• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

9. decembra 2017 
Toto mi dnes prislo mailom. Som v tom uplne nevinne,ale rehocem sa doteraz: :grinning: :grinning: :grinning:

Zahoracke vyznanie lasky:

Ket zavrem oči na friško

enem Teba tam vidzím, Maryško.

Chodzíš do mých snú bársde ma cecmat,

po nohách, na chupoch, na vlasách ma lechtat.

A ked sa zobudzím, šlak aby do teho aj s takým snem,

šak enem cicina mi stojí pod paplónem.

Scem ta mat, Maryško, celú ta scem,

zežerem ta ščileky aj s navijákem.

Hned porád by som ta nastokel na kolík,

ale hned nemóžem, lebo sem katolík.
20. okt 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: krásne vyznanie.
20. okt 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tada marysko ty sa nevzdas :grinning: :grinning: :grinning:
20. okt 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Imis: :grinning: No mne keby chlap takú básničku zloží, hneď som doňho :grinning:
A kľudne si mohla aj zostať na prechádzke, lebo to mrholenie trvalo len chvíľku.

Dadu: na tie tripple testy to viem, že sa berie krv, ale mne pri prvom tehu brali aj hneď úplne na začiatku a potom okolo toho 16tt na testy. Teraz nie. Tak asi už nebudú. Ja mám poradňu nejako často :unamused: Už sa ma to aj všetci pýtajú, že čo tam chodím tak často - každé 2 týždne :confused: Teraz idem 30.10.

Domi: aj ja by som si dala takú kávičku :stuck_out_tongue_closed_eyes: mňam

A Klaudi to tu nejako zanedbáva odkedy nepracuje :angry: :angry:
20. okt 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby Viki je uz doma zo skolky

Veeelmi ju chválili, vraj len trochu mrnkala a nechcela ist domov, ale zase povedala ze zajtra nejde a dala si do tasky všetky veci co si tam ráno vzala :grinning:
a hned zacala aj hresit budeme musiet hned zatrhnut :grinning:
20. okt 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zabga: no vidíš, aspoň nepreplakala celý čas, čo tam bola, lebo aj také deti sú. Určite si zvykne :wink:
20. okt 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci,klauduska asi chodi do inych tem,co ju palia: porod,sestonedelie,starostlivost o novorodenca a tak,ved vies :slight_smile:
A ja by som na spacirke aj zostala,ale neda sa svietit. Som zena na materskej dovolenke,takze futu okolo pasa a varit,prat,zehlit (psst-na kona kuknut).
20. okt 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Magdi,no super. Takze Viki je ako 99% vsetkych deti. A postupne si zvyknete aj vy,aj ona. Este sa prpirav na par slzavych ran,ale ta silna musis byt ty! Lebo,ked mala vymakne,ze si namäko,bude spekulovat a nariekat a tebe bude srdce trhat. Ani sa nenazdas a budes spominat nostalgicne na prve rana v skolke :wink:
20. okt 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
imis no viem ze ešte to všetko zle neni za nami ale prvy den presiel pre nu v pohode len ked prisla domov bola ako odtrhnuta z retaze :grinning:
20. okt 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj zabga moja,to teraz uz len tak bude.Prva puberta,retiazka im v skolke povoli. Uz len vydrzat :wink: :grinning:
20. okt 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
povedala som jej nieco a ona mi spatky ze mami to je koko..na
20. okt 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zabga: hneď v prvý deň sa niečo naučila :grinning: Šikovná je.
20. okt 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skoro som na zaok spadla, nikdy pred tym take nepovedala a ešte sa pochvalila ze ju to daky Riško naucil :grinning:
20. okt 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabi, vidíš ako sa deti rýchlo v školke učia? :grinning:
20. okt 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dpfam že aj na dobré sa tak rychlo naučí :grinning:

učka vravela ze druhý den je to z detmi horsie :unamused:
20. okt 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Asi áno, lebo už vedia, do čoho idú :unamused: Ale veď si všetky zvykli, tak si aj ona zvykne.
20. okt 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bude musiet. dufam ze sa v robote nezblaznim
20. okt 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zajtra ide tiež na 4 hodky? neboj, rýchlo to ubehne, každý tým prešiel, ja si to napr. pamatam ešte teraz ako som išla 1-krát do skolky. ja som išla až ako 5ročná.
20. okt 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra uz ide do pol 3.
20. okt 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aaaaahojte!!! :dizzy_face:

Dnes som bola v poradni,vsetko OK,vraj sa to uz pomaly pripravuje,pocuvali sme srdiecko dnes-to bolo krasne.... :slight_smile: a na buduci tyzden idem v stredu do nemocky na predporodny skrining-to budu asi tie ozvy,prietoky atd... :unamused:

luci....veru zanedbavam,ved som si myslela,ze sa budem strasne doma nudit,ale akosi ani nemam cas na to.... :grinning: :grinning: :grinning: stale nieco robim,beham kade-tade,niekedy si teda vobec ako tehotna nepripadam.... :confused:

A Vy co mate zienky nove,zbezne som Vas na rychlo precitala.....
20. okt 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no klaudi, pomaličky sa ti to blíži, za chvilku už budeš mat babo pri sebe :slight_smile:
20. okt 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru domi,strasne rychlo to ubehlo.....ale asi aj tebe to tak rychlo ide ten cas pri malom,nie?rastie ako z vody.....
20. okt 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no čafte, veru ten čas letííí... pozriem na hodiny a že 3 :astonished: s drobcom to teraz frčí a fičííí... :grinning:
musím mať oči furtes na stopkách, len čo sa obzriem, už vymyslí to čo nemá a robí to čo nemá a
chytá to čo nemá a ide tam kam nemá :grinning: :grinning: :grinning: no veselo máme doma, jak na maratóne :grinning:
20. okt 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
klaudi fíha, veď ty už môžeš o dva týždne aj rodiť :slight_smile: blíži sa ti to, blíži :wink:
20. okt 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadi...ale to bude asi riadne dlhy maraton,cooo??? :grinning: :grinning: :grinning:

nechces prist s malym na cafe??? :wink:
20. okt 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
klaudi dík za pozvaníčko :slight_smile: , ale pôjdem asi drobca uložiť, lebo sa nejako ukladá a mrnká a zíííííva...
20. okt 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm,skoda,ja len ze ked je to na skok....mi to chyba,ked tu bola danka na prizemi,to som tam hocikedy zbehla... :unamused: vies ktora,nie?
Inak som si vsimla,ze na 2.posch. su akesi prazdne okna,odstahovali sa z tadial?Nevies?
20. okt 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
už aj mne robí zle, berie mi laptop a naťahuje kábel a ťuká do klávesnice, pomoooc :astonished:

no ništ, hajde do postele...
20. okt 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
myslím, že tá Šplehová, oproti imis, sa odsťahovala
20. okt 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
neboj, príležitostí ešte bude, mne tiež občas chýba taký ženský debat pri kávičke...
20. okt 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok