• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

24. augusta 2015 
zuzi,co si,uz je zima na hradoch a zamkoch. Ale v lete mozeme urobit z Chrobaka taky mini zajazd na nejaky hrad,hm? :grinning: :grinning: :grinning:
4. nov 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na hrade bratislavskom je uz vykurovacia sezona v plnom prude takze trvam na svojom:
imis na hrad!
imis na hrad!
imis na hrad!
4. nov 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty vzdy musis mat posledne slovo,co? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. nov 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nieeee, cosi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. nov 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. nov 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svatka a svalovicu mas? Ja mam taku ze Quasimodo chodi oproti mne jak solista baletu SND :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. nov 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ved som ti uz vcera pisala,ze som zlomena v pase,napriek tomu,ze som pri brusakoch zase poctivo podvadzala.
si sa nejako rozsoupla v pondelok :wink:
4. nov 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaaaaaaaaaj a este smutnu spravu mam. Po burlivej debate doma som prisla o pondelkovy aerobik :frowning2:
4. nov 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cooooo? Preco???Ako? Je uplatny tvoj manzel??? Co pije? Chcete au-pair zdarma???
4. nov 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sak som mu ponukala vsetko mozne,dokonca som mu navrhla,ze nebudem ani miluvackou otravuvat cely mesiac,a nist.
Jeho argumenty: trening len raz za tyzden v pondelok pred nami a on nebude skor odchadzat kvoli tomu,ze ja chcem ist presne od 19:30,stale pracuje,ja som doma,mozem ist do posilky hocilenkedy chcem pocas dna,mozem ist na iny aerobik,do inej telocvicne,v inu hodinu,v ine dni. On vidi svojich kamaratov len v ten pondelok a potom az v nedelu na zapase..................
a sak mal recht,o tom potom,ale nevie pochopit,ze ja chcem cvicit s tebou a nie s inym???????????? :frowning2: :frowning2: :frowning2:
4. nov 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
vcera sme boli v poradni, Juríček nám rastie ako z vody....4100g a 58cm :slight_smile: :slight_smile: dudloš malý, je nádherný.... :slight_smile:
4. nov 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda fion,krasne miery ma Jurosik maly velky chlap. Nove fotos?
4. nov 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svatka pravdu ma skoro vo vsetkom, ale co keby sme to otocili, my sme zacali skor v pondelok telocvicnovat a oni si mohli aj iny termin zvolit...utorok, streda, piatok, sobota :sweat_smile:

fion idealne miery ma ten vas maly velky chlapak :wink: :slight_smile:
4. nov 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi,ked im vyhovuje len pondelok.Aj to by najradsej brali nasu hodinu 19:30,preto som to chcela vymenit- kvoli nim.Vtedy by uz mohli uplne vsetci. No a oni mavaju po treningoch este doverne rozhovory :pensive: ,takze macinovi ani tak neslo o to,aby bol nacas na zaciatok treningu,ako po nom na "klebetarni" :grinning:
4. nov 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
čafffte svatky, matky, totky-lotky :grinning: :wink:

doobeda sme aj my boli vonku a veru je kosa kosička, ale dá sa...
malý spinká a ja sa venujem domácim prácičkám, ešte ma čakajú bodeny a práčka :sweat_smile:

babule dnes som takéto chuťovečky skúšala, sú mňamkové :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Vianoce sa blížia, tak snorím
po fajnových raceptíkoch :wink:

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=18641
4. nov 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No dada,mne sa nechce verit,ze su dobre,dones ochutnat. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. nov 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dadulka to je moje oblubene vianočne pečivko, babka mi ich vždy napečie :slight_smile: :slight_smile:
4. nov 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja chcem babkuuuu :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Domus a ako sa mavate? Do MC kedy skocime? Aj s ostatnymi samoska :wink:
4. nov 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oj imis, tak to by aj mna nas.....mna včera nas.... moj gyn. a sestrička, už asi ozaj odchádzam od nich. 3min. čaka človek na telefone a nič sa nakoniec nedozvie. v tomto štate asi neexistuju normalny doktory, ak nejakeho poznate šup sem s ním.
4. nov 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás peči iba babka, mama neni na pečenie. mame sa dobre, len sa nudim doma, ked je vonku zima a krpec tiež :unamused: ja som sa tam vybrala predvčerom, ale nikoho tam nebolo...
4. nov 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
teda ženy, poviem vám, že taká matka na MD sa narobí ako jeden kôň :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: konečne som si lofla...
4. nov 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svata pravda dadu.
4. nov 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
imiiiiis otváraj dvierka, ak chceš degustovať :grinning: :wink:
4. nov 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak baby a zavidte mi :grinning: Medvedie labky su mnaaaaaaaaaaaam-krehucke,sladucke,rozplyvaju sa na jazycku a ja som sa prave rozhodla,ze dokedy budu Budovci nasi susedia,ja sa odialto nepohnem :wink:
DAKUJEM DADUS!
4. nov 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadu aj ja som uz otvorila dvere :confused:
4. nov 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja závidím :grinning: :grinning: dadu, nechceš ist na prechádzku? aj ja otvorím vráta :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
joooj aj ja by som si dala...musim kupit furmicky, Vianoce sa blizia :wink:
nove fotos nestiham, ale nejake mam tu:
http://www.facebook.com/home.php#/album.php?aid=2017880&id=1465997112
no teda baby, máte pravdu, vonku je riadna kosa... malá spinká, idem navariť, požehliť... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dadu, imis, nie je tam vedľa vás nejaký voľný byt???? že by som sa nasťahovala a aj ja chodila na maškrty :slight_smile:
4. nov 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, aj mna tu čaka žehlenie :angry:
4. nov 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a najhoršie je, že mi znova ide práčka... takže aj keď požehlím, zajtra ma to čaká znovu :frowning2:
4. nov 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok