Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zabinka
13. nov 2009

vyzera, ze v NR na porodnici maju dnes rusno...... Tak aj druhemu Filipkovi prajeme vsetko dobre 😉

zabga88
15. nov 2009

no ahojtee žienky!

musela som nás hladat až na 3 strane. tak sup, sup písat 😉

dominka11
15. nov 2009

šup na prvu stanu 😉

retaux
16. nov 2009

Dobré ráno!
A kde ste boli všetky tento víkend? (teda, okrem Zuzu, ktorá bola v Tatrách) Nikto sa tu ani len neukázal 😀

V sobotu som stretla Klaudikinho mužíčka, taký bol šťastný, prešťastný 😵

retaux
16. nov 2009

Ale nooooooooooo! Veď sa tu už niektorá ukážte!

zabinka
16. nov 2009

Dobre ranko sa praje! 😉

retaux
16. nov 2009

No hurá 😀

dadadulka
autor
16. nov 2009

dobré ránko žienky 🙂 😉

imis
16. nov 2009

Caute herecky.

Tak sa chvalte-aky bol vikend? Pockajte,naranajkujem sa,lebo sa mi neda pisat

imis
16. nov 2009

No uz som tu. Uz ste vsetci prec? Vikend bol baboletovsky,nie? Normalne som mala naladicku ze juchuuuu.Dnes je uz slnko zase prec 😢 a este aj pracovny week zacal. Ale zajtra je sviatok.Pracujuce zienky su doma,my dovolenkujuce budeme mat doma muzickov,takze spokojnost vseobecna,nie?

zabinka
16. nov 2009

imis, dobru chut 😉

My sme veru mali prudko pracovný vikend 😅

zabinka
16. nov 2009

imis spopkojnost vseobecna, len keby sa dalo, aby som kohla byt aj dnes doma. Asi chcem vela, co?

imis
16. nov 2009

Zabi ved toto.Germani,ked maju sviatok v utorok,automatikus je v pondelok volno. Sa nikto ani nebavi o tom.To len u nas su ludia tyrani takto. V pondelok sa rozbehnes,v utorok pauza a v stredu odznova rozbiehacka 😖
A co ste pracovali cez vikend?

zabinka
16. nov 2009

ale, konence som po dlhsom case poriadne upratala, pracka sa nezastavila, zehlila som, chlapci vonku hrabali listie, mm dokoncoval zapteplenie a tak. Chcela som si nabehnut, lebo zaktra chcem zacat robit vianocne oblatky, ci som od minuleho roka nezabudla. 😝
A co vy?

zabinka
16. nov 2009

Germani to maju teda dobre vymyslene. Ked uz ti nasi vsetko preberaju zo zapadu, preco nemozu aj nieco dobre prevziat? 😠

dominka11
16. nov 2009

dobre ranko babulky 🙂 tak víkend bol dobry, vytancovaní sme, svalovka poriadna, ale dobre bolo 😉

imis
16. nov 2009

No cau parketova tigrica.Fotky uz mame nahodene v albume-z plesu myslim 😉
No ved toto zabi-somariny zapadniarske mame,ale toto nepreberu za nic na svete 😠

zabinka
16. nov 2009

ahoj domi, takze parketovi levi spokojni? To je super!!! 😉

imis
16. nov 2009

Boze,tam mal byt otaznik Domus. Fotky uz mame nahodene v albume?????????????????????
My sme na ziadnom plese neboli 😀

dominka11
16. nov 2009

joj baby, od svadby sme nikde neboli ( myslím v noci ) tak sme si to užili 🙂 o 4 sme došli domov, ale poviem vám ja by som tam vydržala aj do 8-mej 😀 😀 akurat ma každu chvilku napadlo, či jakubko je v poriadku, či buva...ved to poznáte.
fotky ešte nemam, zabudli sme fotak doma, ale dnes ich hadam budem mat, tak večer, ak sa mi podarí hodím 😉

dominka11
16. nov 2009

ja som pochopila 😀 😀 aj ked až na 2. prečítanie 😝

imis
16. nov 2009

To je dobre,ze bolo tak super. Tak podte aj na mestsky,hm?

zabinka
16. nov 2009

imis, vy sa chystate na mestsky, co? Ste s nim spokojni?

dominka11
16. nov 2009

ja by som hned išla 😉

imis
16. nov 2009

Sme s nim velmi spokojni. Je to jeden z najlepsich(ak nie najlepsi) na ktory chodime.Ma to uroven a ak sa najde dobra particka,nema chybu. Pritom vobec nie je snobsky,alebo papalassky,ako by si mnohi mysleli.

dominka11
16. nov 2009

ja som ešte na mestskom nebola, takže nevím. ale ak je dobra partia ako imis hovorí a dobre hraju, tak musí byt všade dobre 😉

zabinka
16. nov 2009

ja som tusim uz dva roky na nom nebola, tak preto sa pytam. 😉
jaj, baby, tusim na mna volaco lezie a nie je to manzel. 😀 Nejako ma skriabe v hrdle a zacinam kaslat. Len dufam, ze nic neperenesiem na deti.

dadadulka
autor
16. nov 2009

ej vy plesové maniačky, nemdráždite... 😀 😀 😀

zabinka
16. nov 2009

fuj, ja dnes pisem ako Tatar!!! 😠 To asi preto, ze sa mi nic nechce!

dominka11
16. nov 2009

dadu, že 19tt. zachvilku vám povedia, čo sa to tam skrýva v brušku 🙂 chcete vediet či bude prekvapko?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre