• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

24. augusta 2015 
autor
aké je menu? :grinning:
30. nov 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej ahoj dominika :wink: esteze ma nevidi jakubko, ani kavu by si si nemohla vychutnat :fearful:
30. nov 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale ženy no veď no... šak niekto už má aj medovníky napečené, priznajte sa :grinning: :grinning: :grinning:
a mne by sa patrilo aj okná umyť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale kašlem teraz na ne, budem sa vyžívať až na jar :grinning: :wink:
30. nov 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam napecene medovniky z minuleho roku, take sumne nazdobene, ktore sa mi podarilo uchranit pred najazdom kobyliek....mam ich ako rezervu keby som tento rok nestihala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Okna??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Dada silna srandistka :wink:
30. nov 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadu, cesnaková polievka a zapekané cestoviny :wink:
zuzi, musime nabuduce vyskušat, či sa ešte bude bat :wink:
30. nov 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám okná umyte :grinning: :grinning:
30. nov 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čau domi, mám pre teba napálené to cd-čko...
30. nov 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki dakujem :wink: zajtra sa môžme stretnut.
30. nov 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasné... mám tu segru, tak pôjdem von aj s ňou...
30. nov 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, aspon nás zoznámiš :wink:
30. nov 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko sa praje :slight_smile:

anjelik včera si sa mi asi zdravila ale neskoro som ta registrovala prepac :frowning2:

no a je tu december o chvilku mame vianoce a vonku pocasie ako šiši :angry: trochu by radsej snezit mohlo nie dááážď :( no fuj

mala chodi do skolky snazi sa zvyknut si včera si vraj uz zdobili stromcek tak bola hotova :slight_smile: sa velmi tesila vravela ze v skolke uz maju váááááánoce :grinning:

ozaj baby mame 25percentnu zlavu na všetko keby ste nieco potrebovali a mame strasne vela tovaru :wink:
1. dec 2009 o 06:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobré ránko :slight_smile:
1. dec 2009 o 06:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ranecko!

Ledva som sa vysotila z postele. To pocasie ma uz zacina na stare kolena ubijat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Dnes nas caka voll im stress den. Ideme s chalanmi k zubarovi :sweat_smile: Asi najlepsie dopadne prehliadka Tobinovi :grinning:
Zabga,ty si tu uz polstorocie nebola,som rada,ze si sa ozvala a ze Viki si zvyka na skolku. Uz to bude len lepsie neboj :wink:
1. dec 2009 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bré ránko!
Včera bol deň blbec, tak dúfam, že to dnes bude lepšie :cry: A ja mám od rána takú na ništ náladu :rolling_eyes:

A vy čo nemôžete spávať, keď tu tak zavčasu strašíte? A potom sa tu celý deň nikto neukáže.
1. dec 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci a sto takoj den blbec? Co sa dialo? Keby aj co,jasne,ze dnes bude lepsie,len nekukaj von z okna,lebo pocasie je na depku :unamused:
1. dec 2009 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bolo toho viac, ani sa mi nechce písať o tom. Ale čo už, musia byť aj také dni.

Ej veru, nemať dnes dieťa, tak sa zahrabem do perín a nevystrčím odtiaľ ani nos. Aj jedlo by som dnes oželela :rolling_eyes: Nechcete si dnes niekto Lucku požičať :sweat_smile: :zipper_mouth:
1. dec 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babule hlásim sa do klubu :frowning2: nálada na bode mrazu, malý mrnčí,jak keby ho za to platili,
k tomu toto otras počko :frowning2: :frowning2: jaaaaaj... chcem slniečko, chýba mi energia z tej žeravej gule...
1. dec 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
luci detto...
1. dec 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a včera bolo asi niečo vo vzduchu, ja som zas mala bojovú náladu, keby mi niekto dal do ruky
veľké kladivo, nezostane kameň na kameni :frowning2: :angry: :pensive:
1. dec 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mali by sme sa nejako rozveseliť :slight_smile: :wink:

Maji hoď niečo do pľacu :grinning: :wink:
1. dec 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No u mňa sa to celý deň zbieralo, zbieralo a nakoniec som veru večer vybuchla ako granát :frowning2: Lucka si to odniesla najviac, aj ma to potom mrzelo, ale bola včera ako 100000000 čertov :angry:

Každý deň s ňou idem doobeda do mesta (za každého, každučkého počasia) a poobede ju tiež nenechávam doma aj včera sme v tom fujačisku boli na prechádzke v meste - popozerať stromčeky. No na ona ako odtrhnutá z reťaze. :angry: A to si neviem predstaviť, čo by robila, keby je zatvorená celý deň doma. :unamused:
1. dec 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
veď to... ja tiež veľa preglgnem, predýcham, ale potom sa to všetko nakopí a vyštartujem...
a spúšťačom je obvykle nejaká somarinka :pensive:

sú aj také dni, ubránime sa im...? sme len ľudia...
1. dec 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kočky, preč so zlou náladou, idem hodiť kafé aj s maškrtkou, pridáte sa...? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

a našla som ftípek :grinning: :grinning: :grinning:

V posteli vyčíta žena mužovi: Vidno, že si učiteľ, samá prestávka!!! :grinning:
1. dec 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bry den sa praje :wink:

dnes kasleme na problemy :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=BMVhRHqTG70

idem si aj ja uvarit kafendo a tusim aj horalka hadze na mna neodolatelne usmevy :slight_smile:
1. dec 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dada,ja som vcera uz len cakala,ci vybehnes ty,alebo ja,ked slahnuti oproti trieskali dverami :grinning: :grinning: :grinning:
Ja som momentalne v stave najradsej opustit tento panelak a este radsej mesto :sweat_smile: No a najsamradsej krajinu. Musim kontaktovat sestru,keby sa dalo,nech je to cim skor,pokym chlapci nemaju este take pevne priatelstva a partie,lebo potom sa uz nepohneme.
1. dec 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ukradla som nitrankam:

Nový riaditeľ kancelárie po komunálnych voľbách sa zoznamuje s kolektívom:

- Tak, ododnes budeme pracovať podľa nového poriadku:

Pondelok - oddych po víkende.

Utorok - príprava na pracovný deň .

Streda - pracovný deň .

Štvrtok - oddych po pracovnom dni.

Piatok - príprava na víkend.

Sobota a nedeľa - víkendové voľno.

Na to sa ktosi z úradníkov ozve s tichým roztrpčeným komentárom:

- A to akože v stredu sa tu dokedy budeme zadrbávať?
1. dec 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Maji aj nám niečo rezervuj, prosííííím :sweat_smile:
a susedia...??? :angry: no veľa nechýbalo :unamused: nemajú rozum :rolling_eyes:
1. dec 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dada budem na teba mysliet.Uz v byte nic neprerabajte,ziadne investicie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Dadus,nevies? Oni su len v podnajme? Prosim povedz ANO :grinning:
1. dec 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ÁNO, ale dokedy...???
1. dec 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ha,to by sa dalo zariadit..................... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. dec 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok