Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

marryaa
11. jan 2010

a ozaj,Ema je krasne meno.ja by som dala s 2 mm.ale to len preto,lebo ja slov.obycajnym menam neviem prist uz na chut. 😨 to je to zahranicie,roky rokuce.

danielahamar
11. jan 2010

imis neviem, len ako sme išli zo škôlky, tak sa dve o tom rozprávali, že z 3,30 na 8eur 😎 , tak že či o tom niečo vieš, ale vidím, že asi ani nie 😀 , prečítam poobede a spýtam sa 😲 , aj ja som za, keď ináč si pre tie deti od rodičov peniaze nevedia vypýtať 😉

imis
11. jan 2010

Mary,dadin Vladko podla mna ani tak dolava nemieril,ako si to vsetko starostlivo naprogramoval,ze dadu? 😀 😀 😀 😀

dadadulka
autor
11. jan 2010

marryaa 😀 😀 veď v pôrodnici zbadáme, aká trefa to bola, či ľavotočivá 😀 😀 😀

danielahamar
11. jan 2010

imis, len potom, kde mierili naši dvaja mužíčkovia 😢 😀

imis
11. jan 2010

Moja laska mierila presne podla mojho zelania.Ja som na chalanov zatazena 😔 😀

dadadulka
autor
11. jan 2010

maji 😀 😀 😀 len sa zabávajte 😀
malého zaujala Bambuľka, tak môžem rýchlo písmenkovať 😅

maji a nemajú na to tlačivko??? musím ísť s napísanou žiadosťou?

imis
11. jan 2010

jej,mala suseda uz tu ma aj foto z 3D. Je prekrasna dadu 🙂

imis
11. jan 2010

tlacivko veru niet.Musis si napisat sama: Ja dolupodpisana suseda imisina ziadam o vela prachov ako prispevok pre svoje dieta Matuska milovaneho narodeneho dna ....v....... Materske som poberala od.....do...
Za kladne vybavenie dakujem
Ostavam s pozdravom

mamina Dada

dadadulka
autor
11. jan 2010

baby ani naši mužíkovia dopredu nevedia, kam to zamieria 😀 😀 to by museli byť ako William Tell 😀

dadadulka
autor
11. jan 2010

maji dík za odborné poradenstvo 🙂 😉

imis
11. jan 2010

Presne dadu,ved keby sa este na presne mierenie sustredili,to uz co by bolo za tutu mutu? 😀 😀 😀 😀

dadadulka
autor
11. jan 2010

marryaa a ako sa ti tam v cudzine nažíva? zvykla si si? vráble ti nemchýbajú...? 😀 máš s kým aj pokecať?

dadadulka
autor
11. jan 2010

maji 😀 no jistééé... vieme, vieme, že chlopi viac činností naraz ee... 😀 😀

zuzu80
11. jan 2010

maji, dnes ta ocakavam o 19.30 😉 a co ste stvarali s mm, ze je seknuty? 😕

zuzu80
11. jan 2010

baby od stredy sa zacina v Prediu zumbovat
http://www.predium.sk/wellness.html

imis
11. jan 2010

waaaaaaaaaaaaau,aj vo stvrtok,aj v sobotu? 😨 😉
No zuzi,ja som v tych krizoch nevinne.Boli sme sa romantikus okupkat na Podhajskej,sedkali sme v horucej vodicke,okolo sniezik,nad nami para,ja v mackovom naruci. A odrazu si macik zmyslel,ze si sadne hore na bazen a trosku sa schladi. No a je to tu. Krize v prdeli a po romantike zostali ibalgin krem v chladnicke a rucanie jelena,ked vstava z postele 😀 😀 😀

anjelikbambulka
11. jan 2010

ahojte kočky, malá spinká, tak idem hodiť kuk, čo ste to popísali...

dadu, krásne meno ste vybrali 😀 😉 😀 🙂 a čo sa týka toho úradu, ja som tam bola dnes ráno a už majú tlačivo na ten zvýšený príspevok... tak nemusíš písať 😉

zabi, manželíkovi želám skoré uzdravenie...

dadadulka
autor
11. jan 2010

😝 ufff, zas mám ten nepríjemný pocit plnosti, som sa nahamala 😝

maji 😀 😀 aj vy sa krémikujete 😀 domi, pozdravujeme 😀 😀 😉

dadadulka
autor
11. jan 2010

zuzi 😉 🙂 no super, si ma potešila 😉

anjelikbambulka
11. jan 2010

ozaj baby, idem vám napísať, aký stres som doma prežívala... skoro týždeň mi meškala červenica, už som chcela ísť kupovať tehu test... celý víkend sme s mm premýšľali, že ako by sme to zvládli s dvoma maličkými drobcami...
ale bol to len planý poplach 😀 😀 😀 😀 až mi prišlo smiešne, že asi nikdy som z toho nemala takúúúúúú radosť ako teraz 😉 😉 😉

dadadulka
autor
11. jan 2010

ej, ale sa tá červená pani riadne s vami zahráva 😀 😀
zuzi tak nad týmto ja premýšľam neustále a viac a viac... 😅 😕

anjelikbambulka
11. jan 2010

dadi, len matúško bude v apríli už veľký chlap... ale emmka by mala možno rok...

imis
11. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 zuzi,neboj,nic by ste nenavymyslali,zvladli by ste a este ako!
Dada,ty zostan v pohodicke,ty opatris deticky a este popritom napecies pre celu rodinku vyberane kolace.Sak ty si ich uz zosluadis.Ved si nejaka ucitelnica. 😉 😀
No,nejako nas ta mrska v tomto novom roku ponatahovala. Aj my sme mali meskání,ale viac sa stresoval maci ako ja. Sak co uz nastresujem? Ked nechceme antikoncepciu,tak nemame co stresovat. 😀 😀 😀
A kedy dame toho chrobaka dievky? By sme sa mohli zacat dohadovat,aby sme sa tak okolo velkej noci stretli 😉

anjelikbambulka
11. jan 2010

maji, máš pravdu, zvládli by sme to 🙂

a to stretko? bolo by super, rada by som vás videla...

danielahamar
11. jan 2010

imis, pozerala som to, mesto vráble zdvihlo poplatok za škôlku na 8eur 😠

imis
11. jan 2010

Aha,dani,tak to bude asi "kriza". Nekomentujem a idem. Majte sa tu babulky,zajtra sa "vidime".

zabga88
11. jan 2010

Ahojte žienky!

akurát idem z Viki od lekárky, má zápal plúc ide ma porazit tak sa o nu bojim.. dostala silne atb a ak sa jej to do piatku nezlepsi tak si polezi v nemocnici ☹ velmi sa bojim

retaux
11. jan 2010

Ahojte!
Zabga: čo to čítam? 😲 Chúďatko Vikinka. A to kde lapla? nech sa jej rýchlo polepší, aby ju aspoň tá nemocnica obišla.

Vidím, že pomaly ale isto sa začíname dostávať do starých koľají. Pracujúce žienky sa zapracovávajú, tie na MD oddychujú - všetko tak ako má byť.

Jáááááááááj, tak by som aj ja išla na tú zumbu. 😢 Pokým ja porodím a budem môcť chodiť hopsať, tak vy už budete na Vysokej zumbovej škole 😀 A ja zase nič.

Zabinka: aj tvojmu m nech sa polepší 😉

zuzu80
11. jan 2010

co to citam 😕, ze Viki ma zapal pluc? Chadatko malinke, nech sa z toho rychlo dostane, aby ste nemuseli navstivit nemocnicu. Drzim palce nech atb zaberu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre