Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzu80
19. okt 2009

hallo babulky 😉

doktorka vybavena, lekaren vyrabovana, dieta naobedovane, nadopovane liekmi a teraz odfukuje v posteli a ja idem okuki co ste popisali

dadadulka
autor
19. okt 2009

zuzu nech to len pekne vyležká bambulka 😉

svoradinka
19. okt 2009

chcela som Tomaska prihlasit na tanecnu tu klik-klak aj sme dvakrat boli pozriet ale ani raz ta nechcel ist tak asi tanecnik z neho nebude 😀

zuzu80
19. okt 2009

no dadi to je pre nu najvacsi trest - lezat 😀 t!!

svoradinka
19. okt 2009

aj ja prajem Eliske skore uzdravenie 🙂

To je ta jednosmerka Moravska...a kde to tam maju postavit?

zuzu80
19. okt 2009

a ked uz riesime skoly a zaujmove kruzky, dajaky folklorny subor pre deticky by nebol vo Vrabloch?Aby som ju nemusela vlacit do okresnych miest okolitych?

zuzu80
19. okt 2009

cooo Billa? a naco? a na Moravskej? a kde? Co idu zrutit postu? Lebo inde si to neviem predstavit

imis
19. okt 2009

Vitaj zuzi. Nad folklorom som rozmyslala aj ja. Siminovi sa to velmi pacilo,ked sme boli na slavnostiach. A hned by sme ich dali dokopy ako par a nemame do buducnosti co riesit 😀 😀 😀
Svori do skoly predsa na luky,budeme chodit spolu na rodicka 😀

retaux
19. okt 2009

Ahojte!
Imis: áno, to bola moja maminka 🙂 My spolu takto každý deň nakupujeme a potom idem k nej na obed 😅
A aj podľa mňa by mohlo byť tehu aj 2 roky 😅

Dadu: to máš veru pravdu s tými tehu vecami. Vo Vrábľoch nič 😠 A ja som si dnes kúpila taký hrubý vlnený rolák, predĺžený, aby sa mi aj bruško doňho skrylo. Neviem, ako budem teraz s vecami, lebo pri Lucke som bola tehu cez leto a to sadajú využiť aj netehuľkovské veci - tuniky, rôzne tričká, ale teraz budem musieť aj ja podokupovať. Najviac ma hnevajú tie ceny 😠 😠 😠 Vedia, že človek si to nemôže nekúpiť, lebo niečo na seba obliecť musí, tak capnú takú cenu, že... 🙄

Svoradinka: na Lúkach asi každý rok otvárajú futbalovú jednu triedu (sú v nej samí chlapci), ale to až od piateho ročníka.

retaux
19. okt 2009

Folkórny je Kolovrátok (tiež asi na Lúkach), ale to neviem, či berú aj deti predškolského veku 😕

retaux
19. okt 2009

A ja som počula, že Billa má byť tam ako bola pôvodne Hydináreň (tá je teraz presťahovaná na Moravskú), tak tú budovu vraj časť zrútia a v tom dvore postavia Billu - a to by malo až na Moravskú ísť? 😨 Netuším.

zabinka
19. okt 2009

no folklor by som brala aj ja. Nas Martinko vystupoval (spieval) uz ako malak v skolke. Ale myslim, ze tu nic take nie je. Nieco funguje pri ZS Luky, ale to sa deti vraj stretnu len raz za cas, ked idu vystupovat, nic pravidelne.
A nas chodi na Zaborskeho a mozem len doporucit. My sme velmi spokojni a od novembra zaciname uz aj s treningami volejbalovymi (myslim deticky). Ale to je pre vsetky deti z VR. 😉

svoradinka
19. okt 2009

tak to som aj ja pocula ze maju zburat cast tej budovi.

Imis...no Luky mame daleko od nas a Tomasko by musel zo stanice ist peso az tam. Ale mile rada by som s tebou chodila na rodicko 😉

Luci tak to mame este cas ked az od piateho rocnika.

imis
19. okt 2009

Waaaaaaaaaau,aj ja chcem s mami nakupovat a potom ist na obed. Skusim jej to navrhnut-hned ma posle do teplych krajin 😀
No to s tou billou bude este sranda.

imis
19. okt 2009

My chceme folklor,my chceme folklor,my chceme folklor.......................................

zabinka
19. okt 2009

vids svori, daj ho na Zaborskeho a budes chodit na rodicko so mnou. Ved aj nas Martinko nastupuje do skoly. 😉

retaux
19. okt 2009

Svoradinka: ale ráno čo chodia autobusy, ktoré vozia školákov, stoja aj priamo pred Lúkami 😉 Teda, voľakedy to tak bolo 😅

svoradinka
19. okt 2009

a kedy by sa mala zacat stavat?....kedze mi uz o par mesiacov konci materska tak mozno aj do Bili pojdem pracovat 😀

retaux
19. okt 2009

A do Kolovrátku som chodila ešte aj ja, ale to sme mali pravidelne vtedy, každý týždeň bol nácvik.

zuzu80
19. okt 2009

aj my chceme folklor!!! No nic spravim si kurz úcitelky ludovych tancov.....spravym konkurz a mimochodom konikovske deticky beriem protekcne bez uspesneho konkurzu 😀 😀 😀

co sa zas ma burat? Billa na hlavnej? aAkoze odbocka do Billy pre uuuuzasnym kruhovym objazdom? Konecna idem pozret do ktorej teplej krajiny prijimaju pristahovalcov 😀 😀 😀

retaux
19. okt 2009

😀

svoradinka
19. okt 2009

Luci neviem o tom ci od nas chodia az tam autobusi..prenho bude asi lepsie na tu Zaborskeho alebo tu druhu,ktovie ktora je lespia.....no uvidime vsak bude aj den otvorenych skol tak pojdeme kuk. Ach ten cas leti a uz doma budeme mat prvacika.

Zabi...ak nie s imis tak mozno s tebou budem chodit na rodicko. Ktovie podla coho delia deti do tried.

imis
19. okt 2009

Ano,autobus so skolakmi stoji pred skolou este aj dnes. Este aj ja pojdem popozerat vsetky skoly,ale Simi sa sam pyta na luky,lebo skoro vsetci kamarati zo skolky tam idu. Ved logo,ked tam chodili tri roky do skolky,ze tam aj zostanu. Poznaju uz pani ucitelky z prveho stupna,pani kucharky,uja Pala skolnika,pojdu ako do svojho 🙂
Kolovratok,kolovratok,nie je to na strankach mesta?

svoradinka
19. okt 2009

zabi a na ten volejbal mozu chodit od akeho veku deti?

imis
19. okt 2009

Ake sme kruzkochtive co babule?

svoradinka
19. okt 2009

no to si musim este zistit ze ci stoji autobus od nas aj na Lukach.

zabinka
19. okt 2009

jasne svori, treba sa popytat na vsetkych skolach, co maju v ponuke. Ja so to urobila takisto, ked nastupoval Radko. Ja som si dokonca zistovala aj na MsU (kedze som tam robila), ake meno maju skoly tam hore a podla toho som sa rozhodovala. 😉

imis
19. okt 2009

Zuzi,ty sa nikam nestahuj. Dnes mame endorfiny? 😉

zuzu80
19. okt 2009

Kolovrat je na stranke ale len strucne ze FS pri ZS Luky a veduca suboru p. ucitelka Acova.....no co z toho viem ? Nisto-pisto 😒

Imis, no tak vy musite ostat na Lukach, ked uz aj uja skolnika familiarne Palo volate 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre