• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

24. augusta 2015 
autor
luci téééda k vám už ježiško takto zavítal :slight_smile: tak do pohody bez nehody :wink:

zuzu veru, už aj to sa raz skoro stalo :grinning: :grinning: malý si pamätá :grinning: :grinning: :grinning:
20. nov 2009 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
luci a ako vyzerá to new car? hoď obrázok, nech okukáme :wink:
20. nov 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takôto:
http://opel-zafira.autobazar.eu/20-dti-16v-elegance-id925631.html

Aj farba je čierna. Keď budete potrebovať truhlu odviesť, tak sme k dispozícii :grinning:
20. nov 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hmmm... fajné, priestranné :wink: že truhlu, ty dorota jedna :grinning: :grinning: :grinning:
20. nov 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci sumne vozitko, vyzera ooobrovske, teraz by sa vam dvojicky hodili.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

dadu, tak toto ti neverim, ze ty by si zabudla obed navarit :grinning: :grinning: , sak ty nakopnes rano vrtulu, upraces, ozehlis, trojposchodovu tortu upecies, komplet obed navaris, popritom na konovi zlozis dve - tri basne a o 11.00 si vysmiata, ze nemas co robit :wink:
20. nov 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: zuzu tak teraz si ma taaaaakto pobavila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

kiežby to tak aj bolo... :grinning: :wink:
20. nov 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aaach jaj... poďme my len na kávičku, ak už chlipkáte, tak sa pridávam :slight_smile: :slight_smile: :wink:
20. nov 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadu, dobre ze hovoris, kavicka mi chyba, uz aj idem na tooo
20. nov 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute hviezdice!

Dnes mam doma cely Manschaft,len tatko smolko zaraba eurace. Trepali sme sa rano s detmi k zubarovi do Surian,prideme tam a ze dovolenka! Ze DOVOLENKA? :angry: :angry: :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,tak teraz ich uz do skolky nedam a caka ma nadherny den :sweat_smile:
Luci-paradny darek ste si dali k vianociam.Tak uz nemusite poziciavat.Zbalite,nasadnete a frcite a ako zuzi povedala,vozit tam dve deti,to je o nicom. Len sa pekne rozrast :wink:
A co som este chcela? Jaj,ved stara otazka-co varite?
20. nov 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzicka,kedy ides do tej ikei? Priniesla by si mi prosim "par" veci? :sweat_smile:
20. nov 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
buduci vikend, idem svatka.....napis si zoznam a posli mi ho :wink:
20. nov 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
vy uz ake rozbehnute :confused: a ja furt len takto :rolling_eyes:

luci, no super darcek k vianociam. Jedneho casu sme aj my snivali o zafire, ale ..... sak hadam sa nam raz sen splni.
20. nov 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beries si auto od Gulasovcov? Tak poslem zoznam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. nov 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, berieme manzelove velke afto, segru a deticky nechavame doma :wink:, tak sa neokunaj so zoznamom :grinning: :grinning:
20. nov 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave mi prislo potvrdenie ucasti na seminar na 28.11. do BB, tak neviem-neviem ci sa Ikea neposunie o tyzden :confused: Juj ale sa tesim, uz som si myslela, ze na mna zabudli :unamused:
20. nov 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No do kelu,pomalicky som okresavala zoznam. A na kolko ides na vylet do BB? :wink:
20. nov 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na jeden den, to je iba celodenny seminar aerobik, tesim sa viac jak na Mikulasa :grinning: :grinning: :grinning:
A sak naco okresavas, pokial nechces komplet obyvacku priniest s drobnostami typu taniere, pohare, obrusy, deky, dekorejsn si nerob starosti, nakupime, prinesieme rovno k dveram......Len teraz neviem ako terminovo...skusim zabojovat za zajtrajsok :wink:
20. nov 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Maji ja dám dnes pokoj hrncom, máme od včera, ale cez víkend by som tohle chtěla sprobíren:
vyzerá to chutne :wink:

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=6748
20. nov 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dada,ja pojdem,ked pridu New kids on the block :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. nov 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vybehla som od chalanov na chvilen do mesta a stretla som zuzku so svori.Ci mi verite,alebo nie,svoradinku som vobec nespoznala :pensive: :sweat_smile: Ignoracia totalis,pokym mi chuda sama nevbehla do zaberu,ze :"Ja som svoradinka!"
Moja vina,moja vina,moja prevelka vina.....................
20. nov 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jáááj to je tvoja srdcofka :grinning: a ja že chlapci zo street :grinning: :grinning: tak nič...
20. nov 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
oki babule, idem... prajem vám pekný jesenný víkend papapapapa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. nov 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!

Imis....nemusis sa ospravedlnovat,ja som sa uz davno chystala, ze ked ta stretnem ze ta oslovim,lebo ja ta uz davnejsie poznam z videnia. :slight_smile: :wink:
20. nov 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte, čafte...

emmka zaspala, idem hodiť obed a trošku s vami poklebetiť... dúfam, že nie ste všetky off :wink: :wink:

luci, šumné autíčko ste si kúpili... Fakt by mohli byť aj tie dvojičky... :wink: :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
keď ich už spomínam, počuli ste o tomto?

http://tvnoviny.sk/spravy/regiony/v-bratislave-sa-narodili-trojcata-chlapci.html

majka, ani ja dnes nevarím, od včera máme koložvársku kapustu... tak mám veget... ale ten recept od dadu vyzerá dobre... asi vyskúšam niekedy...
20. nov 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no asi som presne vysthla moment, keď všetko obedujete, čooooo?????
20. nov 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Ďakujeme za pochvaly autíčka. A to som vám ani neprezradila, že je 7-miestne. To už by ste mi neželali dvojičky, ale rovno štvorčatá :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: Ale aspoň vidím, aké ste super kamarátky a ako mi doprajete :grinning: :grinning:

Veru, veru ten recept od Dadu vyzerá perfektos :slight_smile: Hneď sa mi slinky zbiehajú (aj keď som práve po obede :sweat_smile: )

Imis: ty sa nečuduj, že si Svoradinku nespoznala. Ona vyzerá úúúúúúúúúúúúplne inak ako na fotke, ktorú si sem zavesila. Neviem, neviem, či nenapíšem adminovi, že nás tu zavádza :grinning: :grinning: :grinning: :wink:

A my sa dnes chystáme znova do NR k sestre - robí nejaké seansu :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak idem ešte "super náročné" pagáčiky z lístkového cesta urobiť :grinning:
20. nov 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci....pekne auticko a to az sedem miest ma super,takze ak tentokrat nevidu dvojicky tak mozno na treti krat ano :slight_smile:

Ja na vsetkych fotkach vyzeram uplne inac ako v skutocnosti. A ta fotka v pase je len rok stara,takto som vyzerala pred rokom. A aj v alube mam nejake foto a tam tiez vyzeram uplne inac. Ja ked chodim k zubarke ta ma nikdy nepoza a pyta sa ze kto som,ze vobec si ma nemoze zapametat :confused:
20. nov 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Svori :grinning:
20. nov 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci a uz idete na novom auticku do NR?
20. nov 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok