Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

fiona8
21. okt 2009

caute Vrable
dakujem za rady, potom sa hned zastavim v tescu v lekarni a kupim tie cipky....ja idem sama, muzik je v Nemecku a povedal,ze nech idem radsej ja,ze on neznesie ako mu to budu pichat 😖

zabinka
21. okt 2009

ahojte vrabelcanky 🙂

konecne som sa dostala aj ja k netu.
zuzi, uz asi po kavcke, co? Ja prave zacinam. Vcera som nebola v robotke, tak som musela rozobrat s kolegynkou, co nove.

My sme vcera boli u Jakubicku na plucnom. Skoro ma porazilo, ked nas poslal na snimok a snimok hlavy mu robili na 3x + snimok pluc. A aj tak nam zatial nic nepotvrdil, vraj moze mat nabeh na astmu, ale nic iste. ☹ O tyzden musime ist znovu a budu mu robit este dalsie vysetrenia.

zabga, mala je hrdinka!!!! Neboj, este vas asi caka zopar krusnych chvil, ale musite vydrzat, hlavne ty. Drzim palce!!!!

imis, klobuk dolu pred mm, takych vela nie je, co ich napadne taketo riesenie 😀 😀

fionka, drzim palceky, nech maleho Jurka moc netrapia, chrobacika malinkeho.

fiona8
21. okt 2009

imis
nlormalne si ma rozosmiala s tou chladnickou 😀 zlepsila si mi naladu 😀 a fakt mas super muzika, ked Ti takto dovolil vyspinkat sa 😉
nooo..tak idem sa pomaly obliect, malinky zaspinkal....idem mu urobit papu a rychlo do LV nech to stihame...pokial to tam najdem....
majte sa papaaaaaaaaaaaaaa

imis
21. okt 2009

No hotovo! Kde ste kto?
Zabinka,nejaky nejasny vysledok vam dal Jakubicka. Mal aspon dobru naladu?

zabinka
21. okt 2009

ja som prave dokonzultovala a uz som tu.

imis, neviem, tvaril sa dost neutralne, ale na druhej strane mi vsetko vysvetlil. A ono to cele je take nejasne, lebo maly sa nezadycha, moze behat, nepiskaju mu priedusky, nic, len kasle. Lenze tym, ze ja som bola ako dieta astmaticka, tak kazdy to hned zvali na astmu. Jedine, co sa mi na nom pacilo je, ze nam nedal hned lieky, ze si radsej pocka na vysledky krvi, spravi nam este jedno vysetrenie a potom sa uvidi.

imis
21. okt 2009

Aha,takze celkom ok. Aj my sme cakali na vysledky,az potom mu (ne)dal lieky. Bronchovaxom na podporu imunity. Je to rozvazny doki a dost v obraze.Ja mu doverujem velmi. Neboj,vsetko bude dobre. 😉
Baby a vy kde ste vsetky?

dadadulka
autor
21. okt 2009

ich bin auch hier 😎

imis
21. okt 2009

Mensch dada,warum sprichst du deutsch? 😀

dadadulka
autor
21. okt 2009

also und warum nicht...? 😀 😀

imis
21. okt 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
koennen wir machen.............. 😉

imis
21. okt 2009

sak reku aj mas pravdu.Ked sa uz tolko amerikanizuje: zabúkuj to,čeknem, si to,mam big stres apod,preco by sme si nezašprechuvali 😵

imis
21. okt 2009

Also Mädels,los geht s. 😀 😀 😀

dadadulka
autor
21. okt 2009

so so du machst recht 😀 😀 😀

zuzu80
21. okt 2009

Hilfeeeee Kolleginen, ich verstehe nicht Ihnen 😀 😀 😀 😀

imis
21. okt 2009

Luege nicht zuzi,du sprichst auch deutsch!

dadadulka
autor
21. okt 2009

a fčul bacha Frauen 😀
Ich mus noch Boden waschen. 😀 😀 😀

dadadulka
autor
21. okt 2009

ja ja ja 😀 😀 😀

imis
21. okt 2009

No teeeeeeeeeeeda dada,ty si aka germanka? Ale nevašenuj bodeny,cil s nami hutor 😀

dadadulka
autor
21. okt 2009

du auch 😉 😀 😀

dadadulka
autor
21. okt 2009

imis prosím ťa, aj ty počuješ každé ráno známe klepotanie???
čo tá žena ešte aj v októbri dreváky ponáša??? či čo to má na nohách jaké klopkačky hrkotavé???

imis
21. okt 2009

šak to bez komentara dadul 😀 😀 😀

dadadulka
autor
21. okt 2009

inak robí mi budíka, hneď viem, že mi treba hore ísť a jednotku navštíviť 😀 😀 😀

zuzu80
21. okt 2009

a citam rodnu rec..konecne sa mozem pridat

vlastne nemozem....ja drevaky nepocujem

zuzu80
21. okt 2009

mne dnes s podlahami pomahala Eliska...esteze nebol doma tatko 😀 😀 😀 Eli ma proste svoje metody....najskor vyliala vodu v strede izby, potom si vyzula papuce a dala breakdance v mlake a potom zobrala svoj mop, tri krat s nim zatocila nad hlavou a steny dostali novy vzhlad 😀

imis
21. okt 2009

nie dadul,uz ju nepocujem.U nas je uz od siestej taky hluk,ze moze behat hore dolu aj 7 krat 😀 Ci kedy chodi? Teraz ma asi opätkove cizmy 😵

retaux
21. okt 2009

A tu čo sa deje? Rýchlokurz nemčiny? Chytám sa tak na každé tretie slovo 😀

retaux
21. okt 2009

Alebo drevené čižmy 😀

zuzu80
21. okt 2009

drevenne cizmy napadli aj mna, sak drevo je teplejsie ako laminat...hovori moj svokor 😀 😀 😀

retaux
21. okt 2009

Prečo sa mi nedá pridať samotný smajlík - tento 😀 a odoslať? 😠

dadadulka
autor
21. okt 2009

baby idem na tie bodeny, lebo jak drobec začal papať sám, no viete si predstaviť...
ale hneď som tu, nikam nechoďte 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre