Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zabinka
14. dec 2009

pekne ranko sa praje!

Aj my sa pripajame k ostatnym gratulntom a Jakubkovi k 1. rociku prajeme vsetko len to naj.... 😉

retaux
14. dec 2009

Ahojte!
Ďakujeme vám s Luckou všetkým za gratulácie 🙂 Včera som nejako nič nestíhala. Mali sme plný byt ľudí 😀

Jakubkovi želáme veľa preveľa radosti v živote, zdravie a šťastie, nech robí rodičom len radosť 😉

Ale teda zima na nás udrela. Celkom sa tomu aj teším, veď na vianoce to má takto vyzerať. Ešte toho sniežiku by mohlo troška napadať a idylka je tu 😵

danielahamar
14. dec 2009

Ahojte, neviete či dneska ordinuje Patakyová? už som tam volala 3krát a nikto nič nedvíha 😕

anjelikbambulka
14. dec 2009

Ahojte kočky,

tak ešte raz Kubkovi všetučko najlepšie 🙂

Včera sme boli plávať v tom Hlohovci, je to tam super... Ak by ste chceli pozrieť, je to www.relaxyclub.sk 🙂 😉 🙂
Pridám aj foto do albumu 🙂

imis
14. dec 2009

Ahojte zubrienky!

Velkacovi Jakubkovi zelame k narodeninam vsetko len to najlepsie,hlavne vela zdravia,malo zraneni pri bezkani a vela lasky od maminy a tatina 😉
Filipkovi,nasmu stalemu zakaznickovi vsetko naj. k 1 mesiaciku a Klaudi som rada,ze vcera ten obchodik uz vysiel 😀

Boli sme dnes s Tobkom trosku v NR-mlynarcit. Este bolo malinko ludi,tak sme si v klude pochodili,nikto nas "nehonil" 😀 Dobre bolo,len malo grosov je jaksi vzdy ked sme tam 😀 😀 😀
Dnes mam zasa vybor ZRPS ☹ ,taaaaaaaaaaaaaaakto sa mi nechce.

dominka11
14. dec 2009

ahojte babulky, dakujeme za všetky blahoželania 🙂 a ku včerajším meninam prajeme Luckam všetko naj 😉

imis
14. dec 2009

zuzi 😀 😀 😀 😀 Eliska nema chybu.To muselo byt fakt suche,ked zvieratka nehrali na gitare 😀

imis
14. dec 2009

Babulky a na stvrtok 17.12.2009 16:00 si nerobte ziadn eplany.

Cakame vas v materskom centre na akcii UROBME SI VIANOCE. Bude kapustnica,detsky punc,varene vinko pre dospelych(tak nezabudnite vziat aj manzelov,oki?) Bude fajne,len pridite!!!!

zabinka
14. dec 2009

jej imis, to vyzera super. Ale velmi rychlo splaslo moje nadsenie, ked som zistila, ze vo stvrtok a piatok som v BA. Skoda, uz som sa zacala tesit ☹

imis
14. dec 2009

Do kelu zabinka toto nam nerob. este mas cas zrusit Blavu 😀 😀 😀 😀 😀

zabinka
14. dec 2009

keby sa dalo, tak je uz urcite zrusena. Ale mam tam dvojdnove skolenie na sefstve, takze ucast povinna. A keby si vedela, ako sa mi nechce, takto nas trapit pred vianocami. 😠

imis
14. dec 2009

Zabi,ved oni vam chcu urcite tucne obalky staby vianocne darky odovzdat,neboj 😀

imis
14. dec 2009

Fiiiha,ze 14:14. O hvilku mi milacku bude klopat na dvere.Idem sa tvarit a potom sa tvarit este krajsie 😅 na tej porade.
AAAAAAAhojte!

zabinka
14. dec 2009

ahoj a anech ma manzel z tvarenia radost!!! 😉 🙂

anjelikbambulka
14. dec 2009

jééééj, maji, to vyzerá super 🙂 a treba sa aj dopredu nahlásiť? opýtam sa mm, možno by sme dobehli 🙂 v piatok idem na vianočné posedenie, z práce, sú zlatí, že mysleli aj na mňa 😉 😉 😉 😉

zuzu84
14. dec 2009

Ahojte zienky.
Imis my este uvidime ci sa malej polepsi a ako dopadnu testy a podla toho sa zariadime.Takze je to take 50 na 50
anjelikbambulka inak fotky su super muselo byt paradne,mozno vyskusame ideme na buducu nedelu do HC za brachom tak skusim nalomit mm aby sme sli na chvilu

anjelikbambulka
14. dec 2009

zuzi, len ak pôjdete, tak si tam aspoň deň dopredu zavolaj, či budú mať voľné 🙂

zuzu84
14. dec 2009

dobre ok.Mala ti uz spinka?

zuzu84
14. dec 2009

No musim ist robim vanilkove rozky tak aby mi nezhoreli. 🙂

anjelikbambulka
14. dec 2009

spinká od 12,30, takže každú chvíľku už bude hore... a Vaneska?

klauduska
14. dec 2009

ahojte kocandy!

imis....aj ja dakujem za vecicky,som rada,ze sa nemusim motat niekde po obchodom a takto z pohodlia domova.... 😉 🙂
My sme dnes tiez boli v NR,dokupili darceky.....tak uz to mame vsetko a kupikli sme si aj my vianocny,spolocny...dolce gusto... 🙂 🙂 🙂 dufam,ze sem-tam kavicku budem moct,ked kojim,nie????

a dnes gazdujeme sami dvaja s filipkom,tato nam uz odisiel do prace..... ☹

imis
14. dec 2009

Babule 😲 Ved my sme na druhej strane!!!!

imis
14. dec 2009

No ,fotku mi uz zrusili,sa nejak poponahlali adminky.Striehnu jak strieznice 😀 😀 😀 😀
Ved to vvyvesim po meste,precitate.

dadadulka
autor
15. dec 2009

pekné ránko 🙂

vonku je parádna ´kosička´ 🙂 teplotka -6, zimuška je tuuu...
polievka kelová sa nám už varká, niečo požehlím, upracem a pôjdeme aj na špacírung,
červeň na líčka a nosy nachytať 😎 😉

a včera som crn-crn do LV, objednal nás na 7. januára 🙂 tak snáď uvidíme, či je to drobec,
či malá drobčica 😵 😉

dadadulka
autor
15. dec 2009

a kde ste...??? 😲 zháňate ešte dárky....??? ani ja nemám ešte všetko... 😕

zabinka
15. dec 2009

ahojte!!!

Tak Mrazik uz prevzal konecne vladu. Len nech pekne vydrzi, aspon sa bude dat cez prazdniny korculovat. Chlapci dostanu nove korcule, tak nech ich mozme hned aj vyskusat.

dadu, tak cakate na novorocne prekvapenie, co? To ides na to 3D?

Baby, mne sa uz tak nechce chodit do roboty ako este nikdy. Uz som ako vojak pred koncom vojny, pomaly odstrihavam z kalendara dni do prazdnin.

dadadulka
autor
15. dec 2009

zabi hej, na to 4D k dr. Neubauerovi... 😉
ešte chvíľku vydržkaj, už sa to kráti a budeš domka s ratolesťami 🙂

dadadulka
autor
15. dec 2009

ja sa teškám na víkend, chceme už ozdobiť stromček a začnem už pomaly vypekať
´vánoční cukroví´ 😵

dadadulka
autor
15. dec 2009

a chcem vyskúšať new zdobenie s karamelom 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre