• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

24. augusta 2015 
ani len mini cloviecik....ale aspon som sa s nikym nemusela delit o hracky a do sytosti skakat na tampoline a jazdit na smykalke :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. nov 2009 o 08:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
To co robi ten kon? Namiesto odoslania odpovede ma to hodi na 1. stranu :angry:
11. nov 2009 o 08:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte zienky! :wink:

Martinko vam velmi pekne dakuje za gratulacie a posiela pusinku. Kona sme radsej nechali doma schovaneho, aby bolo dost snehu, ked pojdeme na dovolenku, talze sa ospravedlnujem, ale tento rok to budete musiet vydrzat bez bieleho kona. :sunglasses:
Inak sa tak hrdo niesol do skolky s plnymi rukami cukrikov a cokoladky pre pani ucitelky, skoro praskol od pychy
:grinning:

Tak to vazne nikto nema zaujem o materske centrum? Keby take nieco fungovalo, ked boli nasi malicki, tak ja by som tam bola furt. Co uz teraz s takymi velkymi?

A vy kaskaderky, co? Ved to sa aj zle cita a nie este to aj zazit. Len si pekne vsetci davajte pozor, aby sa vam nic nestalo.
11. nov 2009 o 10:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a zuzu v tom centre to máš ty nastarosti? alebo kto? :confused:
11. nov 2009 o 10:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Halooooooooooooooooooooooo,kde ste vsetky? Zas pridete o 14:00? :frowning2:
11. nov 2009 o 11:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
11. nov 2009 o 12:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aj ja sa priklanam ku gratulacii a vsetkym Martinkom prajem vela statsticka,lasky a zdravicka :slight_smile:
11. nov 2009 o 12:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte kočky,

aj my želáme všetkým Martinkom všetučko najsamlepšie :slight_smile:

práve som dobalila, emmka spinká... už len čakáme na ocinka, kým príde z robotky a huráááá na oravu...
11. nov 2009 o 12:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj zuzka....a na ako dlho idete? Uz sme sa dlho nevideli?
11. nov 2009 o 12:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nooo, adi, máš pravdu... prídeme späť v nedeľu... príde s nami aj sestra, ostane u nás týždeň, tak si aspoň povybavujem veci, keď bude s malou
11. nov 2009 o 12:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dufam,ze sa este uvidime kym ja pojdem na Liptov :wink: Prajem vam stastnu cestu.
11. nov 2009 o 12:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte zienky
dakujem za pochvaly, nas Jurinko naozaj rastie ako z vody :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: juuuj krasny je :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
gratulujem Martinkovi....skoda,ze neprisiel na koniku :wink: tu u nas stale prsi..boli sme na hodku vonku....jooj a som taka unavena, ani kava nepomaha :unamused:
skoda,ze to mami centrum nie je blizsie...hned by sme dofrcali :frowning2:
11. nov 2009 o 13:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vcera bola u nas kamaratka tak nas mal kto konecne pofotit....inak nehovorila som Vam co som vykonala? chcela som pridat plno novych foto a karta sa mi zasekla v PC .... NEJDE vyttiahnut :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: baby to vy takto padate? a ten vyraz telacie nozky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ja som nepadla, potkynam sa, mne sa nejako zle motaju nohy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Marianka a esteze sa nic nestalo babatku ked si sa skotila :confounded: :astonished:
inak ta Ordinacia........no poviem Vam uz sa mi to nem paci....same umrtia babatiek a rodiciek a vcera este henta hysterická čurina...no mala som dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused: ja prepinam na panelak
11. nov 2009 o 13:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte!
V prvom rade želám Martinkom všetko naj, naj, najlepšie. :wink:

Ja som dnes už NR obehala a zajtra idem znova - mám poradňu.

Fion: Jurko vám rastie do krásy :wink:

Anjelik: šťastnú cestu.

Imis: no škoda, my sme už boli dnes v MC, tak snáď niekedy inokedy ťa tam stretneme :wink: Ale dnes tam bolo dosť detí. Aj Svoradinku sme stretli.

A pridávam sa do klubu padajúcich. MM sa mi vždy smeje, že ja som jediná, koho pozná, ktorá sa dokáže strepať na zem na rovnom chodníku a cez leto :grinning:
11. nov 2009 o 14:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby, este raz vsetkym dakujem za nasho Martinka.

svoradinka a tvoj Matko je tiez Martinko? Ak ano, tak sa aj my pripjame ku gratulaciam a prajeme mu vsetko vsetko najlepsie. :wink:

fion... pridaj fotky aj sem na konika. Ja nie som registrovana na facebooko a nechce ma to pustit pozriet tie fotky. Aj ja sa chcem pokochat takym malinkym krasnym babatkom. :wink: :dizzy_face:
11. nov 2009 o 14:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj zabinka.....ano aj nas MAtko je Martinko....a dakujem vam tiez za gratulacie.

fion...ani ja nie som na facebooku,tiez by som si rada pozrela foto. :wink:

Luci...tak to si sikovnica,ked stihas aj Nr obehat a este aj zajtra,aj napriek tomu ze ti je este zle. No dnes tam bolo naozaj vela deti,to bolo po prvykrat,ked tam bolo plno,odkedy tam chodim.
11. nov 2009 o 14:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ok baby skusim :wink: inak Adka obdivujem Ta.....ze bez muzika vydrzis tak dlho.....ja sa stale stazujem, smutno mi je a to chodi ,len na 3tyzdne....a Tvoj nebude doma ani na Vianoce :frowning2:
11. nov 2009 o 14:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No to všetko stíham vďaka takým zlatým babkám, aké máme. Dnes strážila jedna Lucku v MC a zajtra bude druhá doma :dizzy_face:
11. nov 2009 o 14:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A dneska sa nám Klauduška neozvala :confused: Žeby už silno tlačila v NR?
11. nov 2009 o 14:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
luci vsak, take babky su na nezaplatenie! Aj my mame take a veru si neviem predstavit, ze by sme ich nemali. :confused:
11. nov 2009 o 14:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Fion...nie nebude,to budu prve Vianoce co nebudeme spolu :cry: Zvladam to celkom v pohode mozno by to bolo o nieco horsie keby som musela chodit do prace a deti do skoly. Ale ten ocko chyba mne a aj detom. Ale ubehlo nam to velmi rychlo,este vyse dva mesiace budeme sami a uz je doma. Ale ja aj teba odbuvujem,je to tiez dost,ked ste sami,ze. Ale aspon ste si vzacnejsi.

Luci...tak to mas super,ze tu mas babky. Lucka ti spinka?
11. nov 2009 o 14:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
adi musime sa drzat.....ale neda sa to vzdy...vcera ked sme skypovali som plakala :cry: jajaj je toho dost....
dala som fotky :wink:
11. nov 2009 o 14:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeeej nadherne fotky....a Jurko je krasny chlpacek :wink: Esteze je taka moznost,ze mozme skypovat a sme skoro kazdy den v kontakte.
11. nov 2009 o 14:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Teraz spinká.

S chlapmi je veru zle, ale bez nich ešte horšie. Ja som hotová, keď môj ide na jeden deň preč. Už sa bez neho nudím :sweat_smile:
11. nov 2009 o 14:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
asi tak luci....a najhorise dni su tie prvve kym si zvykneme,ze sme sami. :frowning2:
11. nov 2009 o 14:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
veru...prve minuty ked odchadza.......a potom uz zaciname same gazdovat.... :cry:
my neskypujeme kazdy den, iba asi 2x do tyzdna, lebo Ivko nema vsade kde je signal na net....Adi a Tvoj mm je kde presne?
11. nov 2009 o 14:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fionka, maly je uz riadny chlapisko :wink: Rastie vam ako z vody!!!!

no baby, ja vas obdivujem vsetky, co mate muzikov takto prec. Ja si to neviem predstavit ako by som to pri 2 detoch a praci vsetko stihala. Fuuuu, to ba bola ina makacka!!!
11. nov 2009 o 14:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zienky idem ja uz po Tomaska do skolky...tak sa majte a pekny dnik :slight_smile:
11. nov 2009 o 15:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
papaaaa :wink:
11. nov 2009 o 15:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok