Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

imis
22. okt 2009

Aha dalsia stranocka 🙂

danielahamar
22. okt 2009

imis, ale tým pádom nech sa nečudujú, že je toľko mamičiek na predl.rod.dovolenke 😠 , ke´d je stále dieťa choré, darmo ho vypipleme, keď ...... škoda rečí
a ako to dopadlo s tým praním? 😉

zabga88
22. okt 2009

imis tak ja behnem teda kupi to stiham 😀 😀 😀 😀 😀

baby co sa stalo!!! zmizli nam z dvora sliepky, macku som nasla hore znak, a v aute bola bomba, papieriky pozozhadzovane a radio vybrate 😨 😨 😨

no čo toto????

imis
22. okt 2009

Zabga,ved vas vykradli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😲

imis
22. okt 2009

Dani, s pranim to este neskoncilo nijako. Dnes idem do skoly na poradu,takze tipujem ze aj o tomto bude rec. No a dnes je aj mestske zatupitelstvo o 18:00-aj tam som chcela kvoli tomuto ist,tak domova asi odpada.Neviem. To jediny datum na schodze je dnes ci co? 😕 🙄

zabga88
22. okt 2009

no keby nas vykradli tak by to radio zmizlo ale ono je v aute len nieje na svojom mieste 😲 podla mna hladali peniaze 😠

danielahamar
22. okt 2009

ja musím ísť dnes do nr, lebo zajtra majú v škole helloween a môj nemá žiadnu masku, tak musím ísť niekde kúpiť 😠

fiona8
22. okt 2009

magdi
ako ti je dobre,ze muzicek uz domov ide, zavidim...moj pride az v dobotu 😉 a co varis , pecies? daj tipy....
a to kde vas vykradli? doma? a este aj macku zneskodnili??? 😖 😲 😲 to co toto?????????
inak som od rana v pyzame.....akurat som pradlo vystrela a pizzu upiekla, samozrejme z lidla kupovanu 😒 dnes sa moj fesacik rozhodol spinkat len necelu hodinku....a halabusi, kuka s tymi kukadielkami vsade...tak sa rozpravame, mazname a oddychujeme 🙂 🙂

fiona8
22. okt 2009

boze tak som sa nasrala....chcela som si dat nieco sladke...tak som si isla otvorit kavenku a kavenka obsadena!!! bolo v nej vo vnutri plno mravcov!!!!! ach 😠 😠 😠 😠

zabga88
22. okt 2009

no varim plnenu papriku, malej bryndzové halušky ona ich zbožnuje 😀

no neviem ci vykradli ked nic nezmizlo 🤐 cele je to dake zahadné 😒

fion len si to uži, leňoš kým sa ti dá, užívaj si materskú dovolenku 🙂

fiona8
22. okt 2009

ze dovolenkaa 😀 heheeeee
ozaj nepoznate daku panie na upratovanie????? som zuuuuuuuufaaaaaaaalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ☹ 😀 😀

imis
22. okt 2009

Tak s paniou na upratovanie aj k nam............... 😀 😀 😀
Idem babusky-schodze KSC cakaju 😀 😀 😀 😀

zabga88
22. okt 2009

fion zmenila si aj ty foto??? super 🙂
dnes by sa daka aj mne zisla lebo to tu vyzera ako po výbuchu 😀

dominka11
22. okt 2009

ahojte babulky, idem hodit očkom, čo ste popísali a popri tom budem pracovat, ak mi maly zaspí.

fiona8
22. okt 2009

cau domi
kde si sa flakala🙂?
jaaj boze Jurko zaspinkal a idem sa do niecoho pustit, lebo v sobotu pride mangel a dorazi ma za ten bordel 😝

dominka11
22. okt 2009

bola som v BA na kontrole s očami. Vše ok, vidím ako orol, či sokol? 😀 😝

imis, ja sa pridám do MC, ešte som tam nebola nikdy, ale už dlho sa chystám, len nemám s kým...
fion, tak aj ty si nahodila mamičkovsku foto 🙂
zabga - chuda viki, stale je chora, ale dnes jej to asi vyhovovalo, ked nemusela ist do školky, že?

svoradinka
22. okt 2009

Ahojte zienky! 🙂

Tento tyzden mamnejaky ulietany kazdy den somniekde a ani vas nestiham. Dnes som bola v Nr cely den.

Zabga.......Viki prajem skore uzdravenie 😉

Fion....pekna foto...a uz si si zvykla v novom bytiku?

fiona8
22. okt 2009

Adi
no som rada,ze ho mame.......konecne vo svojom........ale poznam tu malinko ludi a nemam tu take kamaratky ako v ZM alebo vo Vrabloch ☹ je mi tu smutno samej

svoradinka
22. okt 2009

Neboj fion rcite si nejake najdes......a vsak do ZM to nemas daleko ci ano a to je este okres ZM?

svoradinka
22. okt 2009

baby neviete mi nahodou poradit kde vo Vrabloch pec dobre a pekne torty?

svoradinka
22. okt 2009

pecu 😉

klauduska
22. okt 2009

Caute Vrabelcanky!!!

fionka...tak ako?Uzivas si to?MAly rastie ako z vody?Ake teraz nosi cislo?To aj ja budem taka zufala s tym upratovanim??? 😕 😕 😕 Och,to teda bude...Ved uz teraz je tu za par dni kopu prachu ako keby som ho neutierala mesiac...a to su len nejake 3 dni.... 😠 Ja neviem kde sa ho tolko berie.... 😒

domi....tak co,ako v novom?Uz si si zvykla?A co maly?Ked budes v meste,kludne mi prezvon a mozes dobehnut aj ty na cafe.....Sice nemame Dolce gusto,aj ked sa ho chystame kupit asi rok... 😀 😀 😀 ale tak nejake fajne Ti namiesam.... 😉

imis...no veru,s tym stretkom na hody-sa priznam,ze som na to ale uuuplne zabudla.... 😅 😅 😅 inak mangel sa mi smeje,ze odkedy som tehu,tak nejako zabudam.....dobre,ze uz koncim s tehulkovanim,lebo 2 zabudlivy vo vztahu nemozu fungovat..... 🙂 😉

svori...ako sa mate?Co chlapci?

dominka11
22. okt 2009

ahoj adi, na lapáši pečie jedna pani krasne a aj dobre torty, robila nam na svadbu 😉 vo vrábloch neviem.

klauduska
22. okt 2009

domi...myslis J,Papovu???Aj nam piekla na svadbu! 😉 😅

zuzu80
22. okt 2009

ahojte kocandy
adi, my sme mali teraz od tejto pani krtka....bola krasna a strasne dobra
http://zuzkinetorty.meu.zoznam.sk/
Janka Pappova, teraz neberie objednavky, lebo caka miminko 😉

svoradinka
22. okt 2009

a kde to tam je a nemate t.c......chlapci sa maju fajn teraz sa hraju a ja si pozeram panelak so vcera. Klaudi a mozem prist aj ja na kavu caj,ked budem vo Vrabloch ale namam cislo 😉 alebo pridem s Dominikou.

retaux
22. okt 2009

Ahojte!
Zabga: to čo už sa deje? 😲 Fakt asi niečo hľadali... A sliepky vám ušli, či vám ich vzali?

Fion: pekná nová foto v pase 😉 Neboj, určite si nájdeš aj tam kamošky. Len teraz všetok čas venuješ Jurkovi, ale potom, keď budeš s ním viac vonku, tak určite nájdeš aj iné mamičky s deťmi.

Svoradinka: no ešteže sa aj ukážeš. Máš mínusový bod za to, že nás zanedbávaš 😀
Ja poznám jednu pani z Hliníkovej ulice, ktorá super pečie. Mňam. Musím sa opýtať maminy na meno a číslo. Potom ti pošlem IP.

Dominka: super, že kontrola dopadla OK. DPH máš hotovú?

svoradinka
22. okt 2009

baby dakujem za rady......a zuzi a kolko dni dopredu treba objednat?

svoradinka
22. okt 2009

Luci dakujem nakoniec sa nebudem vediet rozhodnut... 😉 .....no musim sa polepsit ale asi az buduci tyzden zajtra tu zas asi nebudem lebo sa chystam na vikend ku kamoske do Piestan.

retaux
22. okt 2009

Fotka nášho chlapčeka je pridaná 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre