Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dadadulka
autor
23. okt 2009

imis domová schôdza na veľmo vysokej úrovni 😝 dobre, že som nešla, ušetrila som pár neurónov...

retaux
23. okt 2009

😀 😀 😀 😀

retaux
23. okt 2009

dominka: také ako má Imis 😀

retaux
23. okt 2009

A už som zistila, že keď dám smajlov viac ako jedného, tak mi to zoberie aj bez textu 😀

dadadulka
autor
23. okt 2009

dominka vechtíky či lentilky 😀 😀 😀

imis
23. okt 2009

Domi,ved im povedz ze vechte,nech zavidia 😀 😀 😀

imis
23. okt 2009

Na porade bola aj klauduska,takze seniorheim to asi nebol,ale miestami to tak vyzeralo. Zlati su ti dedkovci 😀 😀 😀

zabga88
23. okt 2009

no ja o kozach adsej mlcim ani plavky na mna nemaju 😀 😀 😀 😀

dominka11
23. okt 2009

baby, vy ste teda 😀 😀 😀

imis
23. okt 2009

zabga 😀 😀 😀 😀 😀 Poprosim neter (8 rokov),nech ti nejake dohodi zo svojich. 😉 Nic v zlom,ja mat tvoju figuru,tak tralala...... a tvoju vysku,tak maci je v siedmom nebi 😀 😀 😀

zabga88
23. okt 2009

imis budem ti vdacna 😀

😀 😀

dominka11
23. okt 2009

veru taká figura po dietati 😉

imis
23. okt 2009

Ze domi,ake sme!? 😀 😀 😀 😀
Inak,ja bvy som sa tu velmi rozpisovat nemala,lebo cez vikend som zistila,ze sem chodi LEN CITAT prevelice vela neprihlasenych ludi a moji pribuzni su pravidelne informovani,co som kedy napisala,ake fotky mam v albume,co robim,co nerobim.............. 😠 😠 😠 😠 😠
Chlapci a dievcata,vy uz viete,koho myslim,ze? Vam stiahlo teraz putec,odkial to viem,co?

zuzu80
23. okt 2009

spioni?
Tak okej nie je to tak ako to vyzera, a ja som vlastne nie ja a modreho kona vobec nepoznam a nikdy som na nom nejazdila 😀 😀 😀 😀

dadadulka
autor
23. okt 2009

a čo, nach si len prečítajú... šak sa nemáme začo hanbiť, no nééé... my len o faktoch, žiadne klebietky 😀

dadadulka
autor
23. okt 2009

inkognito 😎

dominka11
23. okt 2009

babule, idem ja od vás, lebo už ma oči bolia z pc. Jakubko sa už napapal, tak ideme trošku von. tak sa majte zatial pekný víkend 😉

zuzu80
23. okt 2009

dadu som ta skoro nespoznala v tych ciernych briloch 😎 😀 😀 😀

retaux
23. okt 2009

Fíha, to naozaj? 😲 😲 😲 Takto nás špehujú? To čo za drzosť? 😠

imis
23. okt 2009

Veru dada,hole vechte(mmmmmm,fakty som myslela) 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzu80
23. okt 2009

domi, pekny los vikendos 🙂

dadadulka
autor
23. okt 2009

😎 - to som ja 😀

tak tak, len vechte, handry, špongie... 😀 😀 😀 😀 😀

imis
23. okt 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

imis
23. okt 2009

😝

zuzu80
23. okt 2009

imis a ty nemas svalovku na bruchu, ked sa tak velmo rehoces? Ti nabuduce pridam speci bonus len pre teba 😀 😀 😀

imis
23. okt 2009

Na bruchu nemam.Ja brusaky nelubim,tak pri nich vzdy podvadzam 😀
Ozaj a vcera ta druha cast tej zostavy,to co bolo zuzicka? Sak mam klby vyklbene vsade.

imis
23. okt 2009

Ja som si to asi pomylila s krokom "cerstvo narodene tela",lebo ja som cvicila to-na vysvetlenie 😀

zuzu80
23. okt 2009

co som spravila zle??? 😅

imis
23. okt 2009

Ty si nespravila nic zle zuzicka,ty nic. Len dodnes nad tym dumam,co to za krok a jak asi na to ist,nech to vyzera 😀 😀 😀

zuzu80
23. okt 2009

no vidim ze to ide so mnou dolu Zitavou, mala by som to odovzdat niekomu mladsejsejsiemu a sikovnejsejsiemu.....som uz proste neni in

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre