Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zabga88
9. nov 2009

Dobré ránko sa praje 🙂

vonku je riadna hmla 😒 musim malu budit do skolky som zvedava ako na tom budeme 😲

imis
9. nov 2009

Ranecko Vrable!
Klaudi,Magdus,ale ste si tu vcera pokecali pekne. Klaudi,pockaj do 17.11. Maly sa narodi na 20 vyrocie neznej a tusim mas aj maninky vtedy,tak to vybuchas vsetko naraz,hm? 😉 😀
Magdi,co ta to takto tyraju na zime? Dones z domu elektricky ohrievacik a nechat na seba teplucko fukat.
A vikendik bol aky? My sme boli vcera tatka nasho povzbudzovat na minilige,ale moc to nepomohlo.Vykon slabucky,aj sme prehrali,macimu to chalani dali vyzrat,tak sme mali nedelu ako po pohrebe. Do vecera ho to hryzlo.Esteze ma taku chapajucu a milujucu manzelku 😀 😀 😀
JAj babule a co vam poviem-sak to je radost taniere a hrnce spinit teraz,linka je furtem furt cista. Este mangel na zehlenie a ....................... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

retaux
9. nov 2009

Ahojte!
Klaudi: že 40tt 😲 Teraz máš povinnosť sa tu každý, každučký deň ukázať, aby sme vedeli, či už náhodou nerodíš. Rozumiš?! 😉

Zabga: to tam teda máte podmienky na prácu 😖 Ja som vždy ľutovala tých ľudí z tržnice, čo tam predávajú, vždy boli zababušení, že im trčal len nos a oči. Fakt si radšej dones z domu ohrievač nejaký.

Imis: ty si to teraz riadne užívaš, čoooooooooooo? Toľko voľného času máš, keď nemusíš riad umývať, že? 😀

zuzu80
9. nov 2009

dobre ranecko 😉

klaudi, normalne cumim ako to straaaasne rychlo ubehlo, to tvoje tehulkovanie, v dnesnej dobe to takto rychlo frci? 😕 Zeby som to skusila aj ja???

Imis, manzela treba silno chvalit, za nepodareny vykon, moze vacsinou pocasie, kriva palubovka, na figu rozhodca, zle osvetlenie, nekvalitna lopta....nieze si prida este nejaky trening na vyse...napr. cirou nahodou vo stvrtok 😅 😅

Zabga, tak to ja by som v takej kose nemohla pracovat....ja som silno teplomilna 😎

imis
9. nov 2009

Cau Luci!
Ze vahas,ja uz mam vianoce 😀 Ale co s tou horou siat na pranie,susenie,zehlenie? Ked neni problem,najdeme si ho,nie? 😀 😀 😀

retaux
9. nov 2009

Ej, veru ešte by mohol nejaký vynálezca aj samostatnú žehličku vymyslieť. 🙂

zuzu80
9. nov 2009

ja uz poskulujem po tomto 😀 😀
http://domacnost.sme.sk/c/3106570/prvy-automati...

imis
9. nov 2009

Cau zuzi,sme sa nejak minuli. No hentoho panka na zehlenie minule testovali (som kukala v case osobneho volna na STV2 😀 ) a bola som silno velice sklamana. Tu koselu musis tak nachystat a sponovat,a natahovat,ze za ten cas mas ozehlene dve. Nem dobry vynalez. Nerozumiem tomu,ze v dnesnej dobe este nikto nic take samozehliace nevymyslel.Kludne by toen pristroj mohol byt taky velky ako pracka,by sa tam nastavili parametre a uz by len poskladane padalo do kosa na bielizen 😅 😔

zuzu80
9. nov 2009

svatka, ale to vies preco este nikto nic poriadne nevymyslel.....lebo vacsinou zehlia zeny a zena si povie, ked treba ozehlit 100 kosiel, najdem si nejaky serial a budem pri nom zehlit......keby mali zehlit chlapi, tak si lahnu na gauc, ruky zlozia za hlavu a urcite by do mesiaca utekali na patentovy urad so samozehlickou

inak dik za radu, napisem Jeziskovi, nech nezhana 😀 😀 😀 😀

anjelikbambulka
9. nov 2009

Ahojte babulky...
Mám trošku času, Emmka mi spinká... Ráno sme vstávali zavčasu, lebo sme museli zaniesť malej moč na kontrolu, tak som ju ešte dala trošku spinkať...

Imis, nooooo, ja som minule kukala, lebo sa mi zdalo, že si to ty... Ale nebola som si istá 😉 😉 😉 Tak som sa radšej neozvala... Ale už sa polepším a nabudúce po tebe vyštartujem 😉 🙂 😉 Len dúfam, že to budeš naozaj ty 😀 😀 😀

A blahoželám k umývačke... konečne, čo?! Môj manžel o nej stále sníva, ale mňa to zatiaľ nejak neláka... Máme maličkú kuchyňu a potom by som sa v nej už fakt nemohla ani pohnúť...

zuzu, to čo za pomocníka si objavila? ja našťastie košele žehliť nemmusím, manželík nosí v robotke maskáče... Len občas uniformu a to ožehlím...

klauduska
9. nov 2009

Cafte babule!!!

luci...tak sa poslusne hlasim z tepleho domova..... 😉 🙂 Ale vcera mi veru uz vsetko jedno nebolo,od 18,00 som mala akesi bolesti v podbrusku,2 krat na velkej (ale nie hnacka) a ledva som sa hybala ako to bolelo.....V noci to akosi preslo a dnes je uz dobre.....Manzel uz stresoval ci si to neni kontrakcie,no a co ja viem,ked som ich este nezazila??? 😅 Ale to by ma asi inak bolelo,nie?Co to mohlo byt?Uz sa to blizi???

Prave inak varim,uvidime co z toho bude,lebo som si to akosi vymyslela len tak....tak som zvedava.... 😕

zuzi....no,rychlo veru rychlo.....Mozes to vyskusat,Eliska by sa urcite potesila bracekovi alebo sestricke... 😉

imis....tak s umyvackou spokojnost velika???Aj my sa chystame,ked sa prestahujeme...sa uz tesiiiim!!!

imis
9. nov 2009

Klaudi,jasne ze chystacka. Tak do toho 17. nevydrzi Filipko? 😅 Ale ved on vie,kedy sa ma narodit.
a z tych pocitov nemaj boja Klaudi. Zmiesane pocity ma kazda mamina,ci prvo,druho,treto,stvrto rodicka,vzdy je to ine a vzdy su tu tie "pocity". Ja som najviac stresovala pri tretom 😎 😅
Jaj a k stahovaniu-vcera na dverach inzerat,ze vymanim trojizbak za dvojizbak+ doplatok 14000 €. Reku bedo,vezmime to,sak to parada.Nemusis kupcu hladat,len vymenis,doplatis a byvas. Ale tak ma zrusil ako ziadost na byt(ved aj bola 😀 ),ze on nikam nejde z nasho utulneho bytiku. Co mi tu vraj chyba-mam tu detsku,obyvku,kuchynu,spalnu,kupku,wcko,balkon,skvelu dadu susedu a ci si myslim,ze tam ma nieco ine caka!? 😕 A aby on teraz prerabal a z penazi sa vyhadzoval,ked ja som na materskej,to ze by mu muselo riadne vrndzat.
Uz je z neho mestan jak repa-prist z robotky,gaucik,telka a fajrooont 😀 😀 😀 😀 😀 😀

klauduska
9. nov 2009

imis....mam pocit,ze asi nevydrzi,ale ved mozne je nakoniec vsetko,nie?Tak najvacsi stres pri tretom.... 😅 No pekne....ja ani neviem do coho idem...... 😒

pocuj imis...a uz teda niekto oproti Vam byva?Lebo z vonku to tak nevyzera..... 😒

imis
9. nov 2009

byva klaudi-zuzulkina dcera.

klauduska
9. nov 2009

pockaj-myslis zuzulovu z vedlajsieho vchodu???

imis
9. nov 2009

no veru klaudi aj ja som si povedala pockaj................ 😀 😀 😀

klauduska
9. nov 2009

ty kokso a co ona bude samostatna jednotka???A to tam ide byvat s pratelom alias dadinym bratom??? 😕

imis
9. nov 2009

Veru bude samostatna jednotka,sak dospela je,doma asi nem dobre bolo............ 😔

klauduska
9. nov 2009

hm,tak to verim,sa cudujem,ze pri takej mame vydrzala az doteraz.... 😀 😀 😀

prave mi dosiel monitor dychu...... 🙂

imis
9. nov 2009

No super klaudi,tak sa monitoruj,ci este dychas 😀 Ale nie,samoska ze si pocka na Filipka. Vybava uz kompletus?

klauduska
9. nov 2009

hej,hej...pre monitor sme sa rozhodli len minuly tyzden....ked sestrinej kamoske zomrel malicky 3 mesacny... ☹ ☹

imis
9. nov 2009

No to je sila 😲 😲 😲 To by som isto aj ja hned kupovala monitora.

klauduska
9. nov 2009

si o tom nepocula?Davali to aj v spravach.....baba je z Meleku....
No,tak sme si hned povedali,ze clovek minie na ine sprostosti a takto budem mat aspon pocit,ze som preto nieco spravila....

A co robi Tobinko???Spinka?

imis
9. nov 2009

Nepocula som o tom. V poslednom case ani nepozeram spravy. A ked idem pozriet na net,taketo tam nie je,len co robi Dzurinda a spol. Takze ani som len netusila.
Tobi spinka. Moj syncek radostny. Spava 2 a pol hodky doobeda a 2 a pol poobede. Nech mu panbozko zachova dobre zvyky 😀
A kde su vsetky dievky dnes?

klauduska
9. nov 2009

tak to este dobre spinka,nie???Veru,len nech mu to vydrzi co najdlhsie.....Chces byt na RD az do konca?

Veru neviem,kde sa dnes vsetky zasivaju...... 😠 Ani ada sa tu nejak dlho neukzala.....ktovie ci je uz jej maly zdravy.....

zabinka
9. nov 2009

Caute, caute kecalky!!!! 😉

Tak, klaudi, este kinderko? No ved este trosku casu mate. Ale tasku uz mas zbalenu, nie?

imis.... takze mas novu kamosku, co? Len dufam, ze na kamosky z konika popri nej nezabudnes, aj ked my Ti riady neumyvame. 😉 😀

klauduska
9. nov 2009

Cauko pracantka!!!

tak ako v praci,da sa???Taska zbalena uz dost dlho na prikaz manzela....takze pomaly je aj prachom zapadnuta..... 😒

imis
9. nov 2009

Zabi,ved kukni,keby tu klaudi nebola,sama si tu pisem. Len ci ste vy nezabudli! Co je dnes modry pondelok? 😀
Klaudi,chcem zostat na RD az do uplneho konceka.Lebo uz som sa poucila. Samoska,ze to nejdem odprisahat,lebo ak bude mat drobec cca 2 roky,bude zdravy a pritrafi sa nejaka super robotka,ze waaau,tak pojdem,ale inak e-ee. NIKDY VIAC od 15 mesacneho dietatka prec.

imis
9. nov 2009

Klaudi-vybalit,preprasit,zabalit! 😀 😀 😀

fiona8
9. nov 2009

ahojte
prave som dovysmazala baklažán, mnam mnam 🙂
boze neviem co by som robila, keby sa Jurinkovi daco stalo... ☹ ☹ Klaudi nestras, uz aj idem pozriet aj ja tie monitory.....
pocujte...dava sa daco fararovi,ked sa krsti babatko?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre