ty zelas pod stromcek :grinning: :grinning: :grinning:
13. okt 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru imis,este to by mi chybalo,aby som na Vianoce zapal mala.... :unamused: A preto by som chcela nakupit darceky este pred porodom,lebo potom asi naozaj nebude kedy a na manzelina to veru nechat nemozem......
13. okt 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Klaudi,ved darceky nosi Jezisko :slight_smile:
13. okt 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby,ale teraz na silno vaznu temu. PORADTE nam prosim,co kupit svokrovcom na 30 vyrocie svadby? Maju dnes,ale slavit sa bude o dva tyzdne.
13. okt 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
helou kecalky :slight_smile:

imis kúpte im tie fazule :grinning: :grinning: budú zírať jak puci na taký origoš darček :grinning: :grinning: :grinning:
13. okt 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inak kukám film na mare, je tam velice feši herec :slight_smile: a občas dojákové momentky...
13. okt 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
imis a nech si ich nasadia do záhradky, tetky susedky aj klebetiť zabudnú, padnú sane aj boby :grinning:
13. okt 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
klaudi ako na MD? práca nechýba?
13. okt 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vrrr tieto reklamy :angry:
13. okt 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inak, keď sa tak zamyslím nad tými fazulami... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. okt 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dada :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Si viem predstavit.Ale to by oni asi nem jo :confounded: Svokor ani nevie,co only you znamena,len by ho zaujimalo,ci to bude mat aj struky a bude sa to dat aj jest :grinning: :grinning: :grinning: A svokrus je zasa cica mica kocica noblesnica. Vyzera mladsie ako ja. Tak to je tazko takemuto top pariku nieco vymysliet :slight_smile:
13. okt 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadus a co to kukas?
13. okt 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tal. seriál Kapitán
13. okt 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale ten kapitán, hmmm feši, feši :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. okt 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
varím granadír, dávno sme nemali, celkom si naň robím chúťky...
13. okt 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Urob viac dadus a hod aj k susedom dve-tri porcie :grinning: :grinning: :grinning:
13. okt 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeminecky, toto co za ruska zima? Sak mam prsty take skrehnute, ze ani po klavesnici nechcu cupitat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Imis, a co tak poslat svokrovcov na vikend niekam do kupelov?
13. okt 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nooooooooooooo,zuzi toto som navrhla ako prve. Sak co moze byt krajsie ako romantikus vikend s bazenikom,sampanskym,masazou.................. zatial mi to moc nepreslo. Len ma suria suria a s nicim nesuhlasia. A pritom to ani nie su moji rodicia :rolling_eyes:
13. okt 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja by som ich rada poslala aj na pol roka "na vikend" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. okt 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len som skusala, ani mne nikdy tento navrh neprejde, tiez by som im dopriala aj mesacny oddych napr. v kupeloch :grinning: :grinning:
13. okt 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak digitalny fotoramik aj s nejakou pamatovou kartou a nasukat tam fotecky celej familie :wink:
13. okt 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz viem,ako to nakoniec dopadne :cry: ,ale prezijem to. Tento rok ma svokra 50,este len to budeme dary nevidane vymyslat.
Skoncila uz burza v chrobaku,mozem ist prachy zhrabnut? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. okt 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
imis uz rataju, takze nachystat kufrik uzamykatelny s retiazkou okolo ruky pripevnit a hor sa do chrobaka pre euraciky -bubaciky

a ty mas taku mladicu svokrus?
13. okt 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Keby tak nefukalo,ale dnes je taka zima,ze ani prachy ma nelakaju :grinning: :grinning: :grinning:
No veru,svokrusa je mladica. Marcelinko je prve dieta,ma mladsiu sestru. Svokrusa vzdy pokupi modne casopisy a je total in. Ja jej s tromi detmi nestiham :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. okt 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievusky,prchame na Manu......................som vedela :sunglasses:
13. okt 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Digitálny rámik nem dobrý darček pre ľudí v ich veku. Naši ho vôbec neocenili, len na to pozerali ako puci a je založený ani neviem kde :sweat_smile:
13. okt 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci a sak som myslela ze ked svokrus tuto pani Imis, sleduje modne trendy a je in, tak ze pocitace,kamerym fotaky, digitalne ramceky by nemali byt problem....pripadne absolvuju skolenie a je to :slight_smile:

inak kupovat darceky rodicom a svokrovcom to je to najtazsie, uz teraz mam predvianocny stres :sweat_smile:
13. okt 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte! to co za pocasie vonku?? mala plakala a nechcela ist von z obchodu aby ju neodfúkol vietor.
Ked sme nakoniec vysli z obchodu tak na mna kricala ze Vidíš maminka ja som ti vravela ze nemame ist do toho vietoru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Riešite svokry??? no najlepsie by bolo im nekupit nic a nic by sme nepobabrali :grinning:
13. okt 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok