• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

9. decembra 2017 
pojde prec na 3tyzdne a tyzden je s nami doma....ide to velmio rychlo ked sme spolu :frowning2:
29. okt 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je viac prec ako doma ze.....ale aspon ste si vzacnejsi :slight_smile:
29. okt 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko - piatkoveeeeee :wink:

dnes rano riadna kosa.....aj okna bolo treba skrabat...brrrrr

ja dnes z kanclu vykureneho nevytiahnem paty, az na fajront :slight_smile:
30. okt 2009 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No zuzicka ahoj.Uz dnes sa neskolis? Ved uz musis byt,ako Vasilisa :wink: Co hovoris na tie pondelkove cvicenia o 18:30?
Vcera som nebola,lebo na mna nieco lezie a Marcelko to nie je :grinning: Asi som to prehnala s tym upratovanim. Ja som vedela,ze ak clovek s niecim len zacina,ma to robit postupne a nie upratat cely byt naraz :grinning: :grinning: :grinning: Vysledok veskery zadny,akurat ja som KO-prechladnuta,chuchmava,unavena,bolava..................
30. okt 2009 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj marus, tak na teba nieco lezie? :unamused: A to si nepocula, ze od prace aj kone dochnu? Pianko, dievca pianko :wink:
Vcera som navrh o zmene cvicenia predostrela, ale sak poznas ked je 13 ludi, tak 6 je za 5 proti a zvysok bz prijal este neaku inu moznost :grinning: :grinning: :grinning: Takze som to uzavrela, ze v pondelok este po starom a potom dame definitivne rozhodnutie.......podla mna sa dohodneme na skorsom poteni sa :confused:

Skolenie som vcera uspesne ukonceli, dostala som osvedcenie a mozem zuzitkovavat nadobudnute poznatky, novinky....

A ty dnes ocakavas slavnostny prichod profesionalnej pomocnice do domacnosti, cooo? Cerveny koberec je dufam v chodbe natiahnuty a nezabudni dnes varit jedla, ktorych vedlajsi produkt je kooooopec spinaveho riadu.....nech sa pomocnica ukaze, co vlastne dokaze :grinning:
30. okt 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaj ani nehovor zuzi,riady uz v pozore od vcera :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a dcerenka nasa moze prist. Uz len na telefonat cakam,ze otvarajte vratka,prisla kamaratka.
A co mas zo skoleni,ake nove poznatky,novinky? Ma to zaujima :sunglasses:
30. okt 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata,zeny,priatelky,kamaratky!

Nemate niekto na pozicku Podhradsku s Canakym? Hociktore CD.

Dakujem za vase skore odpovede

S pozdravom

Majula :wink:
30. okt 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuu, dufam ze kamaratka-pomocnicka tajne necita nasu diskusiu, lebo sa zlakne a otvarajte vratka nebude a zas ti zostane, len saponat, spongia, tepla voda a dve ruky tvoje vlastne

Skolenie? co ta zaujima, degradacia pody, protierozne opatrenia :sweat_smile:
30. okt 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetky svatka aj vianocne aj anglictinu
30. okt 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No dufam,ze spioni nie su az tak nechutni,ze by este aj kamratke zabranili dnes prist. Uz ste tu spioni? Citate? Doteraz som nic nerobila a uz teraz duplom nebudem,co? :grinning: :grinning: :grinning:
Fiiiha,sto takoj degradacia pody? Akoze grady stupne? Ze odstupnovanie? Ze najlepsia poda Bedusovcom a zvysok sa rozdeli medzi ostatnych? Ahhaaaaaaa,uz mi to je jasne. Vsio jasno,staci napisat :wink: :grinning:
No svatka,teba nedam ani za 5 korun byvalych. Prosim pozicias? Za odmenu samoska :wink:
30. okt 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poziciam svatka :wink: a nedaj ma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. okt 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:

Ja dnes len na skok, lebo odchadzam na skolenie.

imis..... tesis sa, co? Taka kamoska je veru na nezaplatenie, doverne ju poznam. Len keby este chcela tie riady aj vykladat......... :wink:
30. okt 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zabi,presne toto som hovorila Macinovi:"Pockaj,my budeme hnili este aj tie riady vykladat do skriniek!" :grinning: :grinning: :grinning:
Ja to znam,ja s ni zila.Clovek je tvor lenivy :wink:
30. okt 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, imis takže už čakáš? :slight_smile:
zabi, asi tak nejako, keby sa tam chceli tie špinavé naložit a čiste vyložit, ale to by sme zasa moc chceli :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja som sa ráno zobudila a herpes hned zacítila :angry: naštastie nie je až taký velky, ale stačí :sweat_smile:
a o tretej sa chystám na gyn. do NR, tak už sa prevelice teším.
30. okt 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, po imis sa hlásim ja na Cdčká :wink: my máme len jedno, ešte by sa nejaké šiklo.
30. okt 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
čaute baby jagy :sunglasses: :wink:

prajem vám pekný halloween day :sunglasses: dnes vraj po meste lietajú bosorky, tak bacha na ne :grinning:
ja napr. už od šiestej lietam, najprv do jednoty a keďže tehu sklerózka Rózka ide na plné obrátky,
tak som ešte do lidla musela behnúť :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a do tretice zas do jednotky :grinning: :grinning: no super maratón :stuck_out_tongue_closed_eyes:

imis počuj, šak sa už netoto, troška skromnosti dzifče :grinning: :grinning: veď tá umývačka sa lakne tých tvojich
požiadaviek, že nakladať a vykladať riad :grinning: :grinning: chce to postupnosť, nahaj, nach si najpruv zvykne u vás
a potom klaď ďalšie podmienky :grinning: :grinning: :wink: tak mnoho zdaru :grinning: :grinning: :grinning:

zuzu ty žena vedomosťami po uši nabitá, dnes už len nohe vyložiť a kafíčko chlipkať :wink:

babule práve som dopiekla tento koláčik, kuk:

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=10009
30. okt 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadul,kedy mozem prist? :grinning: :grinning: :grinning: riady umyjem :pensive:
30. okt 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadu, kolacik vyzera silno mnamozne, recept vytlaceny, cez vikend budem vypekat :slight_smile:

domi, jasnacka...zapisala som ta do poradovnika :grinning: :grinning:
30. okt 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Dadu: veď ja lietam po meste každý deň, nielen dnes :grinning:
Tento koláčik robievam aj ja a je fantastikuš. Ja mám rada všetko tvarohové.

Zuzu: a to si ako vydržala v bdelom stave na takom školení? :fearful: :sweat_smile:

Aj my máme Čanakyho, ale neviem ktoré, lebo to máme ako MP3 napálené na jednom DVD viacej CD. Je tá veta pochopiteľná? :grinning: :grinning:

Ja som dnes už NR obehala - poradňu. Ujo doktor sa trošku hnevali, že som kilo schudla :sweat_smile: A môžem ja za to? Ale inak je šicko OK :slight_smile: Len teta sestrička keď sono robila, tak povedala, že mám v bruchu divocha (ĎALŠIEHO???), lebo keď mi ho chcela ukázať 4D, tak "odplávalo" a metalo sa tam a kopcovalo :grinning: Tak sa jej to nakoniec ani nepodarilo.
30. okt 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré sobotnajšie ránko :wink:
luci, tak je dobre,že vsio v poriadku a divoch/divoška sa vrtí :slight_smile: ja som bola včera tiež u doktora a na rok mám dúfam pokoj.
čo sa dnes chystáte robit? my sme doma s jakobkom sami/y :sweat_smile: tatino nám musel ist do BA, tak čakam kým sa krpec unaví a ja pojdem varit.
31. okt 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko prajem!

Ahoj Dominika! nam ide zajtra rano tatinko prec na 3 týždne, uz zasa budeme samé. chudak ma hnisavu anginu a musi ist do prace :frowning2:

Chystame sa dnes do Nitry na nakupy
31. okt 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko a krasny den :slight_smile:

Luci, super ze vsetko je v poriadku a ze male vrtielko je aktivne. A mal doktorko aj napad ako pribrat, ked nechuti jest a sklanas sa nad keramikou? :sweat_smile: Tak nech je ti od teraaaaz uz len dobre a lepsie :wink:

Domi ahoj, aj my sme same, tatko v robote, Eliska mala vcera v noci teplotu a dnes rano pokracujeme, uz sa k tomu pridruzil aj kasel :frowning2: , ja neviem co sa to s mojim dietatom deje.....ked sme chodili do jasliciek, tak sefovi sa az nezdalo, ze co je to za dieta v kolektive, ked matka ani OCR necerpa :grinning: :grinning: :grinning:
31. okt 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabga, tak vela nakupte a malo euracov pominajte :wink:
31. okt 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj zuzu! no chudatko male nech jej je rychlo lepsie moja mala je tiez ešte stale chora brala jej dr. aj vyter z hrdla aj z nosa ani len nemukla len ju dost naplo :frowning2:
neviem kam ju dam v pondelok ked mi zajtra muz odchadza a mala nemoze ist ešte do skolky :frowning2:
31. okt 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabga, no tak co s nou v pondelok, tak to ma matalo celu noc :unamused:
A co idete nakupovat? Uz vianocne darceky? Ja by som potrebovala nove cizmaky ale cesta do Nr zarubana....som si naplanovala jak ja po skoleni obeham vsetky nakupne centra a hovbeles :angry:
31. okt 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my zeny mame stale najvacsiu starost kam z dietatom :frowning2:

mala potrebuje zimne topánky a uz dlho sa na ne chystame tak musime vyuzit kym je ešre doma Duro-Juro :grinning:
nech vam je cim skor lepsie :wink:
31. okt 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule, tak nech sa vám detičky rýchlo vyzdravia. ja som včera pozerala v nr malému tapánky na zimu, ale ešte počkám s kupovaním, možno na narodky dostane :sunglasses: pred 2 mesiacmi som mu kupila tenisky, mal tam vela miesta a už mu tam ledva napchám nohu :rolling_eyes:
zuzi, ja som si kupila pred týždnom nove čižmy, asi v 101 obchode. ja mam nejaku neforemnu nohu alebo čo :grinning:
31. okt 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabga a tvoja mama robí?
31. okt 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dominika mama sa stara o svojho svokra ale mala s nou nechce zostat aj ked je jej maznacik :astonished:
31. okt 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to prečo?
31. okt 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok