• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

24. augusta 2015 
autor
ahojte babulky :slight_smile:

náš tato už dnes mašíroval do práce, takže nám opäť začali všedné dni... malý hajá,
tak vás trošku okuki, ako sa máte :slight_smile:
vonku nám krásne nasnežilo, všetko bielunké, perinbabka sa ´pochlapila´ :grinning: :dizzy_face:
žienky, boli sme včera na 4D ultr. v Leviciach a vieme, čo čakáme :dizzy_face: takžeee... bude to..............
......................................................................................................................................
...................................................................................................................................... :grinning:
prekvapko............................................................................................................dievčatko :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile:
takže môj ciťák opäť nesklamal :slight_smile: bolo to úžasné, zážitok neskutočný, máme aj snímky, potom prihodím :wink:
akurát si musím dávať bacha, bo mám vraj nízko placentu, takže žiadne namáhavé práce a zdvíhačky...
malá princezka spinkala a doki ju štuchal :grinning: potom sa urazila a furt sa nám schovávala :grinning: :grinning: :dizzy_face:

zuzu už zarezávaš v práci, či si domka ešte s Eli? ak makáš, tak nech ti to rýchlo ubieha :wink:

domi, že stresy :grinning: červenici daj pauzu a zaraď sa do radu :grinning: :wink:

zuzi na orave dobre, na orave zdravo... :slight_smile: ale doma je doma, však... :wink: Emmka je malá šikovníčka :slight_smile:

zabi skoré uzdravenie a chlapcom hrubý ľad, nech nové korčulky aj využijú :wink:

imis, nááá co je s tebjú??? ozvi sa...

oki žienky, du dál... potrkotala som trochen... majte sa fajn, pekný víkend a v pondelok Nástup...! :slight_smile:
8. jan 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cahojte!

waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaau,mala susedocka bude-Gratulation dadu!

Ja komplet nesihacka,satanasi este prazdninuju,len som prisla,ze velku frajerinu napisat. Uz som tomu neverila,ale Tobimu sa prerezal prvy zub :grinning:

U chrobaka dajme stretac,dobry napad. Este tem je zuzi tvoj hrniec aj koreniny na varene vinko :grinning: :grinning: :grinning:
8. jan 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dada,aj my gratulujeme :dizzy_face:
takze muzicek tentokrat na lavo mieril? :grinning: :grinning:
8. jan 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Dadu: tak super, že bude princeznička malá. Aspoň bude Matúško hrať machra a starať sa o svoju malú sestričku :dizzy_face:

Imis: ty máš teraz doma veselo, čooooooooo? Gratulujeme k prvému zúbku :wink:
8. jan 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ej, veru, niekedy aj mňa pochytí zvedavosť, že čo sa v tom mojom brušku skrýva :dizzy_face: Ale vydržíme.

Dadu: a kočík máte vybratý alebo máš ešte po Matúškovi?
8. jan 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dada aj my gratulujeme.
Aj som prisla pozriet co sa tu deje.Cez sviatky to tu bolo vymrete.
Baby kedy sa otvara chrobak?Uz sme unudeny a sla by som si trochu pokecat. :slight_smile:
8. jan 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dada a uz mate vybrane aj meno?
8. jan 2010 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zienky!!

No konecne to tu ozilo.

Ale u nas bohuzial, nic dobre. Prave sme sa vratili z 5- hodinovej tury po doktoroch s mm. :frowning2: :cry: Od vcera ho boli brucho, ale tak, ze by sa najradsej po stenach driapal. Tak sme dnes isli k dokimu, ale presli sme cez Vrable, Nitru a ZM a aj tak nic nezistili. Tak sme sa na reverz vratili domov, iba nam povedali, ze ma v tele zapal a to je vsetko,nedali mu ziadne lieky, nic a mame cakat, ci sa to nezhorsi. Uzas!!! :angry: :angry: :angry: Kvoli tomuto sme stravili 5 hodin na behu od lekara k lekarovi. :angry:

dadu, gartulujeme k princeznicke :slight_smile: :wink: Super, takze budete mat krasny parik. :wink:
8. jan 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Az na 3 strane,supnem nás vpred aby sme sa rano nasli. :slight_smile:
10. jan 2010 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry den zenusky :wink:

Tak pracovny tyzden som uspesne odstartovala, uloh sa mi tu nakopilo pozehnane, ale treba zacat pianko, aby som si hned prvy den neublizila :grinning: Takze, ulohy som si zapisala, teraz sa posilnim ranajkami a preberiem kavickou :wink:

Dadi gratulujem k zdravej dievke :slight_smile:

A malemu Tobinkovi k prvemu zubku a zelam mu vela hryzavych uspechov :wink:
11. jan 2010 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pekné ránko :slight_smile:

a máme tu nové pracovné dni v novom šate... my sme včera spratali stromček, jaj, aj mi smutno bolo...
nech sú už ďalšie Vianoce :sweat_smile: :pensive:

babulky vďaka :wink:

marrya :grinning: že naľavo :grinning: :grinning: ty opica jedna :grinning:

luci kočík bude po malom, veď vanička je sťaby new origoš :wink:

zuzu84 meno máme :wink: Ema

imis blahoželáme malému zubáčikovi :slight_smile:

a kávičkárky aj čajíčkárky :grinning: kdeže ste...?
11. jan 2010 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzu dík :wink: a máš recht, pekne pomaličky, piánko, veď ako na nový rok, tak po celý rok :grinning: :wink:

tiež som si dala podobné predsavzatie :sunglasses:
11. jan 2010 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ranecko zienky vrabelske a z prilahlych dediniek. Tak mi dnes zacali prazdniny,deti som po dllllllllhej dobe odprevadila so skolky,Tobko zaspal,granko horuce rozvoniava,tak reku sa ozvem :wink:
Klaudi,ako dopadla vcera velka slava? Tak uz je Filipko aj dietatom bozim.Mas aj nejake fotocky z krstu?
Zuzi,veru veru,ty to neprezen v praci.Aj v telke to davali,ze vela stresu moze sposobit choroby-markizacky objav storocia :grinning: :grinning: :grinning:
Dada,meno,meno.Ved co tam uz navymyslas?Onoho casu si tu spominala,ze sa ti pacia vsetky mena na M.No a poznas krajsie dievcenske,ako Marianna? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Zabinka :astonished: No ja zasnem nad pristupom lekarov.Akutna bolest brucha a este taka,ze by sa po stenach driapal a oni ho poslu domov? Ved to moze byt kolika,kamene,pankreas,apendix(slepak),hocico............. Ty kokso,to v tomto state ked nie si pes,tak si v prdeli. Dufam,ze tvoj hôrny muzik to zvladne na jednicku-drzim palce.
Ale baby ved dajme stretko,co sa tu budem roztahovat pisanim? :wink: :slight_smile:
11. jan 2010 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute zienky,

ja len kratko, lebo utekam s Radkom na kontrolu na plucne. U nas doma nic nove, mm stale zle, aj ked uz nie tak intenzivne. Dnes isiel znovu k doktorovi, tak uvidime. Imis, on bol na CT aj na RTG, vylucili mu aj kamene, aj apendix aj zlcnik, v podstate vsetko. A doma je na vlastnu ziadost, chceli ho nechat na pozorovanie, ale na vikend? Co uz by mu robili? Asi nic. Ale v podstate pocitame s tym, ze ho asi nemocnica neobide. :frowning2: :cry:

No nic, musim utekat, takze zatial caute......
11. jan 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pre vsetky vahavky,ci este mat babo.

http://www.youtube.com/watch?v=0yYxt4FL6Z0

Ja som po tomto kukuc skoro zobudila Tobina,aby som ho vystiskala :grinning:
11. jan 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha zabi,takze na vlastnu ziadost.Ok,trosku som dokinom krivdila.Sak mi bolo prevelice cudne pri srdci,ze akutne brucho pustili domov.Ale to nech si manzel nenecha,brucho nie je sranda-NIKDY! Ale s tym vikendom by nespravili nic,to mas recht. To by si len lezkal a max. by prisla nejaka sestricka vecer,nech uz zhasne svetlo :grinning: :grinning: :grinning:
11. jan 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
maji milé videjko :slight_smile:

zabi ojoj... nech sa mužíkovi polepší, držte sa :wink:
11. jan 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaficko dopite, robota nacata, ale nedalo mi nenakuknut :grinning: :grinning: :grinning: ...stara zavislost sa vratila :dizzy_face:

Dadi,tak vsetko mas uz vzriesene, meno, kocik, tak uz len oddychovat a cakat na kontrakcie :grinning: :grinning:

Zabinku som stretla rano pri skolke, maju to teraz doma riadne perne....vela sily a mm skore uzdravenie :wink:

Video pozriem neskor, lebo ako poznam Marianku, bude to nieco co ma zas za srdce lapne a dnes som si aj make-upa spravila, tak nech nevyzeram jak Marlin Manson :fearful:
11. jan 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi,vobec nie! Plakat nebudes,len vypnes comp,zbalis kabelu ,mm zavolas,nech ta do pol hodky doma caka a idete na to :grinning:
11. jan 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
maji :grinning: bezpochyby je Marianna moc pěkné, ale Ema bol favorit ešte dááávno pred Matúškom :wink:
11. jan 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzu :grinning: kontrakcie nech ešte čakajú :grinning: aspoň do konca marca...
11. jan 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no veru, vybavovačiek bude menej ako pri prvom, kočík, malé vecičky... ešte využijem po malom...
ale nejaké ružové mini vecičky určo dokúpim, to mi nedá :dizzy_face: :grinning:
11. jan 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej Dadu gratulujeme :wink: k babe, a potichučku závidíme :wink:
11. jan 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj dani, no nakoniec sa možno z toho vykľuje chalanisko :grinning: na 100% to bude až v deň D
11. jan 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ozaj baby na MD, kedy sa chystáte na úrad kvôli tomu rodičáku?
11. jan 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
v sobotu som piekla koláčiky, odporúčam :wink: sú ľahučké a chutné...

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=20521
11. jan 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa chystám akurát len pre papier na daň

imis, prosím ťa, aký je dôvod na zdvihnutie školného v škôlke na 8eur :confused: , ale som to zle pochopila? :angry:
11. jan 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dadu,urad uz mam za sebou. Doma som napisala ziadost,odnielsa oproti k susedom(na MU) a vybavena vec.
Dani,8 eur :astonished: Odkedy? Preco? Akoze? Neviem o tom absolutne nic. ako,fajn,ak je to pre decka,nech ich maju,ale preco o tom nevieme?
11. jan 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzicka,vecer sa cvici? Macik ma krize lapnute,tak by som mala sancu na pohyb ja-juchuuu :grinning:
11. jan 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dada,to nic v zlom.ale mm tak hovori a radi tym,ktory maju len chlapcov,ze dolava mierit :grinning:
takze segra,povedz Romanovi.
11. jan 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok