• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

24. augusta 2015 
ahoj zuzi, ked ste už odišli, tak potom tam vzadu o tu malu hojdačku. a odkáž TM, že nezapadne, u nás frčí stale :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. dec 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svoradinka kde si bola?Dnes si nebola v MC
10. dec 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
imis, ved ja ta stale čakam a teba nikde.
10. dec 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja halušky tiež nerobím, lebo ja neznášam bryndzáky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. dec 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sak toto domi. Ze mi hanba neni :pensive:
10. dec 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru, veru :grinning: :grinning: hanba ti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. dec 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tobulator spal od 10:30,teraz sa prebudza.Myslim,ze poharik uz nestihnem ani zohriat a drobec zje aj mna :grinning:

Cahojte
kdes te vsetky....ja uz o chvilku budem musiet ist.
ach boze aja ze ste sa stratili...men stale ukazovalolen jednu stranku....aka som ja blba :grinning:
10. dec 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne spi od 12-tej, tak sa tiež zachvilu zobudí.
pa imis
10. dec 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu...dnes som nebola v MC...bola som doma,len som Tomaska zaviezla do skolky. MAtka somnechala u susedky co so mnou chodi do MC. Dnes som si poumyvala konecne okna.
10. dec 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paa imis :slight_smile:
10. dec 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze dnes prisli na rad domace prace.No pekne ja som to robila pred 2 tyzdnami.No neviem dominika ci nas to neprestane bavit.A ako dlho trva kym ti spravi kavu?
10. dec 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano a to som mala v plane az budci tyzden umyvat,ale nejak som dostalal chut a tak som ich dnes umyla....

domi...ked pridem na nastevu tak aj mne spravis nieco na tom dolce gusto...ci ako sa to vola?
10. dec 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu...a Vaneska ti zvykne dlho poobede spat?
10. dec 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, chvilku, voda je za 10s. horuca, za min. máš kavu hotovu.
adi, ok :wink:
10. dec 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hadam stihnem prist kym pojdem prec :slight_smile: Kubko ti este spinka?
10. dec 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stihneš :wink: idem baby aj ja off, upratat ten bordel v kuchyni, lebo za chvilu sa krpec zobudi pa
10. dec 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paaa domi..idem uz aj ja.....pekny dnik :slight_smile:
10. dec 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ahojte,

ale ste sa rozpísali :wink: :wink: :wink: pred chvíľkou sme sa vrátili domov, boli sme v poradni... Emmka má už 6380 gramov a 66,5 cm... Od minulej pred dvoma mesiacmi podrástla 5 centi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: aj sestrička sa smiala, či ju za uši ťaháme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. dec 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, Imis potrebovala by som vedieť, že od kedy do kedy sú v škôlke prázdniny? :wink: lebo sme ešte stále doma, a neviem či pôjde na bud. týždeŃ, teda či sa mi ho na týždeń oplatí aj dať :unamused: ,a by zas neochorel
10. dec 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, zuzi no pekne malá rastie :slight_smile:
10. dec 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
aj ja chcem dolce gusto, ale mm ma schladil,ze ci di viem predstavit,keby ku nam vsetci dosli...dokopy nasi, Ivkovi, + brat so zenou a detmi.....a naplne by sa nam hned minuli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takze nic z toho :frowning2:
dadu
piekla somm dnes tie brum brum labky.....suuu uzasneeeeeeeeeeee........... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mnaaa
zuzka
nas jurko ma 5,3 Kg a to nema este ano tri mesiace.... :astonished: :astonished: :astonished: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
10. dec 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pekné piatkové ránko :slight_smile:

fion teším, teším :wink:

super, super, detičky majú krásne miery, len tak ďalej Jurinko, Emmka :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile:
11. dec 2009 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ozaj, tie orechové rožky sú fajné, odporúčam babule :wink: :wink: a máte to za pár minút :wink:
maji, myslela som aj na teba, ale keďže si mala včera túlavé botky... :grinning:
11. dec 2009 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To vaaaaaaaaaaaaaaaaaaazne dada????? :astonished: :slight_smile: Ty si kamaratka! Dnes sa z domu nepohnem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jaj.......................Dobre ranko zenicky
Zeny zienky zenicky
panenky a panicky
dobry pozor davajte
na mna ze sa divajte
nie je zima ani mraz
no vianocny trh je tu zas
penazenky otvorte
a nase MC podporte :wink:
11. dec 2009 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranecko sa praje!!! :wink:

tak dnes su vianocne trhy? Videla som vcera postavene budky, celkom dobre to vyzeralo.
11. dec 2009 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Ja len na skok, lebo dnes nič nestíham. Len či v takomto hnusnom počasí aj ľudia prídu na trhy popozerať :unamused: Keď všetko stihnem, aj ja s Luckou vybehnem pozrieť.

Majte sa. Ak sa už neukážem, tak krásny víkend všetkým. :wink:
11. dec 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, aj ja som chcela ísť pozrieť, ale však prší :rolling_eyes: a od kedy do kedy sú tie trhy?

imis, vieš mi prosím ťa povedať, teda ak vieš, od kedy sú prázdniny v škôlke? :wink: ďakujem
11. dec 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

fion, emmka bola malinká, keď sa narodila a je to predsa len dievčatko, tie sú menšie :wink:
11. dec 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok