• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

24. augusta 2015 
autor
:sunglasses:

takže ja by som chcela pozdraviť všetkých našich verných čitateľov a popriať im silný umelecký
zážitok a radosť z pribúdajúcich plnohodnotných príspevkov... Hauwk
23. okt 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Netaraj zuzi,sak my ta tam vsetky zerieme :slight_smile: Inak v pondelok si si vsimla,ze som urobila jeden krat celu zostavu bez chyby? Vsimla si si to? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. okt 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadu pekne si to napisala, slzy sa mi tisnu do oci :dizzy_face:
23. okt 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dada idééééééééééééééééééééééééééééééééééééééš :wink:
autor
babule idem OFF, šelma sa budí, prajem pekný pohodový víkend papa :sunglasses: :wink:
juju imis zeriete ma? ale pustite sa do mna s vacsou chutou, nech zo mna pomaly ale rychlo ubuda...bo akosi rychlo sa zo mna stava velka zena :grinning: :grinning:
23. okt 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem aj ja kocice.....obed sa dovara, uvediem kuchynu do povodneho stavu....bo sme dnes robili otlacky zo zemiakovych peciatok a kuchyna sa skor podoba na dielnu vytvarnu, po atomovom vybuchu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Krasny vikend vsetkym :slight_smile:
23. okt 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A idem uz asi aj ja,aj ked dnes mi je s vami extremne dobre,ale este ma sliedici udaju,ze nic nerobim,len jazdim na konovi a marcelko hlad a biedu so mnou trie.

Vinsujem vam krasny vikend
plny kludu pohody
ako si ho uzijete
zalezi od dohody.

Manzelikom domacnoct dat
dietky ako bonus k nej
a na gauci pri telke
spievat si len hola hej :wink:
23. okt 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny vikend kocky
mariannka ta nalepka je nadherna :slight_smile: :slight_smile:
23. okt 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafte kocky!!!

Ale ste toho dnes zase popisali..... :sweat_smile:

dadu...veru,imis ma pravdu,to vyjadrovanie domovnicky-hovori o jej intelingencii... :wink: Ale citali sa aj napr. neéplatici,resp. taky,ktori tam maju nejaky nedoplatok..... :wink:
23. okt 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute,este kuki sem,pokym odideme na Manu.Veru dada,okamzite zaplat to 1 euro,co mas dlzobu,lebo bude zle nedobre :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Klaudi,fion a vy co takto po "nociach" sem chodite? Nie je casu,vsak? Ved aj ten bude :wink:
Este raz pekny vikendik
24. okt 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafte Vrable!!!

Tak ja cakam na muzicka,je v praci,ale o 14,00 konci a zajtra ide tiez.... :unamused: Ja uz mas vsetko porobene...

imis,dadi...necitili ste dnes ten obrovsky smrad???Niekomu nieco asi dobre zhorelo,lebo to bol taky smradecek.....a najviac to bolo citit u nas v kupelni,asi to tahalo cez tu sachtu.....no,hroza..... :angry:

babulky,v pondelok,az by ste sa chystali ku mne na tu kavu....bohuzial v pondelok nemozem,lebo som vcera slubila segre,ze jej postrazim od rana maleho,je opat chory a ona musi ist predavat,tak budem u nej cely den.....a v stredu idem do Nr na to vysetrenie do nemocky...takze v utorok mozete.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. okt 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky! :wink:

ja len ze vam zavinsujem peknu nedelu. Konecne nam vyslo slniecko, my sme pred chvilkou prisli zvonka, boli sme zberat s chlapcami orechy a teraz vegetim pri kavicke. Chlapci pozeraju Narniju, mm je na zapase a ja idem este spravit oblatky.
Dufam, ze aj u vas je taka pohodicka. :wink: Tak nech vam este vydrzi!!! :slight_smile: :slight_smile:

Pa, pa......
25. okt 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, krasny den :wink: :slight_smile:

ja tu dnes len na skok, idem sa skolit do NR, tak ale na konovi som sa stavit musela :grinning:

Vikend bol prima...v sobotu sme boli v manzelikom v kine, joooooj ako za mlada a vcera sme boli na hodoch a jedli sme velkou lyzicou :slight_smile: a dnes rano bolo tazke pretazke vstavanie po tyzdni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. okt 2009 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Vrable!

Tak mame po vikende,ktory dopadol nad ocakavania. Nalepka na stenu sa tak macikovi pacila,ze mi hned chcel odmenit(dufam,ze nie len za nalepku) a v piatok mi privezu umyvacku riadu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Neviem sa prestat usmievat.
Mal to byt vianocny darcek,ale ze uz sa na tie velhory riadu denné nemoze pozerat :grinning: :grinning: :grinning:
Idem uspat Tobina.Najnovsie po zmene casu vstava o 4:00 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. okt 2009 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Imis: tak to je super :wink: Akurát aj sestra má novú umývačku a včera po nedeľnom obede sme ju prvýkrát naložili a pustili. A bola super, veľmi spokojná. Tak dúfam, že aj ty budeš.
A keďže stačí nálepka, tak skúsim aj ja nejakú pre MM zohnať a možno sa tiež dočkám umývačky :grinning:

Zuzu: takže ste mali romantikuš víkend? :wink:

My sme boli od soboty v NR u sestry. Lucka tiež po novom vstala pred siedmou :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Porazí ma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. okt 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No,zase som tu
Luci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,ty si tehulka,staci spisat zelania a na porodnej sale predostriet.Ved uz vies ako :grinning: A len tak mimochodom tam napis aj umyvacku :wink:
Sestru mas v NR? To by som tam trcala kazdy vikend-v parku.
26. okt 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte žienky :slight_smile:

ako...? nám sa tlačia ďalšie zubajdy, malý bol cez víkend jak zranená šelmička, mrnčal, bol nervóz,
slinky mu tečú na hektolitre a cumlík v puse hádže zo strany na stranu a dáva mu riadne zabrať,
už len čakám, kedy ho prehryzie... :confused: a navyše sme aj teplotovali, toto budú nejaké zuby zákeráčky :unamused:
pri prvých boli príznaky miernejšie... zuby zubadlové :rolling_eyes:

imis :grinning: no fajn, takže do piatku nemusím riady umývať, kúpim len nejaký lavórik, kde si budem
odkladať riadiky a potom len šup... susedke do umývačky :grinning: :grinning: :grinning: dobre si to vymyslela :grinning: :wink:
26. okt 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
imis hmmm, tak new tapetka má takýto účinok :grinning: :grinning: no asi aj ja nejakú okuki :grinning: :grinning: :grinning:
26. okt 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzu veselé školenie ti prajem, fú počuj, ty budeš ale nabitá vedomosťami, len či ti stíhať budeme :grinning: :wink:
26. okt 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ženy neviem ako vy, ale ja niekedy na sebe badám prievan nielen v peňaženke, ale aj v hlave...
hold, žena na Materskej Dovolenke
26. okt 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no super sme si pokecali, dnes ste nejako mimoriadne zhovorčivé :grinning: :grinning: , idem robiť spoločnosť hrncom
26. okt 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!!§

dadi,mas pocit,ze trpis samomluvou,cooo?ked tu nikoho ni je.... :unamused:

tak babulky,mali ste fajn vikendik???

imis...a aku nalepku,akosi som mimo... :unamused:

a ty dadi,brusko uz aj rastie???
26. okt 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Klaudi,nalepku,co som nacapila nad postel v spalni :grinning: vid album simironytobi2
Tak to nejako vyslo tak,ze za nalepku mam umyvacku riadu :grinning: :grinning: :grinning: ,ale to je uz moj vianocny darcek.
Dada,kludne prines v piatok riady-vyskusame najskor na tvojich :grinning: :grinning: :grinning: ,ale ako ta poznam,neverim,ze by si do piatku vydrzala co i len pri jednej neumytej lyzicke :wink:
Co varite baby? Mate zo vcera? My uz nic,musim ist nieco vykoumat.
26. okt 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule, ja len tak na skok... emmuška má soplíky, je mrzutá, tak ju musím stále niečím zabávať...

my sme si v piatok tiež urobili radosť, kúpili sme si kuchynský robot /akože na Vianoce/, ale cez víkend sme ho aj vyskúšali... som veeeeľmo spokojná :slight_smile:
26. okt 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj anjelik. To je super,ze robotko sluzi tak ako ma. Zase budes mat viac casu na kona :wink:
26. okt 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,vy uz mate aj vianocne darceky???Ako Vam je super...Aj my sme si chceli kupit dolce gusto,ale ved v tej nnasej mini kuchyni ho nemame kde ani zlozit... :angry: tak neviem...

anjelik a co mala,ako sa mate?Sopliky snad rychlo prejdu,boli ste aj u dr.?Ja strazim u sesgry maleho synovca,je chory.....celkom nam to ide,len on stale pri vsetkom moc hlasno rozprava,az krici-uz som ohucana....asi si musim zvykat.... :wink: :grinning:
26. okt 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky!

Aj my sme mali fajn vikend bola som s chlapcami na vikend u kamosky z tabora v Piestanoch. Chcela som urobit chlapcom radost tak sme tam sli na autobuse a aj na vlaciku z Nitri,a ja autom nemusim jazdit ked napoznam cestu a tak sa mi to aj zdalo bezpecnejsie. V nedelu som uz isla na autobuse domov isli sami studenti a ani jeden sa nam nepostavil a tak chlapci museli stat v ulicke,po chvilke sa ma jeden chlapec opytal ci si chcem sadut a ja ze jasneee /a mozno by sa ani neopytal, ked som chlapcom povedela sadnite si na cestovnu tasku./ Aak chlapci sedeli a tlacili sa na jednom sedadle.
26. okt 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vies svori,studaci su hotovi po vikende-sama disca,flam.Radsej nech sedia,ako maju niekoho ovracat,nie? :grinning: :grinning: :grinning:
V Piestanoch sme boli na svadobke.Este by som sa tam isla okuki. Co tam nove?
26. okt 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviem imis co tam nove ale to namestie je velmi pekne sama fontanka.
26. okt 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok