Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dadadulka
autor
8. jan 2010

ahojte babulky 🙂

náš tato už dnes mašíroval do práce, takže nám opäť začali všedné dni... malý hajá,
tak vás trošku okuki, ako sa máte 🙂
vonku nám krásne nasnežilo, všetko bielunké, perinbabka sa ´pochlapila´ 😀 😵
žienky, boli sme včera na 4D ultr. v Leviciach a vieme, čo čakáme 😵 takžeee... bude to..............
......................................................................................................................................
...................................................................................................................................... 😀
prekvapko............................................................................................................dievčatko 😵 😵 🙂
takže môj ciťák opäť nesklamal 🙂 bolo to úžasné, zážitok neskutočný, máme aj snímky, potom prihodím 😉
akurát si musím dávať bacha, bo mám vraj nízko placentu, takže žiadne namáhavé práce a zdvíhačky...
malá princezka spinkala a doki ju štuchal 😀 potom sa urazila a furt sa nám schovávala 😀 😀 😵

zuzu už zarezávaš v práci, či si domka ešte s Eli? ak makáš, tak nech ti to rýchlo ubieha 😉

domi, že stresy 😀 červenici daj pauzu a zaraď sa do radu 😀 😉

zuzi na orave dobre, na orave zdravo... 🙂 ale doma je doma, však... 😉 Emmka je malá šikovníčka 🙂

zabi skoré uzdravenie a chlapcom hrubý ľad, nech nové korčulky aj využijú 😉

imis, nááá co je s tebjú??? ozvi sa...

oki žienky, du dál... potrkotala som trochen... majte sa fajn, pekný víkend a v pondelok Nástup...! 🙂

imis
8. jan 2010

cahojte!

waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaau,mala susedocka bude-Gratulation dadu!

Ja komplet nesihacka,satanasi este prazdninuju,len som prisla,ze velku frajerinu napisat. Uz som tomu neverila,ale Tobimu sa prerezal prvy zub 😀

U chrobaka dajme stretac,dobry napad. Este tem je zuzi tvoj hrniec aj koreniny na varene vinko 😀 😀 😀

marryaa
8. jan 2010

Dada,aj my gratulujeme 😵
takze muzicek tentokrat na lavo mieril? 😀 😀

retaux
8. jan 2010

Ahojte!
Dadu: tak super, že bude princeznička malá. Aspoň bude Matúško hrať machra a starať sa o svoju malú sestričku 😵

Imis: ty máš teraz doma veselo, čooooooooo? Gratulujeme k prvému zúbku 😉

retaux
8. jan 2010

Ej, veru, niekedy aj mňa pochytí zvedavosť, že čo sa v tom mojom brušku skrýva 😵 Ale vydržíme.

Dadu: a kočík máte vybratý alebo máš ešte po Matúškovi?

zuzu84
8. jan 2010

Dada aj my gratulujeme.
Aj som prisla pozriet co sa tu deje.Cez sviatky to tu bolo vymrete.
Baby kedy sa otvara chrobak?Uz sme unudeny a sla by som si trochu pokecat. 🙂

zuzu84
8. jan 2010

Dada a uz mate vybrane aj meno?

zabinka
8. jan 2010

Ahojte zienky!!

No konecne to tu ozilo.

Ale u nas bohuzial, nic dobre. Prave sme sa vratili z 5- hodinovej tury po doktoroch s mm. ☹ 😢 Od vcera ho boli brucho, ale tak, ze by sa najradsej po stenach driapal. Tak sme dnes isli k dokimu, ale presli sme cez Vrable, Nitru a ZM a aj tak nic nezistili. Tak sme sa na reverz vratili domov, iba nam povedali, ze ma v tele zapal a to je vsetko,nedali mu ziadne lieky, nic a mame cakat, ci sa to nezhorsi. Uzas!!! 😠 😠 😠 Kvoli tomuto sme stravili 5 hodin na behu od lekara k lekarovi. 😠

dadu, gartulujeme k princeznicke 🙂 😉 Super, takze budete mat krasny parik. 😉

zuzu84
10. jan 2010

Az na 3 strane,supnem nás vpred aby sme sa rano nasli. 🙂

zuzu80
11. jan 2010

dobry den zenusky 😉

Tak pracovny tyzden som uspesne odstartovala, uloh sa mi tu nakopilo pozehnane, ale treba zacat pianko, aby som si hned prvy den neublizila 😀 Takze, ulohy som si zapisala, teraz sa posilnim ranajkami a preberiem kavickou 😉

Dadi gratulujem k zdravej dievke 🙂

A malemu Tobinkovi k prvemu zubku a zelam mu vela hryzavych uspechov 😉

dadadulka
autor
11. jan 2010

pekné ránko 🙂

a máme tu nové pracovné dni v novom šate... my sme včera spratali stromček, jaj, aj mi smutno bolo...
nech sú už ďalšie Vianoce 😅 😔

babulky vďaka 😉

marrya 😀 že naľavo 😀 😀 ty opica jedna 😀

luci kočík bude po malom, veď vanička je sťaby new origoš 😉

zuzu84 meno máme 😉 Ema

imis blahoželáme malému zubáčikovi 🙂

a kávičkárky aj čajíčkárky 😀 kdeže ste...?

dadadulka
autor
11. jan 2010

zuzu dík 😉 a máš recht, pekne pomaličky, piánko, veď ako na nový rok, tak po celý rok 😀 😉

tiež som si dala podobné predsavzatie 😎

imis
11. jan 2010

Ranecko zienky vrabelske a z prilahlych dediniek. Tak mi dnes zacali prazdniny,deti som po dllllllllhej dobe odprevadila so skolky,Tobko zaspal,granko horuce rozvoniava,tak reku sa ozvem 😉
Klaudi,ako dopadla vcera velka slava? Tak uz je Filipko aj dietatom bozim.Mas aj nejake fotocky z krstu?
Zuzi,veru veru,ty to neprezen v praci.Aj v telke to davali,ze vela stresu moze sposobit choroby-markizacky objav storocia 😀 😀 😀
Dada,meno,meno.Ved co tam uz navymyslas?Onoho casu si tu spominala,ze sa ti pacia vsetky mena na M.No a poznas krajsie dievcenske,ako Marianna? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Zabinka 😲 No ja zasnem nad pristupom lekarov.Akutna bolest brucha a este taka,ze by sa po stenach driapal a oni ho poslu domov? Ved to moze byt kolika,kamene,pankreas,apendix(slepak),hocico............. Ty kokso,to v tomto state ked nie si pes,tak si v prdeli. Dufam,ze tvoj hôrny muzik to zvladne na jednicku-drzim palce.
Ale baby ved dajme stretko,co sa tu budem roztahovat pisanim? 😉 🙂

zabinka
11. jan 2010

caute zienky,

ja len kratko, lebo utekam s Radkom na kontrolu na plucne. U nas doma nic nove, mm stale zle, aj ked uz nie tak intenzivne. Dnes isiel znovu k doktorovi, tak uvidime. Imis, on bol na CT aj na RTG, vylucili mu aj kamene, aj apendix aj zlcnik, v podstate vsetko. A doma je na vlastnu ziadost, chceli ho nechat na pozorovanie, ale na vikend? Co uz by mu robili? Asi nic. Ale v podstate pocitame s tym, ze ho asi nemocnica neobide. ☹ 😢

No nic, musim utekat, takze zatial caute......

imis
11. jan 2010

Pre vsetky vahavky,ci este mat babo.

https://www.youtube.com/watch?v=0yYxt4FL6Z0

Ja som po tomto kukuc skoro zobudila Tobina,aby som ho vystiskala 😀

imis
11. jan 2010

Aha zabi,takze na vlastnu ziadost.Ok,trosku som dokinom krivdila.Sak mi bolo prevelice cudne pri srdci,ze akutne brucho pustili domov.Ale to nech si manzel nenecha,brucho nie je sranda-NIKDY! Ale s tym vikendom by nespravili nic,to mas recht. To by si len lezkal a max. by prisla nejaka sestricka vecer,nech uz zhasne svetlo 😀 😀 😀

dadadulka
autor
11. jan 2010

maji milé videjko 🙂

zabi ojoj... nech sa mužíkovi polepší, držte sa 😉

zuzu80
11. jan 2010

kaficko dopite, robota nacata, ale nedalo mi nenakuknut 😀 😀 😀 ...stara zavislost sa vratila 😵

Dadi,tak vsetko mas uz vzriesene, meno, kocik, tak uz len oddychovat a cakat na kontrakcie 😀 😀

Zabinku som stretla rano pri skolke, maju to teraz doma riadne perne....vela sily a mm skore uzdravenie 😉

Video pozriem neskor, lebo ako poznam Marianku, bude to nieco co ma zas za srdce lapne a dnes som si aj make-upa spravila, tak nech nevyzeram jak Marlin Manson 😨

imis
11. jan 2010

zuzi,vobec nie! Plakat nebudes,len vypnes comp,zbalis kabelu ,mm zavolas,nech ta do pol hodky doma caka a idete na to 😀

dadadulka
autor
11. jan 2010

maji 😀 bezpochyby je Marianna moc pěkné, ale Ema bol favorit ešte dááávno pred Matúškom 😉

dadadulka
autor
11. jan 2010

zuzu 😀 kontrakcie nech ešte čakajú 😀 aspoň do konca marca...

dadadulka
autor
11. jan 2010

no veru, vybavovačiek bude menej ako pri prvom, kočík, malé vecičky... ešte využijem po malom...
ale nejaké ružové mini vecičky určo dokúpim, to mi nedá 😵 😀

danielahamar
11. jan 2010

jej Dadu gratulujeme 😉 k babe, a potichučku závidíme 😉

dadadulka
autor
11. jan 2010

ahoj dani, no nakoniec sa možno z toho vykľuje chalanisko 😀 na 100% to bude až v deň D

dadadulka
autor
11. jan 2010

ozaj baby na MD, kedy sa chystáte na úrad kvôli tomu rodičáku?

dadadulka
autor
11. jan 2010

v sobotu som piekla koláčiky, odporúčam 😉 sú ľahučké a chutné...

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=20521

danielahamar
11. jan 2010

ja sa chystám akurát len pre papier na daň

imis, prosím ťa, aký je dôvod na zdvihnutie školného v škôlke na 8eur 😕 , ale som to zle pochopila? 😠

imis
11. jan 2010

Dadu,urad uz mam za sebou. Doma som napisala ziadost,odnielsa oproti k susedom(na MU) a vybavena vec.
Dani,8 eur 😲 Odkedy? Preco? Akoze? Neviem o tom absolutne nic. ako,fajn,ak je to pre decka,nech ich maju,ale preco o tom nevieme?

imis
11. jan 2010

zuzicka,vecer sa cvici? Macik ma krize lapnute,tak by som mala sancu na pohyb ja-juchuuu 😀

marryaa
11. jan 2010

dada,to nic v zlom.ale mm tak hovori a radi tym,ktory maju len chlapcov,ze dolava mierit 😀
takze segra,povedz Romanovi.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre