• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

24. augusta 2015 
dobre ranko :slight_smile:

Klaudi, tak vitajte doma :wink: Filipko je prekrasny, ja som nemohla z fotiek spustit oci, take dokonale miminko :dizzy_face:
Tak drzim palce nech zltacka ustupi a nech vam vsetko klape tak ako ma :wink: :slight_smile:

Idem si uvarit kafendo, ranajky som uz zbufetila a padim zas do NR :unamused:
23. nov 2009 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Klaudi: tak super, že už ste doma :wink: Filipko je fešáčisko preveliký, zlatučké bábo. A neboj, budeme držať silno palce a výsledky budú určite OK :wink:

Dadu: ty tento týždeň asi ideš na veľký uzv, čoooooooooo? Tešíš sa?
23. nov 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fion: a vám to včera ako dopadlo? Jurko poslúchal? Čakáme fotky. :wink:
23. nov 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ranecko Vrable!

Klaudi,davas drobkovi aj cierne uhlie? S Tobusom sme tiez museli po tyzdni na kontrolu zltacky,ale hodnoty uz boli OK. Davali sme mu doma cierne uhlie na odporucanie lekarky.
A veeeeeeeeeeeeeeeelmi ta obdivujem,ze si to tam vydrzala do soboty.To klobuk dolu.Ja by som uz bola hospitalizovana na psychiatrii.
Fion,aka bola slava velika? Uz dopapaj zakusky a hod info,hm? :grinning:
Dada,susedko maly uz ma velky fototermin tento tyzden? No,to sme zvedaviiiiiiiiiiiiiii............... :wink:
A kocky,co inak nove takto po vikende. V nedelu zacina advent. Vence uz robime?
23. nov 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
luci ideme veru tento týždeň :dizzy_face: teškám sa :dizzy_face: :dizzy_face:
23. nov 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dada a kedy,ktory den? Nech ta mozeme potom vypocuvat :grinning: :grinning: :grinning:
23. nov 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Maji a aká som ja zvedavááá... :grinning: :grinning:
joj advent sa blíži, my sme v sobotu skočili do NR, že nejaké dárky pokuki... akurát malému sme niečo
pokúpili, hračôčky :slight_smile: v hypere som nejaké fajné kolekcie vzala, juj tam je ale výber mňam...
musím ich niekam dobre schovať, aby nebolo po nich ešte skôr ako Vianoce prídu :grinning: :sweat_smile:
23. nov 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zajtra? pozajtra? popozajtra? :grinning: :grinning: :grinning:
23. nov 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, tak ja som nakoniec nešla k čifimu v stredu, ale musela som dnes. a veru nepotešil ma :unamused: volačo mam na vaječníku a ešte aj choru viete čo :sweat_smile:
23. nov 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No do kelu domus a Cifi ti nasadil aj liecbu? Juj,rychle sa daj do poriadku,Verner veru nebude rad :grinning: :grinning: :grinning:
A co ti nasiel cystu?
Dada,ved jasne,ze som zvedava,sak tot male mimisusedko,len cez stenu vzdialene.Sak to ma ako moje zaujima :wink: :grinning:
23. nov 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: ale Majka... :grinning: čo Verner, dôležitá je teraz domi, nach sa pekne vylieči :wink:
23. nov 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sak to som podla spravnosti aj napisala,ale ked ja myslim uz aj na tych chlapov zaroven :grinning: :grinning: :grinning:
23. nov 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Co robite? Ja balim vianocne darceky :sunglasses:
23. nov 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jéééj aj ja sa už teškám na balenie darčekov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ja si práve ohrievam papaníčko, veď čo iné by tehotná robila :grinning: :grinning: len na jedlo myslím :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. nov 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Len si daj dadu.Teraz je dobre,ked nemusis brusko stahovat :wink:
23. nov 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ej veď si aj dám, len potom keď sa na váhu postavím, nestačím sa čudovať :sweat_smile: :astonished:
vtedy si poviem, že ako je to možné, veď toľko veľa ani nezjem... :grinning: :grinning: :sweat_smile:
23. nov 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
domi a kdeže si zdúchla...? poď a povyprávjaj nám ako si sa s gyndošom dohodla... :slight_smile:
23. nov 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani sa na vahu nestavaj.Len u dokiho. A to povies,ze si prave jedla :grinning:
Rozmyslala som,co kupim sisterke a jej drahemu do Germanska na vianoce a lala,co som nasla
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4509247

Hned som aj objednala,nech sa vodia :wink:
23. nov 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fíha, to je dobrééé... :wink:
23. nov 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: už som myslela, že to budú fazole :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. nov 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dada,tebe sa tie fazulky nejako moc lubili,ze na ne nevies zabudnut,co? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. nov 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru baby, čo verner :grinning: :grinning: ale jemu nakazal, že sa ma natierat tiež. najlepšie volala som to mame a ona povedala, že oni maju to iste :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
nebolo to dobre vidno, či je to cysta alebo čo, ale pred 3týž. som bola na preventívke a nič tam ešte nebolo. a včera ma neskutočne niečo pichalo v brucho...

zduchla som veru, malý mal zas záchvat, baby ja neviem on je od toho očkovania ako vymenený...predtým mi toto vôbec nerobil a ked čítam o tých rizikách očkovania...Už teraz sa bojím MMR.
23. nov 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning:veeelice... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. nov 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
imis, no toto by som aj ja segre mala kupit :slight_smile:
idem hodit kafe, kto sa prida?
23. nov 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
domi práve pre tie riziká som ja nedala žiadne iné očkovania, okrem povinného...
23. nov 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: domi radšej už nič nepíš o kauze gyndoš, bo si tu malého zobudím :grinning: :grinning: :grinning:

a imis ty už tiež na to nereaguj... :grinning: :grinning:
23. nov 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja bohužial ano, zakedy som sa o to nezačala zaujímat, tak som si myslela, že ako dobre som urobila...
23. nov 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smiešne??? :grinning: :grinning: :grinning:
23. nov 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
domi nehnevaj sa na tehotnú trúbu, ale so mnou ti tak mávajú hormóny, že až...
23. nov 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nehnevam, neboj :wink:
23. nov 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok