• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

9. decembra 2017 
Zuzi,ak nas Fritzovci neodmietnu :pensive: :grinning: :grinning: :grinning: budem rada takejto particke :wink:
Dnes "sluzis" v Chrobakovi?

Luci,na co sa vam to vsetkym stalo? Preco prave dnes sa musi upratovat.Jaaaaaj baby no vidite! Uz mam vycitky!
Idem aspon pracku a umyvacku zapnut,nech umlcim svedomie :grinning:
10. nov 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pozerali ste na prvej strane ten album "super kočík" :grinning: Viem si predstaviť, aké by boli reči vo Vrábľoch, keby sa tu niekto s takým ukáže :grinning: :grinning: :grinning:
10. nov 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Imis, tak particka na ples, dohodnuta, uzavreta, uz len zhodit do siat a mozeme sa plesat :grinning: :grinning: :grinning:

Ano dnes sluzim :wink:
Idem okuki kocik
10. nov 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ten kocik je GENIALNY! Keby mam jedno dieta,idem okamzite do toho.Nech sa malomestiakom trosku zdvihne tlak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Luci,poskulujes po nom? :wink:
10. nov 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čo už ja. Ja už nie, ja skôr budem asi zháňať niečo, na čom bude ochotná sa voziť Lucka, lebo ona ani za svet pešo :angry: Iné deti už aj zabudli, čo je kočík a ona sa stále vozí. Ale keď bude druhé mimi, tak niečo budem musieť vymyslieť, alebo ju dovtedy odučiť.
10. nov 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Svatka,na ty co budes zhadzovat,listie? Ten spinning je uz na tebe riadne vidno.Postavicka jak lusk! :wink:
Len Maruska,teda ja, by mohla trosku poobkrajovat z bôcikov :grinning: Ale sak do februara to vybavime :slight_smile:
10. nov 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Načo zhadzovať? Treba vybrať tie správne šaty, ktoré rafinovane skryjú nedostatky a klady zvýraznia :grinning: Ja som síce také ešte nikdy nikde nevidela, ale...
10. nov 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj kocik je ze silno praktikus...to by som nasadla na bicykel u nas na vystrkove a raz-dva som v centre mesta :grinning: :grinning: :grinning: Na cyklo elastaciky by som nahodila suknicku, bluzocku a bola by som zas stylova mestska mamina na prechadzke s kocikom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ale taketo vychytavky, asi prestanem na tohto pejka modreho chodit, bo tehotenstvo tu uteka straaasne rychlo, kociky hyper,super moderne, orgazmus pri porode....no a potom neprilahnite manzela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. nov 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzu :grinning: Vidím, že si už-už nalomená, tak šupito vypočítať plodné dni a plodiť a plodiť a plodiť :grinning: :wink:

A ja sa idem pustiť do toho vysávania a utierania prachu. Tak práci česť :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. nov 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
UPRATANE!
10. nov 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. nov 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Svatka,vydrz do plesu,nech nemas ranne nevolnosti vecer. Potom sa mozete do toho pustit. Takto o rok rodis a mozeme spacirovat po meste,hm? :wink:
10. nov 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafte babule!!!

Hlasim sa!!! :wink:

Co Vy tu dnes preberate??,upratovanie-silne,presilne.....plodenie,zhadzovanie kileciek.... :confused: :confused: :confused: To bude pocit,ked ja zhodim toto melonove brusko.... :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
10. nov 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domi...aj vy mate angelcare?A ktory,je ich viac typov...My mame AC300...dufam,ze budeme spokojnejsie spavat...... :wink:
10. nov 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cau Klaudi,tak este si v domove?

Stretla som v meste Lucky. No co ste nakupili Lucky? A este aj zuzku anjelika aj s malou emmkou bambulkou.Zuzka je velmi sympaticke stvorenie,moze byt do partie :grinning: :grinning: :grinning:
Zhanala som taniere (vo Vrabloch!!!! :confused: ) No a tak som aj dopadla. Ak budete mat niekto v blizkej dobe cestu do ikei,dajte vediet babulky. Ja vam uz potom poviem co a ako :wink: :grinning:
10. nov 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
imis...veru domka...tu je najlepsie... :wink: :slight_smile:

taniere?Ti je terza malo,ked nalozis do umyvacky zistis,ze nemas na co nakladat,cooo?A nic sa ti nepozdavalo alebo si ani nezohnala,ze kde....

My tak lahko do ikei asi nepojdeme... :unamused:
10. nov 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
imis o dva tyzdne idem do Ikea :wink:
10. nov 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu,ty si ale mas...... :unamused:
10. nov 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klaudi, neboj o chvilu si bez melonika, Filipko sa aklimatizuje na tomto svete.....nalozite ho do jeho super vozitka a mozte vyrazit smer svet...ak budes kojici matka, tak bufac, mas stale so sebou :wink: Si pamatam ako dnes, prvy nakup v Ba...som iba kojila, vsade kde sa dalo sadnut :grinning: :grinning: :grinning: som bola ako opalena spoluobcianka z osady :grinning: :grinning: :grinning:
10. nov 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm,bodaj by si mala pravdu...rada by som sla do BA,aj nasich pozriet na Inchebu na Vianocne trhy,ale este si to vobec neviem predstavit ako budeme fungovat.... :unamused:
Takze mliecny bar stale so sebou-to je velka vyhoda.... :wink:
10. nov 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Imis: a to si tie taniere v jednote zháňala :grinning: No ja som nahádzala do košíka asi tak 4 jogurty a utekaláááááááá k pokladni. Tam som zistila, že je otvorená len jedna a skoro som tam odpadla a tak som si čupla k vozíku a pomaly stála v rade. Ale keď som išla domov, nebolo mi všetko jedno. Pri každom strome som chcela grcať :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dnes je nafigu deň. :rolling_eyes:

Jáj, kojenie preberáte? Tak to som si veľmi užívala. Len mi je doteraz ľúto, že som tak málo Lucku kojila :cry: Ale ten pocit je neopísateľný aj keď tie bolesti boli niekedy také, že som až plakala pri kojení (ale len na začiatku).
10. nov 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hotofka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ufff taaak som sa napráskala, že asi prasknem... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile:
10. nov 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
luci, moooja, ešte ťa kvária nevoľnosti? heš, heš...
10. nov 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
partička sem, partička tam, plesy, róby, zhadzovanie kíl... :astonished: :confused: :confused:
som v správnej téme??? a môžeme sa s vami - alias smotánkou - my ako pospolitý ľud, bavkať? :confused: :grinning: :grinning:
10. nov 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dadu: veď čo my bruchane. Nás sa už nič netýka. :grinning:
10. nov 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kojenie... ja som drobca kojila cca. 2 týždne :pensive: :pensive: aj s krvavými bradavkami :pensive:
fčul cítim, že kozy furt pracujú :grinning: :grinning: tak uvidíme... :grinning:
10. nov 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moje pracovali aj vtedy aj teraz a teraz boliaaaaaaaaaaaa :angry: Ja som tiež s jednou aj krvavou kojila, ale zaťala som zuby. Ale potom na poradni, keď mala Lucka 3,5 mesiaca nič nepribrala vôbec, tak mi prikázala dokrmovať a tak som sa ešte mesiac trápila odsávaním, aby mala aspoň raz za deň moje a v noci som jej dávala moje a ostatné som prikrmovala. Dúfam, že teraz to bude lepšie.

Aj tebe ide tak pomaly kôň? :angry:
10. nov 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tiež :angry: čo s ním je??? :unamused:
10. nov 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru luci aj v jednote som taniere zhanala.Ale jeden stoji 60 korun :confused: Tak nech si ich nechaju!
Cau dada a co dobre si varila?
10. nov 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuj,to co je s tym konom,strasne pomaly mi ho nacitava!!!Na porazenie!!! :angry: :angry: :angry:

Tak Vy babulky taketo problemy s kojenim.To je dnes uz normalne umenie a zazrak,ked niekto ma mliecko a dlho koji......Dufam,ze budem patrit medzi tie svetle vynimky a pojde nam to..... :unamused:

ja som dnes ako lemra,lemrava....az jeden suflik som upratala a tod vsio.... :confused:
10. nov 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok