Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zabinka
4. dec 2009

Vidim, ze sa tu uz vo velkom zvikendnieva, tak aj ja vam prajem krasny vikend a nech nikoho Mikulas neobide. 😉

Joj, uz sa tesim na tie svietiace detske ocicka!!!!!

zuzu80
4. dec 2009

Zabinka ako? Uz je Martinkovi lepsie?

zabinka
4. dec 2009

ale ano, este kasle, ale uz vyzera byt v poriadku. V pondelok ideme opat do skolky.

zuzu80
4. dec 2009

to je dobre a chystate sa aj na besiedku? Eliska je cela bezseba, ze bude vystupovat na podiu...recituje kazdemu koho stretne 😀 😀

zabinka
4. dec 2009

jasne, ze sa chystame. Maly tiez ovlada vsetko za celu triedu a doma recituje ostosest. Ale aj tak su vacsinou ti najmensi najzlatsi. Ja som obycajne uplne namakko.

zabinka
4. dec 2009

Pockaj este, ked to pojdu skusat do kina! To bude pre nich este len zazitok!

zuzu80
4. dec 2009

zabi, sak ja fnukam, ked mi to doma recituje, takze besiedku pravdepodobne komplet celu preplacem 😅

zabinka
4. dec 2009

To si bud ista, aj mne vzdy tecu slzicky a to uz bude siesta (alebo siedma? 😕 ), ktoru absolvujem.

zabinka
4. dec 2009

Ale neboj, budes na Elisku taka pysna, ako nikto na svete. 😉

dominka11
6. dec 2009

pekný večer a šup na prvu stranu, nech sa ráno najdeme 😉

dadadulka
autor
7. dec 2009

dobré ránko 🙂

my už po raňajkách, kuki teleráno 🙂

no tak sa zdá, že budeme musieť behať po úradoch kvôli tomu RP 😒

zuzu80
7. dec 2009

dobre rano 😉

Vinsujem krasny start do noveho tyzdna 😉
Dufam, ze cizmicky boli plne a deticky stastne prestastne 🙂

dadadulka
autor
7. dec 2009

zuzu jasan 😉 asi sme poslúchali, keďže strýčko Mikuláško zavítal aj k nám 🙂
v sobotu sme kuk aj pri úrade, Matúškovi svietili očičká z toľkých svetielok 😵 😵

baby ja som zas experimentovala 🙂 je chutný a dobre vyzerá na stole, asi ho aj na Vianoce
pripravím:

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=19760

zabinka
7. dec 2009

krasne ranko sa praje 🙂

dadu vyzera to super.... mnam

aj k nam zavital Mikulas a taktiez aj k starym rodicom...... zas mame zasoby na cely rok 😀

Dufam, ze aj u vas bolo tak veselo. 😉

retaux
7. dec 2009

Ahojte!
Tak Mikuláš dopadol super - nad moje očakávania. bol u nás doma v sobotu večer aj s anjelom (čerta pre istotu nechali doma 😀 ) a Lucka sa ho vôbec nebála, normálne odpovedala na otázky aj recitovala 😵 Jáj, tešila som sa veeeeeeeeľmi z toho.

Dadu: tak tvoj článok ma hneď takto zrána potešil. Aspoň, že budem mať vyššiu materskú na druhé mimi 🙂

zuzu80
7. dec 2009

Dadi kolacik vyzera fantasticky, mozno aj ja vyskusam na stedry den upiect. Sice sa zastrajam kazde vianoce na to zlate prasiatko ale hlad je svina 😀 😀 😀

Luci, tak to je fajn, ze Lucka sa skamaratila s Mikulasom 😉

imis
7. dec 2009

Ranko Vrable!

Takze strucne zhrnutie:

Mikulas bol v sobotu aj u nas.Bez anjelov,ale zato s malym aj velkym certom.Aron aj zabudol,ci je Mikulasa,alebo Velka Noc. Simi s pocetnym preglganim odrecitoval a Tobi certovi uvalil,ked sa k nemu priblizil.

Sobota vecer- vytiekla nam pracka,podotykam pod prudom,Marcel vo vani,zachranoval,co sa dalo trickom.Dostal ranu,ja pred kolapsom.Pracka ma nesr....,ale strasne sa bojim elektriny a plynu a ked som toto videla 😲
Takze celotyzdnove pradlo,spinave,mokre(ved bolo pekne nachystane v kôpkach na pranie na zemi)sme odnasali na MAnu k nasim prat.

Nedela-vianocne dielne a Mikulas na Mani v kulturaku. Vdaka ti Boze ze nemusim na tej dedine zit!

Vecer- Tobi horucky(dada,dufam,ze Matuska sme nenakazili),bolest usiek,cela noc prebdena.
Pondelok rano Maci zaspal do prace......................

Hlavne,ze je pohoda 😀 😀 😀

imis
7. dec 2009

Dadu,kolac vyzera mnamky,ale na to sa ja neodvazim a s tou spravou o rodicovskom si mi tak zdvihla tlak(ja viem,ze ty za to nemozes 😀 ),ze kavu dnes urcite nepotrebujem. Takze behat po uradoch a este nechodit tam velmi skoro vzhladom k chaotickym situaciam,co budu kvoli tomuto problemu vznikat. Akoze ....................nemam slov.A kedy mozem panie uradnicky vyrusit? Kedy sa spamätaju zo situacie? Viac nekomentujem.

dadadulka
autor
7. dec 2009

Maji ojojoj... takéto veci... 😕 no mali ste perno...
Tobinkovi skoré uzdravko 😉 nech už tie ušká poslúchajú...
ten koláč nie je náročný, trošku sa treba s ním pohrať, ale dá sa... ja som robila škoricovo-orechové
super vônička sa šírila bytom 🙂

a ten RP, no čo dodať, tiež nie som nadšená, plno vybavovačiek, akoby sa jednalo o celý majland 😒 🙄

dadadulka
autor
7. dec 2009

a kávu si daj, netlakuj sa pre prkotinky 😉

imis
7. dec 2009

😀 😀 😀 😀

Radsej si nedam.Este idem dnes ku kamaratom do elektra pracku zhanat.Radsej pockam,ako mi ti pomozu s hypotenziou(nizkym tlakom) 😀 😀 😀
Tobko zaspal-uf,idem trosku vydychnut....

danielahamar
7. dec 2009

Ahojte, takže ja dúfam,ž e keď na ten úrad pôjdem v marci, tak už bude po tom zhone 😉 , teda po tej ich nevedomosti 😀

U nás Mikuláš prebehol v poriadku, chlapci dostali udicu s rybami a boli celý vytešení 🙂 a kooopu sladkosti, ja neviem, či to stihnem aj zjesť 😀

A ináč sme ešte stále chorý, od piatku sa malý vyhádzal a dnes sme boli u mudr. a sme skonštatovali, že sa mu tak prejavila choroba - kašel, sople, sem tam aj teplota 😠 , takže do škôlky si počkáme ešte týždeň a vlastne potom bude chodiť už len týždeň, lebo už zas sú potom vianoce 😅 , bóže ako to letí a ja nič nemám ešte kúpené 😢

imis
7. dec 2009

Dani a co ides v marci vybavovat? Dalsiu matersku? 😀 😀 😀

danielahamar
7. dec 2009

áno, ďalšie predĺženie, od sept. sme chorý už hádam 6-7krát a za tento rok už hádam 15 🙄

anjelikbambulka
7. dec 2009

ahojte kočky,

imis - tak na tvojom mieste by som mala aj ja tlak až na evereste 😉 😉 😉
ja som mala tiež nejaký divný víkend... najprv som sa pohádala so segrou, potom som pokazila žehličku a včera večer aj teplomer 😉 😉 😉 no ale čo už, hlavne že Mikuláš k nám zavítal 🙂

čo sa týka toho rodičovského príspevku, ak som to správne pochopila, ja oň asi žiadať nemusím, lebo ešte v decembri by som mala dostať materskú a od januára rodičovský, takže by to malo byť automatické, nie?!

choručkým detičkám želáme skoré uzdravenie 🙂

a dadu, ten koláčik vyzerá super, asi vyskúšam 🙂

danielahamar
7. dec 2009

anjelik ----- každá jedna, kt. máte nato nárok, musíte podať žiadosť do konca júna2010 😉

imis
7. dec 2009

Caute bambulky!

Som nieco porobila a ze vas idem okuki a tu nic? 3 prispevky? Kam to spejeme?
Anjelik,na ten urad si radsej skoc,uz len ked kvoli oytaniu.Vies ako to je.Nevedomost neospravedlnuje a takto si budes 100% ista. Teda,pokial panie uradnicky budu uz v obraze. 😀 😀 😀
A co hadka so segrou? Ponorkova choroba? Neboj,nie ste same.Ja tu moju germanku cakam ako deti vianoce a ked pride,väcsinou na druhy den sa uz hadame. A ked odide,je mi to luto a zase ju cakam ako vianoce a ked pride,zase sa hadame a ked......................... 😀

anjelikbambulka
7. dec 2009

imis, to presne ako keby si hovorila o nás 😉

retaux
7. dec 2009

Ahojte!
Aj tie mamičky, čo to budú dostávať od mája si musia požiadať? Veď to by malo byť automaticky, že mi ho dajú, keď v máji nastúpim na ďalšiu materskú 🙄 😖

Ako čítam, veselo u vás bolo u viacerých cez víkend. Snáď sa to s príchodom nového týždňa všetko vylepší 😉

Imis: Tobinkovi nech sa rýchlo polepší 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre