Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dadadulka
autor
14. júl 2009

😀 😀 ooo majn got... Gott je Gott 😀 😀 😀

do Hlohovca? ale veď je to v podstate jedno, hlavne, že uvidíte bábätko 😉 🙂

dadadulka
autor
14. júl 2009

inak chvály som počula rovnako na Hlohovec ako aj na Levice 😉

zabinka
14. júl 2009

klaudi, tak toho sa nebojim, ze by ma nepustil, skor, aby mi nieco nenaplanoval. Teraz rastu aj huby, tak to mi hned pripravi robotu. A postelne umysly si moze vybavit aj po stretku, nie? 😀 Ale asi pridem. Len rozmyslam, ako. Isla by som aj na bicykli, len neviem, kde to je (uz si nepamatam). Este uvidim. 😉 🙄

klauduska
14. júl 2009

dadi,mas pravdu,je to v podstate jedno,len v tom Hlohovci je to lacnejsie a dal mi aj skorsi termin.... 😉

zabi,tak to bude fajn,ked dorazis.....ani ja si to presne nepamatam,ale chlapi pojdu skor,tak ich snad najdeme.... 😉

ja som prisla z obediku,mala som fajnovy sopsky salatik a ani som ho nemala sancu zjest cely,taka velka misa toho bola... 😅 😅 😅 A vonku je teda riadny hic!! 😝

dominka11
14. júl 2009

ahojte kočky, tak som sa k vám konečne dostala 🙂 cestovinky sa zapekaju, práčka pere, len žehlička to nevie sama ožehlit 😝 maly buva, tak vás idem prečítat.

klaudi, aj ja som bola v HC, doktor je super, srandista 🙂

dominka11
14. júl 2009

ja hlasujem štvrtok 😉 dnes nás bola pozriet zuzka aj s emmkou, bolelo ju chudatko bruško, kubka zubky 😎 ked plakala mala, tak sa aj náš rozplakal 😀 😀 tak mali dueto.

dominka11
14. júl 2009

kde ste všetky??? 😒

svoradinka
14. júl 2009

ahoj domi... ja som už tu 🙂

dominka11
14. júl 2009

ahoj 😉 čo nove?

svoradinka
14. júl 2009

dokopy nic.....chlapci nechcu spat,ale hraju sa s palstelinou.

dominka11
14. júl 2009

manžel pobalený?
ja upratujem kuchynu akurat a musím poumývat ešte podlahy, ale tipujem, že maly sa zobudí a zasa nestihnem. už sa s ním tazko da niečo robit, strašne je aktívny.

zabga88
14. júl 2009

ahojteee uz som tu aj ja

svoradinka
14. júl 2009

nieco ma už pobalene,a nieco si pobali zajtra.

ahoj zabga......a ta praca sa ti rysuje vo Vrabloch?

klauduska
14. júl 2009

ahojte kocandy...

jeeej domi fakt?Tak to som rada,aspon sa tam clovek bude citit prijemne a nebudem nervo

klauduska
14. júl 2009

prestala mi pisat klavesnica.... 😅 😅 😅

nervozna to malo byt..... 😉

tak uz mas vybalene?A co zuzka s malou?ako sa maju?

zabga88
14. júl 2009

svoradinka no ja ju mam istu tu pracu len mala neni ista ci ju vezmu so skolky

dominka11
14. júl 2009

vybalené už mam naštastie, mala je naozaj malinka 🙂 zlata je, len už bola hladná, tak museli ist domov.

neboj, budes sa tam citit dobre, je to super zažitok, teda hlavne ak sa nebude schovavat ako náš 😀

dominka11
14. júl 2009

zabga a ak to nie je tajomstvo, kam pojdes robit? budem držat palce, nech najdete školku.

svoradinka
14. júl 2009

zabi,ale budes robit vo Vrabloch.....skus ale ist teraz do skolky do Vrabel sa opýtat na Luky,lebo v auguste je skolkka zatvorena.

domi....neboj,ked bude Kubko už chodit,tak ti bude pomahat.

ahoj klaudi...brusko rastie?

zabga88
14. júl 2009

dominika mala by som ist robit do obchodu a predavat tie veci

klauduska
14. júl 2009

tak dufam,ze nie a ze bude ukazkovy synator... 😀 😀 😀

joooj,ved snad pridu na stretko,tak sa pokocham.... 😵

zabga88
14. júl 2009

a teraz skolky funguju cez prazdniny?

dominka11
14. júl 2009

aha, u toho kamarata, že?

klaudi, hadam sa vám nebude schovavat, my sme ho museli všelijako pretačat, aby sme ho videli. Ale aj keby ho nevidis, doktor skontroluje aspon všetky organy či su v poriadku, všetko ti poukazuje. ale malokedy sa to stava, že sa neukaže 😉

adi, kubko mi bude pomahat robit bordel 😀 😝

dominka11
14. júl 2009

idem sa ešte rýchlo najest, ked je klud.

anjelikbambulka
14. júl 2009

Ahojte kočky, tak čítam, že domi vám už napísala... malinká bola hladnučká, tak sme išli domkov... už je napapkaná, teraz "klebetí" s ocinkom...

svoradinka
14. júl 2009

nie,domi.....nahodou mne chlapci pomahaju a hlavne ich bavi umyvat schody a zem a este aj lestit skla azrkadla 😉 ,niekedy to musim po nich este raz upratat 😀

zabga...tak to budes mat fajn a to bude vo Vrabloch obchodik alebo tam u vas? Ja viem,že na Lukach je v auguste skolka zatvorena a tie ostatne neviem.

zabga88
14. júl 2009

ahoj anjelik tak ocinko nech sa len vytesuje z dcerky a ty pod s nami klebetit 🙂

dominka11
14. júl 2009

ahoj zuzi, už máš erika doma? Jakubko mi hned zaspal, ked si odišla a spí doteraz.

svoradinka
14. júl 2009

ahoj zuzi 😉 Ociinko je určite hrdí na svoju dcerku. A chodievas na prechadzky aj po meste?

svoradinka
14. júl 2009

zuzi a porod si mala tažký?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre