Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzu80
11. nov 2009

ani len mini cloviecik....ale aspon som sa s nikym nemusela delit o hracky a do sytosti skakat na tampoline a jazdit na smykalke 😀 😀 😀 😀

imis
11. nov 2009

To co robi ten kon? Namiesto odoslania odpovede ma to hodi na 1. stranu 😠

zabinka
11. nov 2009

Ahojte zienky! 😉

Martinko vam velmi pekne dakuje za gratulacie a posiela pusinku. Kona sme radsej nechali doma schovaneho, aby bolo dost snehu, ked pojdeme na dovolenku, talze sa ospravedlnujem, ale tento rok to budete musiet vydrzat bez bieleho kona. 😎
Inak sa tak hrdo niesol do skolky s plnymi rukami cukrikov a cokoladky pre pani ucitelky, skoro praskol od pychy
😀

Tak to vazne nikto nema zaujem o materske centrum? Keby take nieco fungovalo, ked boli nasi malicki, tak ja by som tam bola furt. Co uz teraz s takymi velkymi?

A vy kaskaderky, co? Ved to sa aj zle cita a nie este to aj zazit. Len si pekne vsetci davajte pozor, aby sa vam nic nestalo.

danielahamar
11. nov 2009

a zuzu v tom centre to máš ty nastarosti? alebo kto? 😕

imis
11. nov 2009

Halooooooooooooooooooooooo,kde ste vsetky? Zas pridete o 14:00? ☹

svoradinka
11. nov 2009

Ahojte 🙂

svoradinka
11. nov 2009

Aj ja sa priklanam ku gratulacii a vsetkym Martinkom prajem vela statsticka,lasky a zdravicka 🙂

anjelikbambulka
11. nov 2009

ahojte kočky,

aj my želáme všetkým Martinkom všetučko najsamlepšie 🙂

práve som dobalila, emmka spinká... už len čakáme na ocinka, kým príde z robotky a huráááá na oravu...

svoradinka
11. nov 2009

ahoj zuzka....a na ako dlho idete? Uz sme sa dlho nevideli?

anjelikbambulka
11. nov 2009

nooo, adi, máš pravdu... prídeme späť v nedeľu... príde s nami aj sestra, ostane u nás týždeň, tak si aspoň povybavujem veci, keď bude s malou

svoradinka
11. nov 2009

dufam,ze sa este uvidime kym ja pojdem na Liptov 😉 Prajem vam stastnu cestu.

fiona8
11. nov 2009

ahojte zienky
dakujem za pochvaly, nas Jurinko naozaj rastie ako z vody 🙂 🙂 🙂 juuuj krasny je 🙂 🙂 🙂
gratulujem Martinkovi....skoda,ze neprisiel na koniku 😉 tu u nas stale prsi..boli sme na hodku vonku....jooj a som taka unavena, ani kava nepomaha 😒
skoda,ze to mami centrum nie je blizsie...hned by sme dofrcali ☹

fiona8
11. nov 2009

vcera bola u nas kamaratka tak nas mal kto konecne pofotit....inak nehovorila som Vam co som vykonala? chcela som pridat plno novych foto a karta sa mi zasekla v PC .... NEJDE vyttiahnut 😠 😠 😠 😠 😠 baby to vy takto padate? a ten vyraz telacie nozky 😀 😀 😀 😀
ja som nepadla, potkynam sa, mne sa nejako zle motaju nohy 😝 😝 😀 Marianka a esteze sa nic nestalo babatku ked si sa skotila 😖 😲
inak ta Ordinacia........no poviem Vam uz sa mi to nem paci....same umrtia babatiek a rodiciek a vcera este henta hysterická čurina...no mala som dost 😝 😒 ja prepinam na panelak

retaux
11. nov 2009

Ahojte!
V prvom rade želám Martinkom všetko naj, naj, najlepšie. 😉

Ja som dnes už NR obehala a zajtra idem znova - mám poradňu.

Fion: Jurko vám rastie do krásy 😉

Anjelik: šťastnú cestu.

Imis: no škoda, my sme už boli dnes v MC, tak snáď niekedy inokedy ťa tam stretneme 😉 Ale dnes tam bolo dosť detí. Aj Svoradinku sme stretli.

A pridávam sa do klubu padajúcich. MM sa mi vždy smeje, že ja som jediná, koho pozná, ktorá sa dokáže strepať na zem na rovnom chodníku a cez leto 😀

zabinka
11. nov 2009

baby, este raz vsetkym dakujem za nasho Martinka.

svoradinka a tvoj Matko je tiez Martinko? Ak ano, tak sa aj my pripjame ku gratulaciam a prajeme mu vsetko vsetko najlepsie. 😉

fion... pridaj fotky aj sem na konika. Ja nie som registrovana na facebooko a nechce ma to pustit pozriet tie fotky. Aj ja sa chcem pokochat takym malinkym krasnym babatkom. 😉 😵

svoradinka
11. nov 2009

Ahoj zabinka.....ano aj nas MAtko je Martinko....a dakujem vam tiez za gratulacie.

fion...ani ja nie som na facebooku,tiez by som si rada pozrela foto. 😉

Luci...tak to si sikovnica,ked stihas aj Nr obehat a este aj zajtra,aj napriek tomu ze ti je este zle. No dnes tam bolo naozaj vela deti,to bolo po prvykrat,ked tam bolo plno,odkedy tam chodim.

fiona8
11. nov 2009

ok baby skusim 😉 inak Adka obdivujem Ta.....ze bez muzika vydrzis tak dlho.....ja sa stale stazujem, smutno mi je a to chodi ,len na 3tyzdne....a Tvoj nebude doma ani na Vianoce ☹

retaux
11. nov 2009

No to všetko stíham vďaka takým zlatým babkám, aké máme. Dnes strážila jedna Lucku v MC a zajtra bude druhá doma 😵

retaux
11. nov 2009

A dneska sa nám Klauduška neozvala 😕 Žeby už silno tlačila v NR?

zabinka
11. nov 2009

luci vsak, take babky su na nezaplatenie! Aj my mame take a veru si neviem predstavit, ze by sme ich nemali. 😕

svoradinka
11. nov 2009

Fion...nie nebude,to budu prve Vianoce co nebudeme spolu 😢 Zvladam to celkom v pohode mozno by to bolo o nieco horsie keby som musela chodit do prace a deti do skoly. Ale ten ocko chyba mne a aj detom. Ale ubehlo nam to velmi rychlo,este vyse dva mesiace budeme sami a uz je doma. Ale ja aj teba odbuvujem,je to tiez dost,ked ste sami,ze. Ale aspon ste si vzacnejsi.

Luci...tak to mas super,ze tu mas babky. Lucka ti spinka?

fiona8
11. nov 2009

adi musime sa drzat.....ale neda sa to vzdy...vcera ked sme skypovali som plakala 😢 jajaj je toho dost....
dala som fotky 😉

svoradinka
11. nov 2009

jeeej nadherne fotky....a Jurko je krasny chlpacek 😉 Esteze je taka moznost,ze mozme skypovat a sme skoro kazdy den v kontakte.

retaux
11. nov 2009

Teraz spinká.

S chlapmi je veru zle, ale bez nich ešte horšie. Ja som hotová, keď môj ide na jeden deň preč. Už sa bez neho nudím 😅

svoradinka
11. nov 2009

asi tak luci....a najhorise dni su tie prvve kym si zvykneme,ze sme sami. ☹

fiona8
11. nov 2009

veru...prve minuty ked odchadza.......a potom uz zaciname same gazdovat.... 😢
my neskypujeme kazdy den, iba asi 2x do tyzdna, lebo Ivko nema vsade kde je signal na net....Adi a Tvoj mm je kde presne?

zabinka
11. nov 2009

fionka, maly je uz riadny chlapisko 😉 Rastie vam ako z vody!!!!

no baby, ja vas obdivujem vsetky, co mate muzikov takto prec. Ja si to neviem predstavit ako by som to pri 2 detoch a praci vsetko stihala. Fuuuu, to ba bola ina makacka!!!

svoradinka
11. nov 2009

zienky idem ja uz po Tomaska do skolky...tak sa majte a pekny dnik 🙂

fiona8
11. nov 2009

papaaaa 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre