Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

klauduska
5. nov 2009

fion...tak krasne ste sa vyspinkali s malym.....super...len tak dalej... 😉

veru vladzem,semtam ma zaboli,ale da sa..... 😉

fiona8
5. nov 2009

klaudi a kde mas nove fotky svojho maxi bruška? 😵 😵

klauduska
5. nov 2009

fion....aktualne pridane z minuleho tyzdna...tento tyzden musim pofotit nejake posledne fotecky..... 😉

dominka11
5. nov 2009

no babule, zachvilku sa ideme nachystat a odchádzame na očkovanie. tak držte palce, nech to kubka moc nebolí 😒 😉

anjelikbambulka
5. nov 2009

ahojte kočandy,

to čo je za počasie... hrúza... boli sme doobeda vonku a sme riadne premrzli 😒 😒 😒
malá teraz spinušká, od 12,00, uvidíme, dokedy...

anjelikbambulka
5. nov 2009

domi, dúfam, že kubík to zvládne v pohode... a pichajú ho do jednej nožičky či obidvoch?

anjelikbambulka
5. nov 2009

klaudi, máš krásne brušinko 🙂

retaux
5. nov 2009

Jáj, táto mrcina zase skapína 😠 😠 😠 Všetko mi tu naťahuje asi hodinu. No nejdem si ja radšej ľahnúť 😀

Ste mi pripomenuli s tými bruškami - ja keď som čakala Lucku, tak som každý deň chodila do Tesca na melóny a sa mi potom smiali, že či si nesiem jeden pod tričkom a druhý v taške 😀 😀 😀 A ledva som sa s tým brušiskom do tej bedne pre melón zohla. Vždy som niekoho otravovala 😀 A po takej výdatnej melónikovej večeri som v noci 9x na záchod chodila 😀

Dadu, to ti teda závidím ten grapefruit - mne už brucho trčí riadne 😕 Dúfam, že to takto nepôjde rýchlo aj ďalej. Ale zase kilečká idú pomaly dole 😒 Ja som pri Lucke zacítila prvé pohyby v 16tt - ale to ma sestra upozornila, že mám sledovať bublinkovanie v brušku 😵

Aj my by sme teraz chceli ísť na 3D. Vtedy sme neboli, lebo sa nám nechcelo do Hlohovca trepať. Ale zase my so zisťovaním pohlavia budeme čakať až do mája.

retaux
5. nov 2009

Dominka: budeme na vás myslieť 😉

Anjelik: práveže mne sa zdalo vonku fajn dnes, nie moc zima.

😲 😲 😲 Teraz som s hrôzou zistila, že mám brucho asi také ako Klaudi v 23tt 😲 😲 😲 Idem sa hanbiť do kúta 🙄 😔

retaux
5. nov 2009

A vy čo ste sa ma zľakli? 😨

klauduska
5. nov 2009

ahoj Luci,

s tymi melonami.... 😉 😀 Aj mna sa kazdy pyta,ze to tam skryvam a ja si furt robim srandu,ze som zjedla melon a zabudla ho pozut.... 😀 😀 😀 Takze ty si mala melonovu zravost???Ktovie co Ta chyti teraz pri druhom....

A s tym bruskom...-vobec sa mi minule nezdalo,ze by si nejake brusko mala,skor sa mi zdalo,ze si pochudla,do tvare.....Mne zasa rastlo velmi pomaly,v pohodke som do 5-6 mesiaca oblekla kopu svojich starych veci..... 😅

retaux
5. nov 2009

To som teda asi schudla, lebo aj kg mám menej. Už mi to viacerí hovorili. Veď zase tak ho vidieť až nie je spod bundy, ale je dosť veľké. Už ma niektorí aj podpichovali, že či nebudú dve 😝

Aj mne tak pri prvom tehu.

klauduska
5. nov 2009

nooo luci....clovek nikdy nevie...mate v rodine dvojicky?Lebo my ano a tiez sme sa strachovali ci nebudu dve...Svokra ta by sa vytesovala,ale bol by problem najma s kocikom,postielkami a pod. V tomto 1-izbaku...neviem,neviem..... 😒

retaux
5. nov 2009

Z mojej strany nie sú dvojičky, len z manželovej - on má bratov dvojičky. Takže nám by to hroziť nemalo, ale stať sa to môže aj tak. Teraz je dvojičiek veľmi veľa.

klauduska
5. nov 2009

hm...tak bacha na to,ale to by uz lekar videl na sone,nie???

luci,ty si koho mala pri porode,akeho lekara?Oberta ci Kellnera?

dadadulka
autor
5. nov 2009

helou tehuľky, o čom točíte? 🙂

klauduska
5. nov 2009

o dvojickach dadi.....nehrozi u VAs?

dadi pocuj,ty mas brata,ze?Je to ten co chodi vedla do vchodu za babenkou???

dadadulka
autor
5. nov 2009

u nás mala starká dvojky a potom aj ujo 🙂

dadadulka
autor
5. nov 2009

klaudi mám a asi je to on

dadadulka
autor
5. nov 2009

poznáš ju?

klauduska
5. nov 2009

Uuuu,tak to by ste mali ine prekvapenie,keby mate dvojky,cooo?Vies si to predstavit? 😅

dadadulka
autor
5. nov 2009

teraz veru nie, uf to by bol iný zaberák 😀 😅

dadadulka
autor
5. nov 2009

baby boli sme s drobcom vonku, no teeeda ten mi dáva zabrať, fučím ešte teraz 😀 😀 😝
chcel ísť dole z koča, tak som ho dala, že nech si trošku pobežká, ale som netušila, že aj ja si riadne
´pobežkám´ 😀 😀 😀

klauduska
5. nov 2009

ja len ze ci to je on,lebo sa mi zdalo,ze si tu s nim raz sedela na lavicke a myslela,ze je to tvoj bracho....
babena je iny vykvet...asi je po mame.... 😀 😀 😀

veru,to by si mala iny " ficak"..... 😕

dadadulka
autor
5. nov 2009

jáááj klaudi ani nevrav, to by bolo na dlhé rozprávanie, ale keď si niekto nedá povedať... 😠 😠 😠

dadadulka
autor
5. nov 2009

jéééj peknučké 🙂 🙂 🙂 takú špirálku som aj ja chcela malému, len som ju nikde nevidela

klauduska
5. nov 2009

ta spiralka je strasne zlatucka....vyuzijeme aj do autosedacky aj do kocika....hadam.... 😉

dominka11
5. nov 2009

ahojte babulky, tak očkovanie mame za sebou, zuzi očkovali nás do obidvoch nožičiek a pred tým mu chudáčikovi natahovala predkožku, aj to plakal, ho to bolelo 😖 ale spinká už, aj poobede spal, tak hadam bude dobre.
klaudi, krásne hračky 🙂 inak aj ja som lucke hovorila, že nevyzera ani ako tehotná, že pochudla 😉 takže šup šup pekne papat 😀

imis
6. nov 2009

Ranecko Vrable!

Domi a preco mu doktorka natahovala predkozku? 😲 😲 😲 Ved drobcek nema este ani rok,co sa mu do toho bantuje? To ku komu chodis? Ma to sokovalo uplne.
Tehulky,aky pekny debat ste tu mali,ze dvojicky? 🙂 No a keby aj boli? Hlavne,ze budu zdrave! Ved neviete,kedy sa vam ta laska venovana do deti vrati. Moja kamaratka zo zakladnej (finalistka Miss SR 1999) ma teraz trojmesacne dcerky dvojicky. Hovorila,ze zo zaciatku sok,ale teraz je aj rada. A recht ma-ked budu take krasne ako ona,budu sa zivit modelingom a tatko s mamkou staroba zabezpecena 😀 Len to vy nahajte na Pana Boha 😉 😀 😀 😀
"Vchodarky",kto to byva oproti nam,neviete? Siiiiiiiiiiiiiiiiilno nem dobry pocit mam.
Dada a bracho co,za kym? Do susedneho vchodu? Preboha,hadam len nie? 😕 😨 ☹ Ci za niekym inym? 😀 😀 😀
Klaudi,krasne hracule. Aj ja som sa tesila z hraciek ako mala a Tobino-spiralku ignoruje doteraz a hrazdicka mi stoji v kute uz mesiac.Dlho ju nevyuzil.Asi ju hodim na net. Tobca viac bavia hrnce,varechy,mobil,ovladac............. 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre