• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

24. augusta 2015 
Veď toto je na tom to najstrašnejšie. Ja si to chcem užívať a zrazu sa len prebudím a týždne a mesiace sú za mnou a ja som si nič neužívala :sweat_smile: :grinning: Niekedy rozmýšľam či to takto vždy letel ten čas alebo až keď sa Lucka narodila. :frowning2:
26. nov 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
až keď sa Lucka narodila :grinning: , ani ja som pri druhom nevedela ako beží čas a toď už bude mať 4 :cry:
26. nov 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pofotíme :wink:

asi aj vtedy to tak letelo, len sme to inak prežívali ako teraz, nie sme už samé, viac povinností... :slight_smile:
26. nov 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dani,ja citam a tot uz budem mat 4! :confused: Tak si vravim,ze kedy si mala tretie? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
No je to jasne-treba mi spat!
26. nov 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak my už padáme, ideme k našim papa :sunglasses:
26. nov 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: no imis, ja neviem, radšej si sama urči diagnózu :grinning: , kludne by som aj tretie mala ale ked ja chcem babu :sweat_smile: , už ďalšieho chlapa by som asi neprežila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. nov 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, Dadu.
26. nov 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau dadu,uzite si starych rodicov!
26. nov 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zienky :slight_smile:

Veru veru,ten cas strasne rychlo uteka a ja budem mat o chvilku doma prvacika a maleho skolkara :wink:
26. nov 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caaaaaaaaauko svori a kde si ty?
26. nov 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak tu som....ale v poslednej dobe som taka unavena ze sa mi vobec ale vobec nic nechce.......a doobedu som bola v MC.
26. nov 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ved so si vcera vsimla,ze si taka posmutnela. Ci to sa mi len zdalo? Ako bolo v MC? Lepsie ako vcera? :slight_smile:
26. nov 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj vcera aj dnes bolo fajn......ale vcera bolo viac deti dnes ich bolo menej.............no som smutna,z toho ze nemam doma mm a je nam vemi smtno....a aj praca ma desi,hlevne tohaldenie nejakej dobrej prace.
26. nov 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja vás už opúšťam. Ahojte!
26. nov 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorry za to moje pisanie.....ach boze to je priznak tyhc rokov co som doma a asi aj na ocne budem musiet ist :grinning: :grinning: :grinning:
26. nov 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Luci :slight_smile:
26. nov 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svori,chces pracu tu,ci aj by si bola ochotna dochadzat?
26. nov 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj cukrusky :wink:
seminar ukonceny, poprosim strucny vycuc z dnesneho dna na konovi, ale najskor sa idem najest lebo ani Cenkovej deti nikdy nepocitili taky hlad ako mam momentalne ja :slight_smile:
26. nov 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som bola aj ochotna dochadza ak by vyhovoval pracovny cas.....kedze tu nemam nikoho kto by mi deti braval zo skolky skoly a mm do marca bude prec a on by asi len-tak tak stihal skolku.
26. nov 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zuzi...ten vycuc ti napise imis...ona je v tom dobra :slight_smile:
26. nov 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi,zase sme preberali vianocne darceky.Padlo tu aj niekolko nazornych ukazok,ale este nikto nie je na 100% rozhodnuty. Cas uteka rychlejsie po narodeni deti a niektori sme tu taki nevyspati,ze nam z toho rapka(vid ja).
Dada a ja uvazujeme nad stahovanim vdaka nasim susedom,co kazia moralku v ociach nasich deti a daniela tu na nas skusa recepty,ktore sme si museli podrobne prehliadnut,lebo nam to neslo do lebky,ako sa da taka krasa spravit.
Svori hlada robotu,je z toho smutna a ty sa zasivas na seminaroch :grinning: :grinning: :grinning:
26. nov 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super zhrnutie......imis kazdy den napises taketo zhrnutie aspon nebudeme musiet preklikavat a vsetko citat,ked tu niektora z nas nebude :wink:
26. nov 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasne svori,ved za to som tu,nie? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. nov 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasneeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. nov 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
imis, ty si poklad, ponizene dakujem :wink:

dobre darceky, este nebudem riesit, varenie, pecenie a ine kuzla v kuchyni tiez nie, so stahovanim vam pomoct, mozem jedine tak ze vam zozeniem stahovacie auto a silneho chlapa :wink: Svori, sak nebud smutna, mozno si robota najde teba :wink: :slight_smile:
26. nov 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A zuzi,kde si? Ved jedz tu pri nas :wink:
26. nov 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj,tu si :sunglasses:
26. nov 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co by sme tu bez teba imis robili :slight_smile: basnicky krasne pises,zhrtia perfekne...no co ktomu dodat...ja sa na teba ani z daleka nechytam :wink:
uz som tuuuuuu, znova silna ako Pepek namornik, lebo bol spenaaaaaaaaat :grinning: :grinning:
svori,sak kto sa na mna chyta? 180 cm,to hocikto nedokaze.Este Tobino sa kolien zachyti,ale inak.........
26. nov 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok